Gledao. Teži bullshit od lutkarske predstave za djecu. Ne znam zašto je Sigourney pristala biti u ovakvom "filmu".
- +/- sve poruke
- ravni prikaz
- starije poruke gore
Jednom sam negdje pročitao intervju od Samuel L Jacksona, i ako se dobro sjećam, rekao je, ja godišnje snimim desteak filmova, jedan je za gušt, ostalo je za novce...vjerojatno i tako sa ostalim glumcima/glumicama 
