Xiaomi Redmi Note 3

poruka: 5.327
|
čitano: 809.750
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 3

Pozdrav!

Frend hoce da kupi Redmi Note 3 16GB/2GB verziju sa geekbuyinga:

http://www.geekbuying.com/item/Xiaomi-Redmi-Note-3-5-5Inch-FHD-2GB-16GB-Smartphone-64bit-Helio-X10-Octa-Core-MIUI-V7-13-0MP-TOUCH-ID---Gray-359153.html

 

Procitao sam sve poruke u temi, probleme sa wifi kod MTK procesora...

Pa me zanima da li kupovati ovaj mobitel ili ne?

 

Ja licno imam Mi Note sa xiaomi.eu ROM-om i sve radi savrseno.

 

Hvala!

 
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
Imam rn3 2+ tjedna i nikakvih problema sa Wi-Fi ili ičim (imam kuhani ROM od giztop ovih )
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
Hoce li rn3 pro imati zakljucan bootloader?
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3

ova vaša prepucavanja nemaju smisla

 

mene zanima dali su rmn 3 i rmn 3 pro isti  ( izvana )

pošto sam narućio pro verziju , a za nju nema maske i tempered stakla

da li to paše jedno za drugo

 
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
Isti su izvana :)
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
Je li se isplati raditi update na 7.1.0.6? Na 7.0.22 sve radi be ikakvih problema, SOT oko 6-6,5 h.
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
mpit kaže...
Je li se isplati raditi update na 7.1.0.6? Na 7.0.22 sve radi be ikakvih problema, SOT oko 6-6,5 h.

Apsolutno ne vidim neku razliku...

Mozes a i ne moras...

 

7.0.22 je radio odlicno...

Ali i ova zadnja 7.1. verzija radi bez greske... 

9 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
Nekuzim kak neki na istom Romu imaju bugove,probleme a neki ne..a sve je potpuno isto
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
Nije bio problem u mobu sa wifi negonu ruteru
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
9 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
Govorim općenito..nekom je savršen a nekom Neradi kamera,fingerskener itd.. Možda jer su dijelovi različitih marki?
 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3

Prije ce biti kontrola kvalitete.

14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
Wh1T3L10n kaže...
mpit kaže...
Je li se isplati raditi update na 7.1.0.6? Na 7.0.22 sve radi be ikakvih problema, SOT oko 6-6,5 h.

Apsolutno ne vidim neku razliku...

Mozes a i ne moras...

 

7.0.22 je radio odlicno...

Ali i ova zadnja 7.1. verzija radi bez greske... 

 

Kod mene je 7.00.11 , da li mogu update(downloadujem 808MB i stavim na phone u folder donloaded potom preko MI update) to MIUI Official TeamVersion: V7.1.6.0.LHNCNCK (MIUI7) Size: 808M , prekidalo mi je wifi (nakon reseta i promjene routera ne prekida više) , sot mi je mnogo mnogo bolje bez MIUI accounta ?

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.1.2016 19:43 (joyjoy).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
joyjoy kaže...

 

Kod mene je 7.00.11 , da li mogu update(downloadujem 808MB i stavim na phone u folder donloaded potom preko MI update) to MIUI Official TeamVersion: V7.1.6.0.LHNCNCK (MIUI7) Size: 808M , prekidalo mi je wifi (nakon reseta i promjene routera ne prekida više) , sot mi je mnogo mnogo bolje bez MIUI accounta ?

Ne možeš. Imaš kuhani rom (jer ima 00 u verziji, označavaju ih duplim ciframa) i updater ce ti bacati "can't verify update". Ako imaš otljučan bootloader možeš instalirati iz recoveryja ili fastboota, a ako je zaključan moraš flešati fastboot verziju roma preko SP Flashera.

 

8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 3

Meni je stigao mob sa neispravnom kamerom, upocetku sam mislio da je problem softverski ali nakon stavljanja nekoliko razlicitih verzija roma nista se nije promijenilo.
Sad cekam Giztop da vidim sto ce mi reci. Imam isti problem kao ovaj tu http://en.miui.com/thread-209285-1-1.html , osim ovih zvukova sto se navode (možda ih nisam primijetio).

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3

Probaj instalirati google camera pa vidi jer radi s njom, probaj napraviti unmount microsd kartice. Vrati zadane postavke kamere. Probaj clear cache i resetirat mob na tvornicke postavke. 

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Poruka je uređivana zadnji put ned 31.1.2016 4:08 (Patrick_cro).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3

Ništa ne pomaže.

8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 3

Kceri sam dao pred 2 tjedna svoj RN 3 3/32 GB i sve je radilo ok. Jucer je isla u Austriju i automatski je mob nasao mrezu i sve je bilo ok. Kad se sinoc vratila u HR vise ne moze uopce pronaci mrezu niti se spojiti na internet a sve je omoguceno i stavljeno na automatsko trazenje mreze. Probala ga jr restartat nekoliko puta ali opet nista. Kada izvadi SIM prepoznaje da nije u mobu. Da li mozda treba napraviti neke postavke za mobilnu pristupnu tocku iako to ima samo veze za internet, mms i sl.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
fakincina kaže...

Kceri sam dao pred 2 tjedna svoj RN 3 3/32 GB i sve je radilo ok. Jucer je isla u Austriju i automatski je mob nasao mrezu i sve je bilo ok. Kad se sinoc vratila u HR vise ne moze uopce pronaci mrezu niti se spojiti na internet a sve je omoguceno i stavljeno na automatsko trazenje mreze. Probala ga jr restartat nekoliko puta ali opet nista. Kada izvadi SIM prepoznaje da nije u mobu. Da li mozda treba napraviti neke postavke za mobilnu pristupnu tocku iako to ima samo veze za internet, mms i sl.

 Stvarno čudan problem  Jesi probao ubaciti karticu u drugi slot?

8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
steve90 kaže...
fakincina kaže...

Kceri sam dao pred 2 tjedna svoj RN 3 3/32 GB i sve je radilo ok. Jucer je isla u Austriju i automatski je mob nasao mrezu i sve je bilo ok. Kad se sinoc vratila u HR vise ne moze uopce pronaci mrezu niti se spojiti na internet a sve je omoguceno i stavljeno na automatsko trazenje mreze. Probala ga jr restartat nekoliko puta ali opet nista. Kada izvadi SIM prepoznaje da nije u mobu. Da li mozda treba napraviti neke postavke za mobilnu pristupnu tocku iako to ima samo veze za internet, mms i sl.

 Stvarno čudan problem  Jesi probao ubaciti karticu u drugi slot?

Ne nije probala ubacit karticu u drugi utor iako sam se i ja toga sjetio ali nisam joj jos rekao da to proba. Ne zivimo zajedno pa nemam mob pored sebe inace bih ja rijesavao problem. Ali bas je jako cudno to nisam cuo od nikoga da ima takav problem sa bilo kojim mobom osim aki kontakti utora nisu smrdani ali ovdje je sve ok.

15 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3

Meni jedino još pada na pamet da probat uzeti drugu karticu, možda čak ne bi bilo loše da je različite mreže od one koju ona koristi pa da proba s njom vidjet hoće sve bit ok. Mislim da je čisto softverska glupost u pitanju ali u svakom slučaju sretno! 

8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
steve90 kaže...

Meni jedino još pada na pamet da probat uzeti drugu karticu, možda čak ne bi bilo loše da je različite mreže od one koju ona koristi pa da proba s njom vidjet hoće sve bit ok. Mislim da je čisto softverska glupost u pitanju ali u svakom slučaju sretno!  Probala je stavit karticu u drugu ladicu ali isto je tj. nista. Stavila u drugi mob i sve je ok.

Poruka je uređivana zadnji put ned 31.1.2016 13:19 (fakincina).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
fakincina kaže...
steve90 kaže...

Meni jedino još pada na pamet da probat uzeti drugu karticu, možda čak ne bi bilo loše da je različite mreže od one koju ona koristi pa da proba s njom vidjet hoće sve bit ok. Mislim da je čisto softverska glupost u pitanju ali u svakom slučaju sretno!  Probala je stavit karticu u drugu ladicu ali isto je tj. nista. Stavila u drugi mob i sve je ok.

 

Probaja je stavit karticu u drugu ladicu ali isto je tj. nista. Stavila u drugi mob i sve je ok.

14 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 3

evo ja sam svog redmija narucio odavde pa sta bude.. isto sam od njih narucio redmi note 2, meizu m2 note i sve je proslo ok...

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 3

...

Poruka je uređivana zadnji put ned 31.1.2016 14:33 (joyjoy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 3

Izgleda da će cijena Pro uređaja na Giztopu biti 229$.
Još se uvijek ne može naručiti, ali su promijenili cijenu (bila je 219$).

 

 

EDIT: Možda ipak ne, jer su povećali cijenu i osnovnog modela za 10$

Poruka je uređivana zadnji put ned 31.1.2016 19:02 (theth1ef).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3

 giztop ne radi od 1 - 15. 02.

dobar dopust za novu godinu

 

 

12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3

Standardno, za China spring break ili kako li im se vec to zove ta njihova nova godina, u periodu od 2-3 tjedna ne radi gotovo nista, ni poste, ni trgovine, nista.. 

Ako sam ti pomogao, plati pivo ili stisni hvala. ;)
Poruka je uređivana zadnji put ned 31.1.2016 19:45 (majdo).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3

da je kod nas tako pola bi nas umrlo od gladi

14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
nedIm kaže...
joyjoy kaže...

 

Kod mene je 7.00.11 , da li mogu update(downloadujem 808MB i stavim na phone u folder donloaded potom preko MI update) to MIUI Official TeamVersion: V7.1.6.0.LHNCNCK (MIUI7) Size: 808M , prekidalo mi je wifi (nakon reseta i promjene routera ne prekida više) , sot mi je mnogo mnogo bolje bez MIUI accounta ?

Ne možeš. Imaš kuhani rom (jer ima 00 u verziji, označavaju ih duplim ciframa) i updater ce ti bacati "can't verify update". Ako imaš otljučan bootloader možeš instalirati iz recoveryja ili fastboota, a ako je zaključan moraš flešati fastboot verziju roma preko SP Flashera.

 

 

Uradio update uspješno sa 7.00.11 na 7.1.6 (poslije ota na 7.1.7) samo zbog ota update , inače ništa nisam primjetio bolje ili lošije , i došlo je nekih nepoželjnih kineskih apps , bez google play store i to me malo zezalo i na kraju u Miapp i preko google instalera podesio google play store. Dev često prima update pa sam išao na ovu stable verziju mjesećno ili rjeđe update. :)

14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3

Pitanje za vlasnike RM3.

Lega mi je uzeo tricu pa smo se jučer malo zezali s njim i testirali. Ja imam g2 pa sam mu preko bluetootha prebacio FHD sliku da malo testiramo ekrane. Sve je bilo ok dok nije zoomao sliku na neki detalj. To živi UŽAS! Znači apsolutno ništa se ne vidi od detalja, skroz mutno, kao da fali 70% piksela. Dok kod mene kad zoomam na taj isti detalj slika je gotovo kristalno čista.

Do čega je to? Jel to do ekrana ili do softwera?

BF Nick: Xtreme_Switch
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice