Osnivač ethereuma Vitalik Buterin postao državljan

poruka: 7
|
čitano: 5.099
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Osnivač ethereuma Vitalik Buterin postao državljan".
11 godina
protjeran
offline
Osnivač ethereuma Vitalik Buterin postao državljan

Svaka cast Crnoj Gori, ovo ce im pomoci vjerujem i donijeti znacajan prihod. Nazalost Hrvatska je previse korumpirana da napravi ovako pametan potez. Kod nas u Irskoj je jedan orkug koji nije bas imao nekakvu industriju napravio isti potez, u samo prvih godinu dana vise od 5 tehnoloskih tvrtki koje se bave blockchain tehnologijom otvorile su urede/zgrade i ulozile vise od 10 milijuna eura u razvoj u tom okrugu/zupaniji. A to je tek pocetak.

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.4.2022 13:11 (Gadgeti).
 
2 2 hvala 0
7 godina
offline
Re: Osnivač ethereuma Vitalik Buterin postao držav
U Hrvatskoj bi ga se prvo pitalo gdje je bio 91. Onda bi mu uvijek nedostajao jos jedan papir da mu se finalizira drzavljanstvo. I na kraju bi ga isikanirali ako ne bi postao clan HDZa
 
8 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Osnivač ethereuma Vitalik Buterin postao držav
tokyu kaže...
U Hrvatskoj bi ga se prvo pitalo gdje je bio 91. Onda bi mu uvijek nedostajao jos jedan papir da mu se finalizira drzavljanstvo. I na kraju bi ga isikanirali ako ne bi postao clan HDZa

 Nisam imao dojam da smo tako strogi. Ruska i srpska mafija ne primaju regrute koji nemaju hrvatsko kao drugo državljanstvo, a u BiH se guralo putovnice i slučajnim prolaznicima, nešto kao kad studenti na cesti dijele promidžbene letke.

9 godina
offline
Re: Osnivač ethereuma Vitalik Buterin postao držav
ante_etna kaže...
tokyu kaže...
U Hrvatskoj bi ga se prvo pitalo gdje je bio 91. Onda bi mu uvijek nedostajao jos jedan papir da mu se finalizira drzavljanstvo. I na kraju bi ga isikanirali ako ne bi postao clan HDZa

 Nisam imao dojam da smo tako strogi. Ruska i srpska mafija ne primaju regrute koji nemaju hrvatsko kao drugo državljanstvo, a u BiH se guralo putovnice i slučajnim prolaznicima, nešto kao kad studenti na cesti dijele promidžbene letke.

 Oni imaju ljude u policiji koji im izadju putovnice, to je druga stvar.

https://www.jutarnji.hr/vijesti/crna-kronika/zaradili-milijune-na-sredivanju-hrvatskih-putovnica-mafijasima-pogledajte-kome-su-ih-sve-nabavili-15033298

11 godina
offline
Osnivač ethereuma Vitalik Buterin postao državljan

Vidim da sve napredne države svijeta takvim junacima dodjeljuju državljanstvo, pa me zanima koliko ih Buterin ima? Ako je manje od 10 onda je sitna riba.

42
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.4.2022 3:08 (markoBT).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Osnivač ethereuma Vitalik Buterin postao državljan

čini se kako se izvrsno uklopio u onu crnogorsku: alaj volim ovaj režim, pare idu a ja ležim

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
20 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Osnivač ethereuma Vitalik Buterin postao držav
Ma da mi smo banana drzava..Crna Gora je smjer koji trebamo sljedit 🤦
AUDIOFIL
Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice