Mandalorian i Grogu: Star Wars se vratio u kina

poruka: 2
|
čitano: 1.572
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Mandalorian i Grogu: Star Wars se vratio u kina".
17 godina
offline
Mandalorian i Grogu: Star Wars se vratio u kina

Gledao. Teži bullshit od lutkarske predstave za djecu. Ne znam zašto je Sigourney pristala biti u ovakvom "filmu".

 
1 0 hvala 0
17 godina
offline
Re: Mandalorian i Grogu: Star Wars se vratio u kin

Jednom sam negdje pročitao intervju od Samuel L Jacksona, i ako se dobro sjećam, rekao je, ja godišnje snimim desteak filmova, jedan je za gušt, ostalo je za novce...vjerojatno i tako sa ostalim glumcima/glumicama 

Ne tretirajte ljude kao budale ali nikada nemojte zaboraviti da oni to jesu! People who drink light beer do not really like beer. They just like to piss a lot.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice