"Pentagon neutralizirao oktogon": F-16 srušio i če

poruka: 27
|
čitano: 20.163
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na ""Pentagon neutralizirao oktogon": F-16 srušio i če".
4 godine
offline
"Pentagon neutralizirao oktogon": F-16 srušio i če

U posljednje vrijeme mi više uopće nije jasno što je programska orijentacija ovog časopisa...

BUG čitam od prvog broja, a počeo sam (naravno) zbog interesa za računarstvo.

No, danas... Što se više nema o čemu pisati u IT svijetu ili ste samo pozapošljavali previše ljudi kojima treba dati da o nečemu pišu ili... Što?

Mislim - ovakve vijesti se već objavljuju u jutarnjim i večernjim novinama - čemu ovdje, kad ne donose nikakvu IT analizu niti išta od novih informacija?

 
33 0 hvala 2
9 godina
offline
"Pentagon neutralizirao oktogon": F-16 srušio i če

 

 
16 0 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: "Pentagon neutralizirao oktogon": F-16 srušio
Zagrijavanje za Dan državnosti

Čeka se Netflix adaptacija ovih bitki gdje će Će Kovač sa svojim transrodnim sinom lupit trisku vanzemaljcima s F triespet'com
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.2.2023 14:36 (silvio3105).
 
12 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: "Pentagon neutralizirao oktogon": F-16 srušio
Cak i da zanemarimo cinjenicu da se otvara novi clanak i tema svaki put kad netko prdne (zasto ne objediniti sve u zbirnu temu - partizanska eskadrila vs nlo), dali je stvarno toliki problem staviti i odgovarajucu sliku.

Jel enelo oborio f-16? Jeste. Pa sta ce onda slika f-15.....

Mislim, znam da je razlika samo jedan broj, ali malo paznje detaljima nikoga nije ubilo.......
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
8 0 hvala 0
16 mjeseci
odjavljen
offline
"Pentagon neutralizirao oktogon": F-16 srušio i če

ŠČ!

2 Aaaaa
1 Grrrr
0 Uh
7 nu nu
1 brgljak
1 ma daj
2 smrd
 
8 1 hvala 0
16 godina
online
"Pentagon neutralizirao oktogon": F-16 srušio i če

Pre svega želim da pohvalim naslov.  Ako ovako nastave, uskoro ćemo saznati koji je najbolji geometrijski oblik (Hexagons are the bestagons 

? Nisam siguran...)

 

Vezano za programsku orijentaciju... Meni je skroz ok. Ima nekih 20ak godina da čitam i pratim Bug i još tada su se u časopisu mogli naći tekstovi koji imaju veze sa avijacijom, pisalo se i o novim avionima i o pojedinim incidentima, tako da to nije ništa novo. Osim toga, Bug nije "profi" kao Mreža, samim tim, tekstovi ne moraju biti toliko "usko stručni", pogotovo na web portalu. Uz interesovanje za IT generalno ide interesovanje za tehniku i inženjering uopšte, kao i za prirodne nauke, te, ako već na portalu postoji dosta ljudi koji su zainteresovani za takve stvari, a u redakciji postoje ljudi koji imaju šta napisati na te teme, zašto da ne. Radije bih ovakvu vest pročitao ovde, nego na nekom klikbejt generatoru gde za suvislo pisanje o tehničkim temama nemaju ni kapaciteta ni interesovanja. Naravno, još bolje bi bilo kad bi se pojavili neki tehniki podaci o ovome što je oboreno, ali to zavisi od pobedničkog mnogokuta.

 

Damir22 kaže...
Cak i da zanemarimo cinjenicu da se otvara novi clanak i tema svaki put kad netko prdne (zasto ne objediniti sve u zbirnu temu - partizanska eskadrila vs nlo), dali je stvarno toliki problem staviti i odgovarajucu sliku.

Jel enelo oborio f-16? Jeste. Pa sta ce onda slika f-15.....

Mislim, znam da je razlika samo jedan broj, ali malo paznje detaljima nikoga nije ubilo.......

 +1 za ovo.

 

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.2.2023 15:48 (Ivan(4)).
Moj PC  
8 0 hvala 0
15 mjeseci
offline
Re: "Pentagon neutralizirao oktogon": F-16 srušio
MladenBan kaže...

U posljednje vrijeme mi više uopće nije jasno što je programska orijentacija ovog časopisa...

BUG čitam od prvog broja, a počeo sam (naravno) zbog interesa za računarstvo.

No, danas... Što se više nema o čemu pisati u IT svijetu ili ste samo pozapošljavali previše ljudi kojima treba dati da o nečemu pišu ili... Što?

Mislim - ovakve vijesti se već objavljuju u jutarnjim i večernjim novinama - čemu ovdje, kad ne donose nikakvu IT analizu niti išta od novih informacija?

  Novinarstvo je umrlo. Nitko od današnjih "novinara" nema volje istrazivati sto je i sto nije. A Bug je davnih dana prestao biti - Informatičarski časopis.

6 godina
offline
Re: "Pentagon neutralizirao oktogon": F-16 srušio

Dosta je teško "preživjet" pored YT. Intel, nvidia i ostali šalju najvećima svoje nove primjerke bilo čega na test prije nego je proizvod uopće pušten u prodaju. Ovi već imaju timer kada da video postane javan. Kako će časopis tu konkurirat? Da bi preživjeli, morali su mutirat. Meni ne smeta, ionako sam tu da bacim koju trolersku. Za đabe.

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
8 godina
offline
Re: "Pentagon neutralizirao oktogon": F-16 srušio
Vojni avioni stalno nešto ruše. Amerika je napadnuta. Morat će uzvratiti. Pitam se samo u kojem dijelu Azije.
Ja rekoh
Moj PC  
9 0 hvala 0
5 godina
offline
"Pentagon neutralizirao oktogon": F-16 srušio i če

Odvlačenje pažnje Amer.vlade od prave/bitne priče - nesreće/iskliznuća vlaka (koji je prevozio hrpu opasnih kemikalija) blizu Ohio-a prije desetak dana.

Moj PC  
5 2 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
"Pentagon neutralizirao oktogon": F-16 srušio i če

bome tebi dobro odvuklo pažnju s teme na laptopima prema Ohaju

 

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
3 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: "Pentagon neutralizirao oktogon": F-16 srušio
torrente kaže...

bome tebi dobro odvuklo pažnju s teme na laptopima prema Ohaju

 

 Ak može redovito "Bugu" prema svemu i svačemu može i meni ponekad prema nečem što nije (gejming) laptop 

5 godina
offline
"Pentagon neutralizirao oktogon": F-16 srušio i če

radost i veselje! 

prva stvar, kako su "znali" da je kineski prije nego su prvog "neutralizirali"?

druga stvar, kako znaju da ovi to upravo ne zele? da se malo prospije koja mudra, antrax ili secer u prahu? 

treca stvar, koja jos budala vjeruje u "spijunski" balon?
mislim ako vec postoje sateliti velicine midi tower kucista, vise nego dovoljno jaki da vide tko to zubnim koncem svoje desni ceprka... 

koja bi bila svrha upadljivog i (pre)velikog balona? 

Ahura Mazda
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
"Pentagon neutralizirao oktogon": F-16 srušio i če

Jel vrijeme da počnemo bunkerirati namirnice i betoniramo prozore? 

 

A možda Ameri smišljaju priču koja će završiti nekim novim ratom?

 
1 0 hvala 0
2 godine
online
"Pentagon neutralizirao oktogon": F-16 srušio i če

Što se žalite... prošlo je vijeme usko specijaliziranih formi časopisa i web foruma. 

Meni se bug više sviđa ovakav, širem čitateljstvu razumljiviji. (zar bi npr. Baksa po stoti put trebao objašnjavati jedno te isto 15 godina ?! -samo primjer)

Očekujem da se naš Bug forum modernizira, te da se ubaci više tema kao općenito, informatika i..ljubavno seksualni odnosi, Podforumi Informatika i filozofija, Informatička psihologija, Informatika i zdravlje (mod dr Berecki), Informatika i Rub znanosti, Informatika i prirodne znanosti, Informatika i kemija (moderator Dr. Raos) itd... 

 

ŠČ

合氣道 Konačni cilj svih živih bića je neprestana potraga za srećom. Znanstveno dokazano.
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.2.2023 6:22 (Zaporožac).
 
4 0 hvala 0
15 godina
online
"Pentagon neutralizirao oktogon": F-16 srušio i če

Interesantno je to da iznad Rusije prije nekoliko dana su zabilježeni također NLO objekti. I to kako sam pročitao u vrijeme dok je Putin držao govor. A prije koji dan je bila vijest i da iznad Kine je nekakav objekt i da ga Kinezi pomno prate.

 

Opća napetost u svijetu, učestali jaki potresi, NLO-i... Vrlo interesantna vremena. Vidjet ćemo daljni razvoj...

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.2.2023 6:26 (Izzy).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: "Pentagon neutralizirao oktogon": F-16 srušio
PESfanCRO kaže...

Odvlačenje pažnje Amer.vlade od prave/bitne priče - nesreće/iskliznuća vlaka (koji je prevozio hrpu opasnih kemikalija) blizu Ohio-a prije desetak dana.

 White noise 

12 godina
online
Re: "Pentagon neutralizirao oktogon": F-16 srušio
Paky kaže...

 

 

druga stvar, kako znaju da ovi to upravo ne zele? da se malo prospije koja mudra, antrax ili secer u prahu?

 Kažeš, da se prosipa neki prah s 16km visine? LOL

21 mjesec
protjeran
offline
Re: "Pentagon neutralizirao oktogon": F-16 srušio
Mogao je novinarčić bar stavit sliku F-16.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
"Pentagon neutralizirao oktogon": F-16 srušio i če

romantično plutanje balonom iznad kanjona u koloradu očas se pretvara u radikalan način kontracepcije. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: "Pentagon neutralizirao oktogon": F-16 srušio

a gledaj, bar ti USAF pomogne da dragoj skineš sve zvijezde s neba....

Ju je je? Je ju je!
15 godina
offline
Re: "Pentagon neutralizirao oktogon": F-16 srušio
MladenBan kaže...

U posljednje vrijeme mi više uopće nije jasno što je programska orijentacija ovog časopisa...

BUG čitam od prvog broja, a počeo sam (naravno) zbog interesa za računarstvo.

No, danas... Što se više nema o čemu pisati u IT svijetu ili ste samo pozapošljavali previše ljudi kojima treba dati da o nečemu pišu ili... Što?

Mislim - ovakve vijesti se već objavljuju u jutarnjim i večernjim novinama - čemu ovdje, kad ne donose nikakvu IT analizu niti išta od novih informacija?

 Da, još ima samo fali onaj deda koji čisti "krvne sudove",  ono protiv parazita i ono za naučiti engleski za pet minuta. 

16 godina
offline
Re: "Pentagon neutralizirao oktogon": F-16 srušio
Izzy kaže...

Interesantno je to da iznad Rusije prije nekoliko dana su zabilježeni također NLO objekti. I to kako sam pročitao u vrijeme dok je Putin držao govor. A prije koji dan je bila vijest i da iznad Kine je nekakav objekt i da ga Kinezi pomno prate.

 

Opća napetost u svijetu, učestali jaki potresi, NLO-i... Vrlo interesantna vremena. Vidjet ćemo daljni razvoj...

Danas več i žabe u močvari znaju, da nismo sami u svemiru i da je oko naše zemlje vrlo prometno.Ovo sad je obična jeftina zabava, u odnosu na ono u Hesdalenu i kaj su sve dokumentirali ili zabilježili sa vojnim radarima.

 

https://forum.bug.hr/forum/topic/komentari-clanaka-bughr/americka-mornarica-objavila-sluzbene-snimke-nlo/275126.aspx?page=0&jumpto=6119957&sort=asc&view=flat

 

Dok se svjetski poredak vrti oko profita i bogova, tu se javno za raju može priznat samo podobna istina.

AMD,........is that Epyc or what?
16 godina
offline
"Pentagon neutralizirao oktogon": F-16 srušio i če

Kao takav predstavljao je izravnu opasnost za civilnu avijaciju, pa je oboren po kratkom postupku.

 

Uzrok svega ovoga je redukcija filtera na radarima što znači da su ovakvi objekti postojali i prije samo se nije reagiralo, odnosno nije ih se htjelo uopće vidjeti na radaru valjda upravo iz razloga jer su premali da bi predstavljali realnu prijetnju. Tako da ova izjava ili ne drži vodu ili je opasnost ovakvih objekata za civilnu avijaciju do sada bila zanemarivana.

 

Inače, pročitao sam negdje (BBC News čini mi se) da su Kinezi izjavili da je prošle godine 10-ak američkih balona ilegalno prelijetalo Kinu pa nikom ništa..

Amenoum
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
"Pentagon neutralizirao oktogon": F-16 srušio i če

kriva tema 

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.2.2023 21:15 (BlueMax).
 
0 0 hvala 0
2 godine
online
Re: "Pentagon neutralizirao oktogon": F-16 srušio
rambox kaže...
Danas več i žabe u močvari znaju, da nismo sami u svemiru i da je oko naše zemlje vrlo prometno.Ovo sad je obična jeftina zabava, u odnosu na ono u Hesdalenu i kaj su sve dokumentirali ili zabilježili sa vojnim radarima.

Tako je, oj znalče, brate moj...

Svi bogatuni na svijetu su ljudi-reptili, sve ozonske rupe nam zatvoriše izvanzemljaci, svi direktori državnih i javnih firmi su "mali zeleni", jer vole zelembaće, a njih ne zatvoriše.

Postoje uz zelene... i crveni, crni, žuti izvazemljaci, zvani "vragovi".

 

To su sve ljudi-reptili na čelu lijevih stranaka.

Plenky je čisto-sivi izvanzemljak.

A bogami, i ovi što dožive 100 godina a voze automobil su mi najsumljiviji.

合氣道 Konačni cilj svih živih bića je neprestana potraga za srećom. Znanstveno dokazano.
5 godina
offline
"Pentagon neutralizirao oktogon": F-16 srušio i če


Jesu 100% sigurni da su ti baloni baš kineski?

Pentagon testing mass surveillance balloons across the US

Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice