Corsair Katar Pro Wireless - Miš bez repa za igran

poruka: 3
|
čitano: 7.554
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Corsair Katar Pro Wireless - Miš bez repa za igran".
13 godina
neaktivan
offline
Corsair Katar Pro Wireless - Miš bez repa za igran

Ova se kategorija miševa treba zvati Logitech G305 po mišu koji treba kupiti bez puno razmišljanja za tu cijenu (300-400 kn ovisno o akcijama).

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Corsair Katar Pro Wireless - Miš bez repa za i

Apsolutno se slažem. G305 je "the thing" po meni.

Nisam neki naročiti gamer, ali koristim precizne pokrete miša za rad u vezi s analizom podataka i CAD-om. Nabavio sam ga inicijalno za posao, jer nema tipičan "gamerski" styling i/ili (po meni) nepotrebni RGB i toliko mi se svidio da sam ga kupio još jedan za kućni ured i povrememi gaming.

Što se tiče bežičnih miševa, uvijek sam bio oprezan/skeptičan u pogledu odziva i preciznosti. Ovaj miš ne samo da je ugodan, već i izvrsno "leži" u ruci. Težina je uravnotežena i sjajno "klizi" a i prilično sam zadovoljan trajanjem baterije (2 zamjene u godini dana)

Nakon gotovo godinu dana korištenja ovog sjajnog bežičnog miša i stvarno osjećajući razliku u performansama, više se ne mogu vratiti vulgaris (žičanim) miševima.

 

If you notice this notice, you will notice that this notice is not worth noticing.
4 godine
offline
Re: Corsair Katar Pro Wireless - Miš bez repa za i
johnwaynesk kaže...

Apsolutno se slažem. G305 je "the thing" po meni.

Nisam neki naročiti gamer, ali koristim precizne pokrete miša za rad u vezi s analizom podataka i CAD-om. Nabavio sam ga inicijalno za posao, jer nema tipičan "gamerski" styling i/ili (po meni) nepotrebni RGB i toliko mi se svidio da sam ga kupio još jedan za kućni ured i povrememi gaming.

Što se tiče bežičnih miševa, uvijek sam bio oprezan/skeptičan u pogledu odziva i preciznosti. Ovaj miš ne samo da je ugodan, već i izvrsno "leži" u ruci. Težina je uravnotežena i sjajno "klizi" a i prilično sam zadovoljan trajanjem baterije (2 zamjene u godini dana)

Nakon gotovo godinu dana korištenja ovog sjajnog bežičnog miša i stvarno osjećajući razliku u performansama, više se ne mogu vratiti vulgaris (žičanim) miševima.

 

 Jedina mana tog miša je što je apsolutno premal čak i za mene koji imam jako mali dlan i prste.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice