Mercedesov AMG GT sada je na struju, no ima lažni

poruka: 9
|
čitano: 3.572
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Mercedesov AMG GT sada je na struju, no ima lažni ".
5 godina
offline
Mercedesov AMG GT sada je na struju, no ima lažni

Nadam se da će ugraditi i minimum 4 auspuha i peć na pelete da malo zadimi iza za potpuni dojam. 

 
10 0 hvala 0
17 godina
offline
Re: Mercedesov AMG GT sada je na struju, no ima la
Ovaj auto je fake kao bezalkoholno pivo
Intel 80286
Moj PC  
10 0 hvala 2
18 godina
offline
Re: Mercedesov AMG GT sada je na struju, no ima la
Cijeli prednji kraj je lažan 😂
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Mercedesov AMG GT sada je na struju, no ima la
A tek unutrašnjost?
Užas je što su napravili s novim modelima Mercedesa. Postali su tableti na kotačima s dodatkom božićnih lampica izvana.
Ne znam tko i zašto radi te dizajne, ali nadam se da ga ne plaćaju za to. Izgledaju kao igračke.
A o ovom lažnom zvuku nemam riječi. To je kao da su ICE autima ugrađivali zvuk topota konja jer retro je cool.
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.5.2026 9:46 (Gallu).
12 godina
offline
Re: Mercedesov AMG GT sada je na struju, no ima la
Ok, elektricni automobili definitivno imaju svoje trziste, sa time se moramo pomiriti.

Ali cemu pobogu na elektricnoga stavljati zvukove V8 motora. Razumijem da mora proizvoditi nekakvi zvuk da ga pjesaci primjete odnosno da se ne prisulja iza ledja, ali onda dajte napravite neki drugi zvuk.
Moj PC  
3 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Mercedesov AMG GT sada je na struju, no ima la
tom_bombadill kaže...


Ali cemu pobogu na elektricnoga stavljati zvukove V8 motora. Razumijem da mora proizvoditi nekakvi zvuk da ga pjesaci primjete odnosno da se ne prisulja iza ledja, ali onda dajte napravite neki drugi zvuk.

Da, vjerojatno nisu istražili tržište i pitali ljude koji zvuk motora bi htjeli, nego su onako odokativno stavili baš taj zvuk.

 

 

合気道 五段
8 godina
offline
Mercedesov AMG GT sada je na struju, no ima lažni

na koji način ubrzanje  do sto za 2 sekunde i brzina od 300km...ima utjecaja na vožnju državnim i lokalnim cestama po Hrvatskoj

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
18 godina
offline
Re: Mercedesov AMG GT sada je na struju, no ima la
Dobiješ manju kaznu jer si iz društveno prihvatljive obitelji?
17 godina
offline
Re: Mercedesov AMG GT sada je na struju, no ima la
NixHR kaže...
Dobiješ manju kaznu jer si iz društveno prihvatljive obitelji?

 

Svaka čast! Definitivno komentar godine.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice