Zašto startupi odlaze iz Hrvatske: ono što mnogi z

poruka: 32
|
čitano: 11.611
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Zašto startupi odlaze iz Hrvatske: ono što mnogi z".
17 godina
offline
Re: Zašto startupi odlaze iz Hrvatske: ono što mno
UniqueBug kaže...
@My2Cents
komentar ok, samo poradi na matematici - 30 godina ranije je 1996., Hrvatska je još dobrano šepala da postane stabilna država i riješi se mafijaškog utjecaja kapitala od krijumčarenja oružja i 'pretvorbe'. Tvrtke su se kupovale kreditima banaka bez pokrića, likvidirale i rasprodavale bez pokušaja stabiliziranja i poslovanja, samo da se izvuče sva vrijednost odmah. Ipak smo napredovali od toga, ima nade da ćemo se još popraviti.

 Ista, samo ovaj put sa presudom, organizacija upravlja drzavom i nismo se rijesili navedenog utjecaja jer isti ti danas drze vecinu kapitala. Samo eto sada i sudski znamo tko je na vlasti. Cak bi logicki gledano kazao da smo nazadovali. Prije 30 godina nije bila kazneno osudena organizacija na vlasti. Jos uvijek su postojali novinari dok danas postoji smo medijski PR. Trebam li dalje?  

12 godina
offline
Zašto startupi odlaze iz Hrvatske: ono što mnogi z

Nema u hrvatskoj poduzetništva. Oni koji su uspjeli, su ili jako tvrdoglavi ili u sprezi sa državom. Ili agencije. Svi ostali bježite glavom bez obzira.

Nadglednik dina
Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice