Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

poruka: 2.376
|
čitano: 573.287
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

i ja sam u problemu s punjenjem, na xiaomi mi a2. ne znam je li do udpatea, ali uvijek mi je ili charging ili  charging slowly. nikad problema nisam imao, originalni mi punjac i kabel...

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Da li netko koristi gimbal DJI Osmo Mobile 3 sa Xiaomi Mi 9T i kakvo je iskustvo rada? Po raznim forumima čitam da postoje problemi sa nekim funkcijama, odnosno sa kompatibilnošću uređaja, dok su neki vlasnici zadnje nadogradnje Mi 9T zadovoljni sa radom gimbala.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Izgleda da su povukli 11.0.6.0. Prije 2 dana se još moglo skinuti. Danas provjerim i nema niš, a nisam htio radit update kroz tjedan.

Do not feed the trolls!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Jedine dvije stvari koje me smetaju na mi 9t su loša čitljivost display-a na suncu i (u manjoj mjeri) nedostatak stereo zvučnika. Što bi preporučili u ovoj klasi s kvalitetnijim ekranom?
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
tomislav10 kaže...
Jedine dvije stvari koje me smetaju na mi 9t su loša čitljivost display-a na suncu i (u manjoj mjeri) nedostatak stereo zvučnika. Što bi preporučili u ovoj klasi s kvalitetnijim ekranom?

 Nema li on AMOLED? Taj bi trebao bit ok na suncu. Očekivati stereo zvučnike na mid range telefonu iz 2019. je malo pre ambiciozno. Nije ga imao ni MI9.

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.6.2020 13:23 (gnomisa).
8 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Ne znači da je dobar na suncu ako je amoled.
 
1 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

kakva je situacija sa burn in na mi 9t/pro?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
P9 lite je imao stereo zvučnike. Ali to još kak tako. Evo u hladu kucam ovaj tekst i vidim slova tako-tako. Mislim vidim ih, al mi je sve skupa malo razočaravajuće....
P.S. A30s ima bolji ekran na suncu
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.6.2020 16:23 (tomislav10).
14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
I meni je svjetlina malo slaba kad sam vani po velikom suncu... Al ok dolazim sa samsunga koji sam godinama koristio i sta je je s njihovim ekranima se nemoze usporedivat.... Note serija ne sad neka znj....
VenAtoR#2231
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Presao sam s rn5 pro na mi9t prije dva tjedna.

Uglavnom, sjedim na plazi i ovo tipkam. Brightnes je na auto i max. Sve radi odlicno za razliku od rn5 pro gdje automatska svjetlina uopce nije radila. Na mi 9t radi savrseno i sama svjetlina je dovoljna za odlicnu citljivost.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Onda ne znaš što je čitljivost displeja na samsungovim mobitelima...
16 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Meni ova merenja deluju prilično korektno.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Ma vidi se kad se odvali svjetlo na max...al nije to to... Ja samo govorim kolika je razlika izmedu ekrana kad je na samsungu i po najvecem ljetu na recimo 60% svjetlost tolko jaka i citljivo je...a ovdje malo malo odvali do jaja da vidis normalno...
VenAtoR#2231
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Dopuštam da je samsungov ekran bolji i citljiviji od xiaomijevog.

Ali kad se sjetim koliko sam dao za mi 9t, prođe me bol. :D

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
To naravno... 🤣... Nije ono sranje po Xiaomiju neklgo cisto onako jedna od stvari koje bi volio da samo dorade... Al ovako nikakvih problema sa 9t pro....
VenAtoR#2231
12 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

No, nitko mi ne odgovori, koji Xiaomi ima bolji ekran na suncu u odnosu na mi 9t?

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
myroman kaže...

Dopuštam da je samsungov ekran bolji i citljiviji od xiaomijevog.

Ali kad se sjetim koliko sam dao za mi 9t, prođe me bol. :D

 Ne postoji Xiaomiev zaslon, u Mi 9t se ugrađuje zaslon proizvođača Visionox, oznake r66456, i Samsungov, oznake ea8076.

13 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

ono sto kazu specifikacije

skoro svi amoled ekrani na xiaomima imaju nit 430 manula tj 630 u hbm

dok mi10 ide nesto vise 500 tj 800 u hbm

 

isto tako manje vise svi telefoni u tom srednjem il gornjem srednjem razredu se vrte oko tih cca 400+, bio to samsung il ne

 

ako lazu testovi lazem i ja

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.6.2020 13:18 (16OR).
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Stigao je MIUI12 na EEA uređaje

Xiaomi MI 9T Pro 💪🏿💪🏿
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Nocio kaže...

Stigao je MIUI12 na EEA uređaje

 Al ne i na obicni mi9t

7 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Stiglo za Mi9t pro.

I want to believe
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
16OR kaže...
Nocio kaže...

Stigao je MIUI12 na EEA uređaje

 Al ne i na obicni mi9t

 Jbg, zaboravio sam napisati da je za pro

Xiaomi MI 9T Pro 💪🏿💪🏿
7 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Upravo ga instalirao, za sada odlicno
Sat fan
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

meni ne radi brzo punjenje ovih dana. Mjenjao sam punjače, kablove i opet ništa . Najviše sto moze je negdje 820mA

 

no danas se sjetio, što ako ne puni brzo zbog vručine ? Valjda postoji neka zaštita koja to spriječava ako je unutarnja temperatura previsoka ?

 

Ste imali takvo iskustvo ? Probajte aplikaicju ampere da vidimo vas.

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Iskljucena mi je sinkronizacija na micloud ali opet ima stvari gore... nekuzim kako... jel imo tko problema takvih?

VenAtoR#2231
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Prijatelji, kakva je situacija sa zvaničnim ROM-ovima? Koje varijante uopšte postoji? China, Global i EU ROM? I koje su funkcionalne razlike? Bloat, reklame (ima/nema/može da se isključi), ograničenja (mislim da se dešavalo da se neki feature, npr teme, izbaci iz global/EU ROM-a zbog autorskih prava, mada me konkretno za teme nije posebno interesovalo), battery drain/trajanje, ažurnost, ispoliranost, nešto što mi nije palo na pamet, a utiče na korišćenje?

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Ivan(4) kaže...

Prijatelji, kakva je situacija sa zvaničnim ROM-ovima? Koje varijante uopšte postoji? China, Global i EU ROM? I koje su funkcionalne razlike? Bloat, reklame (ima/nema/može da se isključi), ograničenja (mislim da se dešavalo da se neki feature, npr teme, izbaci iz global/EU ROM-a zbog autorskih prava, mada me konkretno za teme nije posebno interesovalo), battery drain/trajanje, ažurnost, ispoliranost, nešto što mi nije palo na pamet, a utiče na korišćenje?

 najbolje da ides u temu specifičnu za stavljanje ROM-a  di ti je opisana tema a i ima više poznavaoca procedure. Ima i ovdje ali ne toliko, već gledaj da nađes ekipu koja se kuži bez obzira koji model imaju. 

Za sad ti je najbolji EU  stock rom, ako ti se da flashati, a oni koji to ne žele, mogu cekati službenu nadogradnju. U vezi reklame, ja ga sad nemam, imao sam ga prije više kad sam imao Asus.

 

7 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
U mom je od prvog dana orginal EU rom, sad sam digao update na miui 12 i meni radi odlicno. Baterija je dobra ( oko 8 sati sota ), nema blotvera ni reklama, radi fluidno.
Sat fan
Moj PC  
0 0 hvala 1
4 godine
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

da li se kod ikoga nakon duzeg koristenja (5mjeseci i vise) pojavio burn in?

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
11 mjeseci korištenja, ni traga burn inu.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice