Igram ju na A52, zavrsio sam prvi posjet Korculi, zasad je jednostavno dok se usemimo, jedva cekam vidjeti kako ce se prica raspetljavati. Opcija odabira jezika postoji ali je samo eng dostupan?
- +/- sve poruke
- ravni prikaz
- starije poruke gore
Igram ju na A52, zavrsio sam prvi posjet Korculi, zasad je jednostavno dok se usemimo, jedva cekam vidjeti kako ce se prica raspetljavati. Opcija odabira jezika postoji ali je samo eng dostupan?