Xiaomi Redmi K30 serija

poruka: 279
|
čitano: 63.751
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K30 serija
thebatman kaže...

 Ima li kakvih pomaka po pitanju gcam, što se preporuca?

Taman mi jedan f2 slijece u ruke opet.

 Iskreno, vratio sam se na stock Camera aplikaciju jer mi napravi najrealniji white balance.

Fotkam u 64MP i stvarno lijepo sve izgleda, malo mi je dosadilo stalno mijenjati te configove jer svaki je bolji za nekakvu drugačiju scenu. Osim za po noći, tu je dosta bolje nego stock sam night mode.

Xiaomi Mi Note 10 Pro + POCO F2 Pro
12 godina
offline
Xiaomi Redmi K30 serija

Pozdrav ekipa!

 

Imate li kakvo kaljeno staklo za preporučiti, a da je omogućen fingerprint kroz njega?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K30 serija
Cadus kaže...

Pozdrav ekipa!

 

Imate li kakvo kaljeno staklo za preporučiti, a da je omogućen fingerprint kroz njega?

Ja sam ovo kupio, nemam primjedbe. Fingerprint radi bez problema. Cijena prava sitnica.

12 godina
offline
Xiaomi Redmi K30 serija

Došli su i custom ROM-ovi, ja sam isprobao i mogu reći da se može ostvariti fantastičan SOT, 10-12h uz gotovo nikakav standby drain.

Fingerprint malo zeza ali sredit će to kroz updateove.

Xiaomi Mi Note 10 Pro + POCO F2 Pro
Moj PC  
1 0 hvala 1
3 godine
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi K30 serija

Xiaomi Poco F2 PRO Dual Sim 5G 128GB + 6GB RAM 6.67 "Gray Pocophone Smartphone za 250,00 eur + 22,90 eur DHL, vrijedi li toliko ?

 

Link

 

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K30 serija
octocore kaže...

Xiaomi Poco F2 PRO Dual Sim 5G 128GB + 6GB RAM 6.67 "Gray Pocophone Smartphone za 250,00 eur + 22,90 eur DHL, vrijedi li toliko ?

 

Link

 

 

Vrijedi, odličan uređaj. Vani mu je trenutno cijena oko 2500kn, ako se ne varam.

5 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K30 serija
octocore kaže...

Xiaomi Poco F2 PRO Dual Sim 5G 128GB + 6GB RAM 6.67 "Gray Pocophone Smartphone za 250,00 eur + 22,90 eur DHL, vrijedi li toliko ?

 

Link

 

 

 Iz aviona se vidi da je prevara u pitanju. Samo bankovni transfer.

10 godina
offline
Xiaomi Redmi K30 serija

Ima ko da zna postoji li mogučnost snimanja poziva na ovom modelu, stari poco f1 je ima u setingu poziva a na f2 ne mogu nigdi nać. Ima li neka finta??

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K30 serija
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice