Slučaj Lensa: zabavni editor selfija ili "najveća

poruka: 7
|
čitano: 2.793
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Slučaj Lensa: zabavni editor selfija ili "najveća ".
15 godina
offline
Slučaj Lensa: zabavni editor selfija ili "najveća

Nisu to nikakvi umjetnici, nego zgubidani koji naskrabaju nesto ili prospe im se kanta boje i onda hoce milione za tu bljuvotinu, umjetnost i umjetnina je nesto sto ima svoju pricu nesto sto je ljepo za oko i sto mozes pogledat....

* Friend: "I heard about this thing called 'Linux'." * Me: &am
Moj PC  
0 5 hvala 0
15 godina
offline
Re: Slučaj Lensa: zabavni editor selfija ili "najv
mejt kaže...

Nisu to nikakvi umjetnici, nego zgubidani koji naskrabaju nesto ili prospe im se kanta boje i onda hoce milione za tu bljuvotinu, umjetnost i umjetnina je nesto sto ima svoju pricu nesto sto je ljepo za oko i sto mozes pogledat....

 Ukoliko ti oči rade, a pretpostavljam da rade u nekoj mjeri, ljubazno te molim da pročitaš članak koji ovako debilno komnetiras pa ću ti dati 5000kn ako igdje pronađeš dokaz da se zbilja radi o zgubidanima koji prosipaju boju.

 

Ajde.

 

5000kn

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
15 godina
offline
Re: Slučaj Lensa: zabavni editor selfija ili "najv
wyks kaže...
mejt kaže...

Nisu to nikakvi umjetnici, nego zgubidani koji naskrabaju nesto ili prospe im se kanta boje i onda hoce milione za tu bljuvotinu, umjetnost i umjetnina je nesto sto ima svoju pricu nesto sto je ljepo za oko i sto mozes pogledat....

 Ukoliko ti oči rade, a pretpostavljam da rade u nekoj mjeri, ljubazno te molim da pročitaš članak koji ovako debilno komnetiras pa ću ti dati 5000kn ako igdje pronađeš dokaz da se zbilja radi o zgubidanima koji prosipaju boju.

 

Ajde.

 

5000kn

 Prebaci pare pa ti pokazem

* Friend: "I heard about this thing called 'Linux'." * Me: &am
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Slučaj Lensa: zabavni editor selfija ili "najv
Dok mejt aka zgubidan napiše dvi-tri i misli da je pametan.
12 godina
offline
Re: Slučaj Lensa: zabavni editor selfija ili "najv
Na stranu to jesi li zgubidanu ili ne, ovo se nikako ne može nazvati pljačkom umjetnina jer ništa nije ukradeno. To što su koristili slike bez autorske privole za treniranje machine learning algoritama je nešto potpuno drugo. U biti baš me zanima bi li im mogli išta dokazati da nisu ostavili potpise autora 🤦
Moj PC  
0 2 hvala 0
10 godina
offline
Slučaj Lensa: zabavni editor selfija ili "najveća

Sljedeci potez firme ce biti da nauci AI da desni donji kut slike ne skenira ili ako primjeti nesto kao slova da ih obrise. 

 
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Slučaj Lensa: zabavni editor selfija ili "najveća

Fotografi "umjetnici" koji retuširaju fotke poznatih, i prave od njih ono što nisu, su najveći prevaranti, u povijesti umjetnosti.

Tehnologija je danas dostupna svima, pa su bijesni.

@gkelekov Da nije bilo domovinskog rata, Hrvatska bi sada bila 3-4 godine bliže ostatku svijeta !
 
1 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice