Dijele se Shadow of the Tomb Raider, Submerged: Hi

poruka: 4
|
čitano: 6.762
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Dijele se Shadow of the Tomb Raider, Submerged: Hi".
6 godina
offline
Dijele se Shadow of the Tomb Raider, Submerged: Hi

Kad već toliko troše na poklon igre...mogli bi koju kunu potrošiti na optimizaciju stranice za Android uređaje...toliko je to ubitačno sporo...za pipizditi...radi toga izgubim volju se uopće zahebavati s poklonjenim igrama

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Dijele se Shadow of the Tomb Raider, Submerged
HCMAA kaže...

Kad već toliko troše na poklon igre...mogli bi koju kunu potrošiti na optimizaciju stranice za Android uređaje...toliko je to ubitačno sporo...za pipizditi...radi toga izgubim volju se uopće zahebavati s poklonjenim igrama

 

Igra je za PC, pa ju onda sa PCa i dodaj u library :-)

Taman posla da svakom s mobitelom poklanjaju igre :-P

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
6 godina
offline
Re: Dijele se Shadow of the Tomb Raider, Submerged
Trenutačno nemam računalo...A kad već poklanjaju...ulog za budućnost...kad ga kupim..stoga idem na Epic preko mobitela i to iskustvo je ubitačno
.
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.9.2022 12:34 (HCMAA).
15 godina
offline
Dijele se Shadow of the Tomb Raider, Submerged: Hi

najsuperije i najviše bez platna su mi malene, kratke igre tipa "whack a zombie" (iz plants & zombies): blokiranje reklamnih daveža na portalima u dva klika tipkom miša. klik! klok! puf! 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice