Aha, mos mislit.
https://fortune.com/2026/05/26/uber-coo-ai-spending-tokens-claude-code/
Uber burned through its entire 2026 AI budget in four months.
Aha, mos mislit.
https://fortune.com/2026/05/26/uber-coo-ai-spending-tokens-claude-code/
Uber burned through its entire 2026 AI budget in four months.
možda je greška u naslovu:
nova era plaćanja?
nova era pljačkanja?
nova era plakanja?
Potpuno sam siguran da ne dolazi to doba, ali AI klauni smiju onanirati na sto zele...
Naši penzići (i pola Slavonije), koji i sada padaju na jetine fore pa izgube 100k u jednom danu - jedva čekaju da im AI obavi takve transakcije. Bit će bezbolno, nikad neće ni saznat da su financirali neki novi Pepe coin.
zar nam i sve ovo nije mogao ispričati chatbot, a ne neki gosn. gabriel
Aha, mos mislit.
https://fortune.com/2026/05/26/uber-coo-ai-spending-tokens-claude-code/
Uber burned through its entire 2026 AI budget in four months.
Drugim riječima, AI nam polako otvara oči (barem pokušava) i dokazuje da definitivno moramo da riješimo problem obnovljivih izvora energije. Po trenutnim cijenama energije jednostavno se ne isplati....
Koliko kasne, mi smo odavno imali e-ovrhu.
Kao da je energija jedini problem. Vodu ces stvarati iz cega? Ostali materijal isto spawnas ko u minecraftu?
Kao da je energija jedini problem. Vodu ces stvarati iz cega? Ostali materijal isto spawnas ko u minecraftu?
Pa, vidi, trenutni pristup nije obnovljiv. Ta voda ne prestane da postoji, već se prebaci u parno stanje, i nekad će napadati kao kiša negdje drugo. Međutim, da, lokalne zajednice ostaju bez pitke vode. A sad, budući da nije obnovljivo, bio bi vakat smisliti neki obnovljiv pristup ;)