Novi prijedlog zakona o ugostiteljskoj djelatnosti

poruka: 6
|
čitano: 2.685
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Novi prijedlog zakona o ugostiteljskoj djelatnosti".
16 godina
offline
Novi prijedlog zakona o ugostiteljskoj djelatnosti

Ovo sta je navedeno pod tockom 3 za negativne posljedice je jedina svrha ovog zakona i u potpunosti je podrzavam. Jos da uz to nasa drzava oce bolje kontrolirat di se i sta moze gradit mozda bi i mogli pricat o nekakvoj uredenosti. Mozda uvedu i nekakav minimum koji smjestaj mora pruzat da bi se mogao nazvati smjestajem.

It aint what you dont know that gets you into trouble. Its what you know for sure that just aint so
 
2 0 hvala 0
18 godina
offline
Novi prijedlog zakona o ugostiteljskoj djelatnosti

Još jedan primjer gdje veliki male istiskuju iz tržišta.

Amenoum
 
0 3 hvala 0
8 godina
offline
Novi prijedlog zakona o ugostiteljskoj djelatnosti

jel postoji mogućnost da se u ustav stavi da kad državne istitucije ne rade svoj posao da svi u njima otkaz i doživotnu zabranu rada u birokraciji...cili grad izgradi se bespravno...institucije koje to tribaju zaustaviti ne rade svoj posao i primaju plaću i na kraju se to legalizira...isto tako kada birokracija građanima krši ustavna prava...otkaz

 

to neće nitko uvesti...tako da je RH ustav...smijurija

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
4 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Novi prijedlog zakona o ugostiteljskoj djelatn
PaleRider kaže...

Još jedan primjer gdje veliki male istiskuju iz tržišta.

 Mozda jer veliki placaju davanja prema propisanim standardima dok ti isti jadni podtlaceni mali su bas oni koji rade sve mimo zakona. Je istina mozda je zakon prilagoden vecima, sve to stoji, ali onda se buni protiv tih zakona, a ne krsit zakone i onda se pravit glup i plakat da si ti podtlacen.

It aint what you dont know that gets you into trouble. Its what you know for sure that just aint so
5 godina
offline
Re: Novi prijedlog zakona o ugostiteljskoj djelatn
"Dio iznajmljivača mogao bi procijeniti da im se poslovanje više ne isplati."

Nije mi jasno kako bi taj dio iznajmljivača mogao zaključiti da im se poslovanje ne isplati ako dobiju broj. Što im se to mijenja u poslovanju?! Moraju uvesti jedan dodatan broj u booking.com. Strašan financijski teret, neš ti...
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Novi prijedlog zakona o ugostiteljskoj djelatnosti

Svi ti mali rade vecinom na crno. Jos poloviti i one tzv. Slovence koji kao ni ne rentaju, vec samo im prijatelji dolaze u posjetu. A gle kolicine ovoga teksta. Kada je nama drzava na poluraspadnim kucama u Slavoniji, Lici, Kordunu... uvalila porez, niti A nije bilo. Sada kada se ovima pokusava naplatiti porez/uvesti red (a dobrano zaradjuju), eto pluseva i minusa. Da nekoga iz same redakcije to nije posebno pogodilo ?!?!!? 

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.5.2026 22:55 (SamoPitam3).
 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice