Horizon Forbidden West - Iznad svih očekivanja

poruka: 32
|
čitano: 11.208
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Horizon Forbidden West - Iznad svih očekivanja".
11 godina
offline
Horizon Forbidden West - Iznad svih očekivanja

I u mom slucaju je trenutni dojam 90+

Moj PC  
0 3 hvala 0
3 godine
offline
Horizon Forbidden West - Iznad svih očekivanja

96% po ovome neke legendarne igre prodane u 20+mil ispadaju teski isprdak.

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.2.2022 23:56 (Boris grozni).
Moj PC  
3 7 hvala 0
11 godina
offline
Re: Horizon Forbidden West - Iznad svih očekivanja
Boris grozni kaže...

96% po ovome neke legendarne igre prodane u 20+mil ispadaju teski isprdak.

Ili neke izjave ispadaju teski isprdak.

 

EDIT

Sta ti jos uvjek radis na forumu?...toliko si istrolao tv temu a ostale da su te odavno trebali protjerat,istina opet ces se ti vratit kao i svaki put ali i krenut od nule kao i svaki put...nula,prigodno.

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.2.2022 0:14 (MEGATAMA).
13 godina
offline
Re: Horizon Forbidden West - Iznad svih očekivanja
Boris grozni kaže...

96% po ovome neke legendarne igre prodane u 20+mil ispadaju teski isprdak.

 Po tome onda niti jedna nova i nadolazeća igra ne može dobiti toliku ocjenu jer postoje neke tamo legendarne igre koje su izašle prije 20 godina. Ne kužim logiku.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
5 godina
offline
Horizon Forbidden West - Iznad svih očekivanja

Pa mora se priznati da ste brzi. Cak i od ovih svih streamera koji igru jos nisu zavrsili. Da niste mozda proletili na easy tezini ?!?!

 

EDIT: Salu na stranu, ali srozali se kriteriji. Kada se samo sjetim hackera i diabla 2 i 85%, a starcrafta od 80%. Ovo od 96%....

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.2.2022 1:10 (SamoPitam3).
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Horizon Forbidden West - Iznad svih očekivanja

sonyju je užasno stalo ovo utopiti: prva (koju ikad vidjeh) reklama za ps igru na onim ogromnim ekranima uz ceste i po zgradama je upravo za ovo a čak se bug-u "isplati" recenzija ("dečki, dajte to napišite tak da ne izgleda k'o reklama"). nasjeo bih no nije moj tip igre. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 3 hvala 0
2 godine
offline
Re: Horizon Forbidden West - Iznad svih očekivanja
SamoPitam3 kaže...

Pa mora se priznati da ste brzi. Cak i od ovih svih streamera koji igru jos nisu zavrsili. Da niste mozda proletili na easy tezini ?!?!

 

EDIT: Salu na stranu, ali srozali se kriteriji. Kada se samo sjetim hackera i diabla 2 i 85%, a starcrafta od 80%. Ovo od 96%....

 Half-Life 89% 

14 godina
offline
Re: Horizon Forbidden West - Iznad svih očekivanja
antimadridista kaže...
Boris grozni kaže...

96% po ovome neke legendarne igre prodane u 20+mil ispadaju teski isprdak.

 Po tome onda niti jedna nova i nadolazeća igra ne može dobiti toliku ocjenu jer postoje neke tamo legendarne igre koje su izašle prije 20 godina. Ne kužim logiku.

 Da bas to. Ne kontam tu logiku, da kao neke stare stvari su bolje i kao ne mogu se prevazici. Stara muzika je bolja, stari filmovi su bolji, stare igre su legendarne. Drugim rijecima: "Je li prije bolje bilo ili prije nije bolje bilo" haha. Uglavnom Horizon nisam igrao, a rado bi ga igrao, dugo vremena nisam sa ovakvim odusevljenjem gledao trailere i evo sad konkretan gameplay iz igre. Jeda od igara zbog kojih cu kupiti PS5. 

2 godine
offline
Re: Horizon Forbidden West - Iznad svih očekivanja
antimadridista kaže...
Boris grozni kaže...

96% po ovome neke legendarne igre prodane u 20+mil ispadaju teski isprdak.

 Po tome onda niti jedna nova i nadolazeća igra ne može dobiti toliku ocjenu jer postoje neke tamo legendarne igre koje su izašle prije 20 godina. Ne kužim logiku.

 Pa ono recimo da nebi trebala dobiti, jer ne zasluzuje 96%. Ja bi rekao da ima hrpa i novijih igara koje su kudikamo bolje od ovoga crtića za dječicu, evo mojim curicama je prvi nastavak bio zanimljiv no sad za ovo opet skoro dati 600kn nebi hvala.

13 godina
offline
Re: Horizon Forbidden West - Iznad svih očekivanja
Znači nisi igrao a kažeš da ne zaslužuje tu ocjenu. Najfascinantnije mi je kad ljudi prigovaraju likovima koji su odigrali neku igru kako daju previsoku (ili premalu) ocjenu, a ti ljudi su bar odigrali igru. Dok ju ti nisi ni taknuo ali eto ti znaš da ne zaslužuje tu ocjenu.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Horizon Forbidden West - Iznad svih očekivanja

igram, prvi dio prešao na pcu i sad drugi na psu5.

13 sati sam utopio jučer i danas :D

 

[url=https://valid.x86.fr/2kezbs][img]https://valid.x86.fr/cache/banner/2kezbs-6.png[/img][/url]
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Horizon Forbidden West - Iznad svih očekivanja
Ajar kaže...

sonyju je užasno stalo ovo utopiti: prva (koju ikad vidjeh) reklama za ps igru na onim ogromnim ekranima uz ceste i po zgradama je upravo za ovo a čak se bug-u "isplati" recenzija ("dečki, dajte to napišite tak da ne izgleda k'o reklama"). nasjeo bih no nije moj tip igre. 

 Ajar

Pa normalno kad ti igraš samo šah na kompu. 

Ja sam isto mislio da je prvi dio samo igra za klince, ali sam se prevario kad sam ju počeo igrati nisam mogao stati igra je super.

Evo sad sam kupio i ovu i mislim da ću uživati još se 10 min se skida pa krećem.

13 godina
offline
Re: Horizon Forbidden West - Iznad svih očekivanja
Ekipi tu je svaka igra koja je izašla samo na konzolama automatski igra za djecu pa se ne trebaš ni truditi. Prva igra je tu na forumu bila popljuvana od ljudi koji ju nisi ni taknuli sve dok nije dobila PC port.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.2.2022 12:30 (antimadridista).
Moj PC  
3 0 hvala 0
3 godine
offline
Horizon Forbidden West - Iznad svih očekivanja

Realno igra nije nista bolja od Tomb Raider-a od prije 50g za dječicu i niš drugo

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.2.2022 12:38 (Boris grozni).
Moj PC  
0 10 hvala 0
11 godina
offline
Horizon Forbidden West - Iznad svih očekivanja

Recenziju pljuju oni koji igru nisu niti dotaknuli....

 

Kroz desetljeca se gledalo kako pcmaster race(sa gtx1060 grafama) pljuje i downplaya Sony ekskluzive...kako su jadne,overhajpane itd a cim je Sony izdao te igre za pc odjednom ta ista ekipa vristi,place,zove rodbinu....padaju desetke,prodaju se milijuni...

Cim HZD2 izadje za pc bit ce ultimativna verzija(sa malo boljim sjenama ali ne za ekipu sa gtx1060) i nule ce se pretvorit u desetke a ova BUG recenzija igre ce se raspredat kroz price nadolazecim generacijama.

Moj PC  
4 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: Horizon Forbidden West - Iznad svih očekivanja
SamoPitam3 kaže...

Pa mora se priznati da ste brzi. Cak i od ovih svih streamera koji igru jos nisu zavrsili. Da niste mozda proletili na easy tezini ?!?!

 

EDIT: Salu na stranu, ali srozali se kriteriji. Kada se samo sjetim hackera i diabla 2 i 85%, a starcrafta od 80%. Ovo od 96%....

 Recenzenti su dobili igru puno prije izlaska. Ako pratiš HCL možeš vidjeti kad su oni objavili recenziju. 

Ja sam PC gamer i zavidim konzolašima na ovoj igri. Prvi dio je jedna od igara koja je obilježila prošlu generaciju konzola. Meni osobno uz Bloodborne i TLOU 2. Igra izgleda predivno, prvi dio sam prešao i na konzoli i na pcu. Jer kratko sam posjedovao PS4 Pro pa sam odigrao sve te exkluzive. Jedva čekam da igra dođe na PC za par godina. PS5 ne mislim kupovati, ne paše mi "kauč" gaming i igranje igara na kontroleru. A igra je pokupila svugdje vrhunske ocijene ne samo da je Bug dao 96... I vjerujem da se radi o masterpiecu prvi dio je genijalan ovo može biti samo bolje... 

13 godina
offline
Re: Horizon Forbidden West - Iznad svih očekivanja
antimadridista kaže...
Ekipi tu je svaka igra koja je izašla samo na konzolama automatski igra za djecu pa se ne trebaš ni truditi. Prva igra je tu na forumu bila popljuvana od ljudi koji ju nisi ni taknuli sve dok nije dobila PC port.

 Ja sam je popljuvo kad je dobila PC port.

Say hello to my little friend
3 godine
offline
Re: Horizon Forbidden West - Iznad svih očekivanja
Krunoo7 kaže...
antimadridista kaže...
Ekipi tu je svaka igra koja je izašla samo na konzolama automatski igra za djecu pa se ne trebaš ni truditi. Prva igra je tu na forumu bila popljuvana od ljudi koji ju nisi ni taknuli sve dok nije dobila PC port.

 Ja sam je popljuvo kad je dobila PC port.

 Ja je pobrisao nakon 5min, dječija posla!

8 godina
offline
Horizon Forbidden West - Iznad svih očekivanja

Zjev.....

Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Horizon Forbidden West - Iznad svih očekivanja
Krunoo7 kaže...
antimadridista kaže...
Ekipi tu je svaka igra koja je izašla samo na konzolama automatski igra za djecu pa se ne trebaš ni truditi. Prva igra je tu na forumu bila popljuvana od ljudi koji ju nisi ni taknuli sve dok nije dobila PC port.

 Ja sam je popljuvo kad je dobila PC port.

 Krunoo7

A koji si ti mjerilo da bi te netko nešto pitao?

13 godina
offline
Re: Horizon Forbidden West - Iznad svih očekivanja
hummer0 kaže...

 Krunoo7

A koji si ti mjerilo da bi te netko nešto pitao?

 Samo čovjek od krvi i mesa, kao i svi ostali.

 

Valjda razumiješ da ako se meni nešto ne sviđa, ne mora značiti da se i tebi ne smije sviđati.

Say hello to my little friend
13 godina
offline
Re: Horizon Forbidden West - Iznad svih očekivanja
Krunoo7 kaže...
hummer0 kaže...

 Krunoo7

A koji si ti mjerilo da bi te netko nešto pitao?

 Samo čovjek od krvi i mesa, kao i svi ostali.

 

Valjda razumiješ da ako se meni nešto ne sviđa, ne mora značiti da se i tebi ne smije sviđati.

 Krunoo7

Neprimjeren je način na koji si to izgovorio naravno da ti se ne mora sviđati. 

Naravno da ima boljih igara. Evo ja sam je odma isključio kad je žena spomenula sex.

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.2.2022 16:06 (hummer0).
5 godina
offline
Re: Horizon Forbidden West - Iznad svih očekivanja
Krunoo7 kaže...
hummer0 kaže...

 Krunoo7

A koji si ti mjerilo da bi te netko nešto pitao?

 Samo čovjek od krvi i mesa, kao i svi ostali.

 

Valjda razumiješ da ako se meni nešto ne sviđa, ne mora značiti da se i tebi ne smije sviđati.

 Ne smijes bas ovdje iznositi svoje lose misljenje u zadnje vrijeme, osim, ako ne hvalis nesto naveliko. Nije strano ni da pokupis uvrede od nekih. Poprilicno je forum u zadnje vrijeme postao "iskljuciv". Nema neke kvalitetne rasprave.

Nekada su se takve rasprave vodile oko hardware-a (nvidia vs. ati, intel vs. amd...), a sada su usle u djetinjaste vode aka igrice.

Ja ne znam jesu li to ljudi popizdili od ove korone (kazu da ostavlja posljedice na cijelo tijelo) ili su srozani kriteriji da nize ni ne moze ili sto vec. Doduse, nije nesto bolje ni na ostalim forumima. Ne samo tu i ne samo kod nas. Ljudi sve teze prihvacaju tudje misljenje i reagiraju agresivno na njega. Kao da je bitno koliko je neka igrica pokupila bodova. Ako mi se svidja moze imati i 50% - meni se i dalje svidja.

8 godina
offline
Re: Horizon Forbidden West - Iznad svih očekivanja
SamoPitam3 kaže...
Krunoo7 kaže...
hummer0 kaže...

 Krunoo7

A koji si ti mjerilo da bi te netko nešto pitao?

 Samo čovjek od krvi i mesa, kao i svi ostali.

 

Valjda razumiješ da ako se meni nešto ne sviđa, ne mora značiti da se i tebi ne smije sviđati.

 Ne smijes bas ovdje iznositi svoje lose misljenje u zadnje vrijeme, osim, ako ne hvalis nesto naveliko. Nije strano ni da pokupis uvrede od nekih. Poprilicno je forum u zadnje vrijeme postao "iskljuciv". Nema neke kvalitetne rasprave.

Nekada su se takve rasprave vodile oko hardware-a (nvidia vs. ati, intel vs. amd...), a sada su usle u djetinjaste vode aka igrice.

Ja ne znam jesu li to ljudi popizdili od ove korone (kazu da ostavlja posljedice na cijelo tijelo) ili su srozani kriteriji da nize ni ne moze ili sto vec. Doduse, nije nesto bolje ni na ostalim forumima. Ne samo tu i ne samo kod nas. Ljudi sve teze prihvacaju tudje misljenje i reagiraju agresivno na njega. Kao da je bitno koliko je neka igrica pokupila bodova. Ako mi se svidja moze imati i 50% - meni se i dalje svidja.

 Problem su argumenti tj. manjak argumenta. Kad vidis da netko sere po igri, a nije ju nit igrao odma se zna kolko je sati. Najobicnije trolanje.
Zapravo to je rak rana foruma. Bitno da se sere po necem, a to je najlakse. Neka stvar je popularna ? Odma ce se nac par ljudi koji ce krenut srat po tome bez da ima ikakve veze s tim i dal je to probao. Valjda se onda osjecaju iznad drugih koji to rade ili koriste...

"Nekada su se takve rasprave vodile oko hardware-a (nvidia vs. ati, intel vs. amd...), a sada su usle u djetinjaste vode aka igrice."  Nemoj pisat gluposti molim te ! 
Rasprave o Hardware-u nisu djetinjaste, a oko igara jesu ? A daj mi reci za kaj 90% ljudi koji vode rasprave o HW-u radi s tim HW-om ? (igra igrice...)

Popizdili su da. Nemaju vise strpljenja za trolove i svakve spodobe po forumima koji misle da su  iznad svih jer seru po svemu. 
Ono daj si zamisli da ides na forum srat o igri koju nisi igrao nit ne mislis igrat nit te zanima... 

 

I onda ti uletavas i branis takvo ponasanje... Pa ovom Borisu iznad su tu na BUG forumu valjda 20 korisnickih racuna obrisali. Lako moguce da je i vise od toga

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.2.2022 22:30 (Santana).
13 godina
offline
Re: Horizon Forbidden West - Iznad svih očekivanja
SamoPitam3 kaže...
Krunoo7 kaže...
hummer0 kaže...

 Krunoo7

A koji si ti mjerilo da bi te netko nešto pitao?

 Samo čovjek od krvi i mesa, kao i svi ostali.

 

Valjda razumiješ da ako se meni nešto ne sviđa, ne mora značiti da se i tebi ne smije sviđati.

 Ne smijes bas ovdje iznositi svoje lose misljenje u zadnje vrijeme, osim, ako ne hvalis nesto naveliko. Nije strano ni da pokupis uvrede od nekih. Poprilicno je forum u zadnje vrijeme postao "iskljuciv". Nema neke kvalitetne rasprave.

Nekada su se takve rasprave vodile oko hardware-a (nvidia vs. ati, intel vs. amd...), a sada su usle u djetinjaste vode aka igrice.

Ja ne znam jesu li to ljudi popizdili od ove korone (kazu da ostavlja posljedice na cijelo tijelo) ili su srozani kriteriji da nize ni ne moze ili sto vec. Doduse, nije nesto bolje ni na ostalim forumima. Ne samo tu i ne samo kod nas. Ljudi sve teze prihvacaju tudje misljenje i reagiraju agresivno na njega. Kao da je bitno koliko je neka igrica pokupila bodova. Ako mi se svidja moze imati i 50% - meni se i dalje svidja.

 Dečko jesi li ti čuo za pozitivan stav. SamoPitam3 jel sam znatiželjan?

12 godina
offline
Horizon Forbidden West - Iznad svih očekivanja

Meni igra izgleda predivno, nisam je još igrao. Igrao sam prvi dio koji mi je isto odlican. Što se tiče nekih da je igra loša, ok svatko ima pravo na svoje mišljenje al im i baš debila evo gledam na metacriticu daju ocjenu nula, jer je glavna junakinja dlakavija i radili su igru čak 5 godina, ajme majko. Ljudi su razmaženi postali, vjerovatno zbog obilja. Umjesto da zahvalni budemo što možemo u jednoj sec. skinit knjigu preko neta, igrat u 4k rez. na pc i konzolama, mobiteli jaki ko računalo. Što se tiče igara danas to je po meni čudesno kamo to ide sto se grafike tiče. Najveći dojam su ostavili na mene rdr 2 , spiderman, final fantasy remake 7, tony hawk remake, psychonauts 2 .. mislim vecina mi igrica od 2015. nadalje grafički izgleda super.

 
5 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Horizon Forbidden West - Iznad svih očekivanja
Santana kaže...

 Problem su argumenti tj. manjak argumenta. Kad vidis da netko sere po igri, a nije ju nit igrao odma se zna kolko je sati. Najobicnije trolanje.

 Drug, piso sam u HZD temi, ne da mi se opet, odigrao sam 50+ sati, prešao igru, i nažalost, dosta side questova.

Ja sam se samo okomio na izjavu barcelonaša da su PC igrači pljuv*li igru dok je bila PS eksluziva (iz ljubomore?) jer sam ja napravio obratno.

amin

 

 

Say hello to my little friend
9 godina
neaktivan
offline
Horizon Forbidden West - Iznad svih očekivanja

Nisam igrao ali ono što mi se na prvu ne sviđa i odbija od igre je kolor paleta. Znam da se vremena mijenjaju ali zadnjih godina ekipa malo pretjeruje s jarkim, prestauriranim veselim bojama. Vratite nam quake i doom hrđavu paletu :D 

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Horizon Forbidden West - Iznad svih očekivanja

600 kn 

Dirty dosen
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Horizon Forbidden West - Iznad svih očekivanja

Nakon 18 sati igre stoji mi na 9.5 od 10

Sumnjam da ce mi doc do 10 jer tu imam samo par igara od 1986 ali nikad ne znas.....

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice