Apple mora prvo patentirati svoju verziju toga, pa da moze svima ostalima naplacivati svoju "genijalnost".
- +/- sve poruke
- ravni prikaz
- starije poruke gore
Kao i u članku prije mjesec dana, nije objašnjeno kako je ova diskusija oko slanja poruka između androida i iOS-a prilično američka. Izgleda da smo mi europejci spremniji instalirati extra aplikaciju za razmjenu poruka.
Ništa nije zamjena za SMS dok to mobilni operateri ne podrže. A dotad, već postoje "zamjene" godinama kojima možeš slati slike, videe itd: Whatsapp, Telegram, Signal, ...
