Zaboravljena Mi lozinka

poruka: 5
|
čitano: 3.868
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Zaboravljena Mi lozinka

Pozz,

neko u obitelji ima redmi 4x i ne zna lozinku za mii account i stari broj koji je povezan na taj account nema ga.. e sad... ja sam pokusao vratiti na tvornicke postavke sa volume gumbom i turn off ali mi trazi password za mii acount.. i dobijem poruku device is locked..

dali se moze ikako to rijesiti ili ne ?

 

stvarno nije rijec o ukradenom mobitelu

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.11.2021 16:22 (wcpapir).
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Zaboravljena Mi lozinka

zbog virusa  i ostalih sranja osoba je htjela da vrtaim na tvornicke...  iso sam na wipe all data i sve se obrisalo nazalost

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Zaboravljena Mi lozinka

Acc je sigurno povezan sa brojem mobitela, ako je mobitel od "nekoga u obitelji" onda ne bi trebao biti problem :)

 

EDIT: sad sam vidio ovo "stari broj, nema ga.." kako ga nema, "osoba iz obitelji" je promjenila broj u tom mobu na kojem je bio registriran taj account? Kakvi su to virusi bili na mobu da si ga morao resetirati? I to resetirati kombinacijom tipki a ne kroz postavke?

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.11.2021 21:45 (2happy2beu).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Zaboravljena Mi lozinka

broj koji je registriran na acc je neaktivan i  zamjenjen je drugim brojem.. probao sam ubaciti staru tu sim karticu ali nista.. neaktivno...

a ovo drugo.. probao sam kroz postavke i nije islo pa sam mislio da cu uspjeti kombinacijom tipki

10 godina
offline
Re: Zaboravljena Mi lozinka

Možeš ovo pokušat, javit se Xiaomiju, dostavit detalje koji su navedeni, možda ti riješe.
https://c.mi.com/thread-929614-1-0.html

 

Edit:

Da li ti je Mi account povezan s emailom? Preko njega mislim da možeš resetirati password.

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.11.2021 11:15 (kiki_b).
 
0 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice