Ipak otkazani "manji radovi" na A1 usred turističk

poruka: 5
|
čitano: 6.880
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ipak otkazani "manji radovi" na A1 usred turističk".
22 mjeseca
offline
Ipak otkazani "manji radovi" na A1 usred turističk

Ma zatvorite obje trake i preusmjerite na suprotni trak, da se vozi 1 trakom od Lučkog do Bosiljeva.

Po mogučnosti od 15.7. do 1.9.

Nema veze što će oni koji putuju trebati 2 dana od Lučkog do Bosiljeva..

127.0.0.1
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Ipak otkazani "manji radovi" na A1 usred turističk

U špici špici sezone neki mlatimudan da pokaže da radi nešto ide se pravit pametan u najgore doba godine. Pa gdje si bio cijele zime i proljeće?

Baš me zanima taj sklop u glavi jednog HDZ-ovca.

 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Ipak otkazani "manji radovi" na A1 usred turis
A kako bi bilo da pustimo institucije da rade svoj posao....molim lijepo...hvala
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
2 0 hvala 0
17 godina
offline
Ipak otkazani "manji radovi" na A1 usred turističk

-ponestalo čunjava.. bit će to glavni razlog odgode :) jer ako ima čunjeva ima para-naplate računa za ugovorene radove kao održavanje, radovi su onak, nešto usputno ili možda.. ponekad zbog slikanja i to je to..

 

edit: + čitajući naslov, A1.. i pošto je ovo it-pc forum, konstantno mi je u glavi a1-operater-telekom.. ne ceste-hac.. pa bi bilo uputno, pošto već imamo takvog operatera-firmu, imati jasniji naslov, npr hac-a1 ili trasa-ruta-a1.. nešto što neće mozak sktetati u krivom pravcu i par puta čitanja dok dođe do svijesti .. ili fjaka :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.7.2025 18:36 (ihush).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Ipak otkazani "manji radovi" na A1 usred turističk

Trebali bi sanirati oštećenja, sigurnost putnika na prvom mjestu. Ako netko nastrada zbog nemara onda će biti sranja

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice