Nadam se da će ugraditi i minimum 4 auspuha i peć na pelete da malo zadimi iza za potpuni dojam. 
- +/- sve poruke
- ravni prikaz
- starije poruke gore
Intel 80286
Užas je što su napravili s novim modelima Mercedesa. Postali su tableti na kotačima s dodatkom božićnih lampica izvana.
Ne znam tko i zašto radi te dizajne, ali nadam se da ga ne plaćaju za to. Izgledaju kao igračke.
A o ovom lažnom zvuku nemam riječi. To je kao da su ICE autima ugrađivali zvuk topota konja jer retro je cool.
Ali cemu pobogu na elektricnoga stavljati zvukove V8 motora. Razumijem da mora proizvoditi nekakvi zvuk da ga pjesaci primjete odnosno da se ne prisulja iza ledja, ali onda dajte napravite neki drugi zvuk.
Ali cemu pobogu na elektricnoga stavljati zvukove V8 motora. Razumijem da mora proizvoditi nekakvi zvuk da ga pjesaci primjete odnosno da se ne prisulja iza ledja, ali onda dajte napravite neki drugi zvuk.
Da, vjerojatno nisu istražili tržište i pitali ljude koji zvuk motora bi htjeli, nego su onako odokativno stavili baš taj zvuk.
na koji način ubrzanje do sto za 2 sekunde i brzina od 300km...ima utjecaja na vožnju državnim i lokalnim cestama po Hrvatskoj

Svaka čast! Definitivno komentar godine.
