Ja bi isao da su 600 eura, al ovako 320 mi se cini kao da je nekvalitetno pa necu.
Ja bi isao da su 600 eura, al ovako 320 mi se cini kao da je nekvalitetno pa necu.
Cijene su bas ono - wow. Kao prvo online studentska bi trebala biti besplatna ili ne znam, simbolicnih 5 €. Ne zauzimaju mjesto, a opce je poznato da se studenti bas i ne kupaju u novcu. Barem je to tako bilo dok sam jos zivio dolje.
I ostale su promasene cijenom. 320 € ? U Dublinu za dva dana koncerta Metallice sam dao cca 250 €. Ne moram dalje. Je da sam rijetko dolje u zadnje vrijeme, ali kada navratim imam osjecaj da su se ljudi izgubili u tome koliko novac vrijedi i samo gledaju kako koga sto vise opeljesiti. Od obale pa prema istoku.
Cijene su bas ono - wow. Kao prvo online studentska bi trebala biti besplatna ili ne znam, simbolicnih 5 €. Ne zauzimaju mjesto, a opce je poznato da se studenti bas i ne kupaju u novcu. Barem je to tako bilo dok sam jos zivio dolje.
I ostale su promasene cijenom. 320 € ? U Dublinu za dva dana koncerta Metallice sam dao cca 250 €. Ne moram dalje. Je da sam rijetko dolje u zadnje vrijeme, ali kada navratim imam osjecaj da su se ljudi izgubili u tome koliko novac vrijedi i samo gledaju kako koga sto vise opeljesiti. Od obale pa prema istoku.
Kad dodje AI data centar od 50 miljardi dolara, svi cemo imati mjesecnu placu od 8000 € neto, pa nece biti problem dati 320 € za kartu.
dejstva u hormuzu i azovskom moru utjecu na mediteransko trziste ulaznica