Prije da su upecali ostatke neke od nekadašnjih brojnih nuklearnih testova u tihom oceanu
- +/- sve poruke
- ravni prikaz
- starije poruke gore
Imam ja i ljepših kamenčića od toga gore na vikendici kraj staze, mogli su samo lijepo pitat
u narodu poznato i kao "jožina sačma", kao podsjetnik na manolićeve legendarne dane lova na zecove u mladosti. 
Nemojte mi se smijati sada (prejako), ali ne vidim zašto se oko toga diže neka velika frka i zašto je to vijest. Možda bih bio više impresioniran da se nekim slučajem bavim proučavanjem kamenja i da me fascinira kako kamen A ima 5% drugačija svojstva nego kamen B, ali ovako - ništa.
Koga to veseli, neka se veseli. Meni je to u rangu one vijesti da je rover na Marsu pronašao čudan materijal nalik plastici, da bi se 2 dana kasnije saznalo da jest plastika, ali donesene sa Zemlje i koja je otpala tijekom spusta na planet.



