Pogledali smo Netflixov "dokumentarac" o nestanku

poruka: 11
|
čitano: 23.609
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Pogledali smo Netflixov "dokumentarac" o nestanku ".
16 godina
neaktivan
offline
Pogledali smo Netflixov "dokumentarac" o nestanku

pogledao, preporuka.

Jeff Wise je primjer prosječne zavjeraške debilčine kojoj mašta nema srama.

 

žao mi onog francuza.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
6 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Pogledali smo Netflixov "dokumentarac" o nesta
Netflixovi "dokumentarci" se bave osjećajima onih koji su radili na priči a ne samom pričom
 
8 0 hvala 0
15 godina
online
Pogledali smo Netflixov "dokumentarac" o nestanku

-vrlo jednostavno.. sve je biz-reklama, tj ako ne možeš dati nešto dobro, daš nešto loše... kao twitovi-lajkanja ili forumske teme koje tad izazovu reakciju, 'ispravke' itd.. odnosno tad od govna napraviš kolač, koji i dalje ima ukus-miris-texturu i sva ostala obilježja govneta, no piše kolač i jamačno će se naći neki gurman.. odnosno, sori for maj frenč, pas se usrro .. 

 

ili ovako.. članak (realno-korektno) kritizira ovaj netflixov ispradak (da ne kažem nije ni 'd' od dokumentarca..) no tad griješimo u kriteriju, jer netflix nije nat.geo, nije znanstveni izdavač, nije nasa, nego biz, hollywodskog tipa, tj štancanje serija (fimova, zabave, glazbe, igara..) pa jednako ''točno'' može ekranizirati recimo sagu o vikinzima ili o supermanovom plaštu koji je netragom nestao u novim rebootovima, tj plašt je prije stoljeća bio popularan odjevni predmet tajanstvenih heroja, danas ne, višak.. dok meni nikako nije jasno kako superman leti brže, kad stisne šaku ili dvije šake? kao turbo? .. iz onog 'originalnog' dijela kad zavrti zemlju u rikverc i vrati vrijeme za spasiti svoju djevu.. super riješenje, dostojno supermana! .. kritiziramo li to? .. a zašto tad netflixovu seriju? .. tj treba isključivo (?) kritizirati to što pokušavaju ugurati oznaku 'dokumentarca' .. tj inzistirati da takvu oznaku uklone ili zabrana emitiranja + kazna a tad nek rade što žele, zabava..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.3.2023 19:55 (ihush).
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Pogledali smo Netflixov "dokumentarac" o nestanku

Zna li netko jesu li našli ono blago na onome otoku na Diskoveriju na MaxTveu?

 

Gledao sam zadnji put 2008. pijan iza posla, a vidim da ima 27 sezona?

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Moj PC  
5 0 hvala 0
5 godina
offline
Pogledali smo Netflixov "dokumentarac" o nestanku

Dok god se ne nađe olupina aviona postojati će teorije koliko god izgledale tupave. Na žalost, previše nepoznanica je oko tog nestanka aviona a to je uvijek plodna tlo za svakakve teoretićare.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Pogledali smo Netflixov "dokumentarac" o nestanku

Bolje, kraće i bolje.

Koristite blage riječi i jake argumente
Moj PC  
4 0 hvala 2
16 godina
neaktivan
offline
Pogledali smo Netflixov "dokumentarac" o nestanku

opet se ne-gledatelji emisije hvataju na pojam netflix, koji bi trebao biti sinonim "ciljane režije".

ne.. 80% sadržaja su dijalozi članova obitelji, malezijaca, kineza i pokojeg europejca.

+ degenerik teoretičar.

red je da sudjeluje i njihov predstavnik.

 

baš nespecifično za taj prokleti netflix, sve je sterilno i prepušteno da se o svemu izjasne aktivni i pasivni svjedoci situacije.

nema pilota koji pri poljetanju čine jedan drugom anal fisting, popoo licking... dapače, skroz korektno odrađeno.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pogledali smo Netflixov "dokumentarac" o nesta
Pogledao sam nekoliko Netflix "dokumentaraca"... svi su bili slični ovom tekstu, puni teorija zavjere i senzacionalizma. Ne gledam ih više ni slučajno.
... bolje ispasti glup nego iz aviona...
Moj PC  
4 0 hvala 0
6 godina
offline
Pogledali smo Netflixov "dokumentarac" o nestanku

Šteta. Baš sam se veselio ovom dokumentarcu no onda su počeli izlaziti ovakvi komentari da je "dokumentarac" prepun teorija zavjere i sličnih stvari. Pa sam odustao od gledanja. Netflix to sada već duže vremena radi sa dokumentarcima. No onaj dokumentarac o Boeingu je bio čist ok. 

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pogledali smo Netflixov "dokumentarac" o nesta
Dodinho kaže...

Bolje, kraće i bolje.

 Ovaj kanal je jedan od onih koji mi je sjebao bio ritam i sat na mikrovalnoj. Kliknes jedan video, odeš popoit nešto u kuhinju kad na mikrovalnoj 04:53.

 

I onaj history matters. Zašto Kuvajt postoji? Što je bilo s Rodezijom? Koliko je Ivan bio Grozni? I onda u 3 minute uz paint čovječuljke saznaš više nego u 12 dokumentaraca na Historiju sa 200 extras i pol tone jeftinog CGIa.

Ovaj potpis nije u skladu s propisima.
16 godina
offline
Re: Pogledali smo Netflixov "dokumentarac" o nesta
vrba1989 kaže...
Pogledao sam nekoliko Netflix "dokumentaraca"... svi su bili slični ovom tekstu, puni teorija zavjere i senzacionalizma. Ne gledam ih više ni slučajno.

 Meni su njihovi "dokumentarci" u rangu Hallmarkovih igranih filmova.

Koristite blage riječi i jake argumente
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice