Ovako nešto da pokušaju napraviti u nas nastala bi krkanska buna, prijetilo bi se plinskim bocama vladi zato što krkan ako ne može ućerati svog dizelaša u toalet kad mora vršiti nuždu to je veliki problem!
Svaka ćas Bečani 💪
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu ASICS
