Stigao mi je jučer pa sam se igrao s konfiguriranjem desktop moda do 2 ujutro.
Ima bugova još uvijek u steam aplikaciji koji se tiču novog steam controllera (npr. nemogućnost promjene "guide button chord layout" profila) pa je potrebno upaliti beta channel da se dobije najnovija beta verzija gdje je to djelomično fiksano, ali pak nešto drugo zeznuto.
Tako da još rade očito na tome punom parom.
Ali ovako generalno mi je odličan, bit će dobar i za desktop kad sam zavaljen u fotelju da mi zamjeni miša i tipkovnicu za nuždu.
Ergonomija nija neka, Swith 2 Pro controller i DualSense su puno udobniji.
Ali mogućnosti konfiguriranja su praktički beskonačne.





, VSM je upravo postala DOA