Xiaomi 13T/13T Pro

poruka: 164
|
čitano: 73.993
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
online
Re: Xiaomi 13T/13T Pro

Mislim da ti to ima i do kvalitete samog kaljenog stakla, nedavno sam na drugim mobitelima stavljao i doslovno sam samo pustio staklo dole i samo se zaljepilo bez ikakvih baloncica, prosao par puta prstima cvrsto po rubovima i samo je sjelo od sebe.

2 godine
offline
Re: Xiaomi 13T/13T Pro
rocko9 kaže...

Mislim da ti to ima i do kvalitete samog kaljenog stakla, nedavno sam na drugim mobitelima stavljao i doslovno sam samo pustio staklo dole i samo se zaljepilo bez ikakvih baloncica, prosao par puta prstima cvrsto po rubovima i samo je sjelo od sebe.

 Vjerojatno i to da... narucio dva stakla sa Gizma i nisam uspio... onda narucio sa aliexpressa 6 komada... nakon treceg pokusaja odusto i pustio kako je... imam malo bolncica na rubovima... sad si jedino razmisljam mozda stavit onaj premaz kod Mobileoutfiters al evo neznam... 30 eura kosta a cuo sam i da se to sa vremenom ofuca i spadne...

7 mjeseci
offline
Xiaomi 13T/13T Pro

Trenutno u ovom mobitelu imam eSIM, mogu li ubaciti dodatnu klasičnu SIM karticu, sve će raditi ok, neće biti nekih ograničenja?

Akagi, Kaga, Sōryū, Hiryū, Shōkaku, Zuikaku
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xiaomi 13T/13T Pro
Kido Butai kaže...

Trenutno u ovom mobitelu imam eSIM, mogu li ubaciti dodatnu klasičnu SIM karticu, sve će raditi ok, neće biti nekih ograničenja?

 

Koristiš eSIM kod koga i kolika je naknada , ja imam 13T pro i SGW5 LTE  pa bih uključio uslugu kod HT . 

7 mjeseci
offline
Re: Xiaomi 13T/13T Pro
MUĆAK kaže...
Kido Butai kaže...

Trenutno u ovom mobitelu imam eSIM, mogu li ubaciti dodatnu klasičnu SIM karticu, sve će raditi ok, neće biti nekih ograničenja?

 

Koristiš eSIM kod koga i kolika je naknada , ja imam 13T pro i SGW5 LTE  pa bih uključio uslugu kod HT . 

 Kod HTa sam, ne placam nikakvu naknadu dodatno...

Akagi, Kaga, Sōryū, Hiryū, Shōkaku, Zuikaku
14 godina
online
Xiaomi 13T/13T Pro

Evo danas problemi na 13T, znaci mobitel se punio duze nego inace sto je ajde mozda opravdano zbog one postavke da optimizira punjenje pa ga nekada puni duze. Nakon punjenja je mobitel radio malo usporeno i evo sada je na 40°C i nikako se ohladit, doslovno sam sve ugasio i zatvorio, ne koristim ga nego stoji na stolu i dalje je vruc... Nevideno i pomalo razocaravajuce. Inace mobitel se tako ugrijao kod obicnog koristenja drustvenih mreza, nista previse zahtjevno.

Poruka je uređivana zadnji put sub 8.6.2024 14:47 (rocko9).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Xiaomi 13T/13T Pro
Defektna baterija ili aplikacija radi bez nadzora u pozadini. Ako se mob grije i dok je ugašen na nekom slabijem punjaču tipa 5-10W, pravac servis.
14 godina
online
Re: Xiaomi 13T/13T Pro

Ma jucer se nakon 10min nekoristenja ohladio i kasnije je radilo sve normalno, sada se zagrije prilikom koristenja do 35 stupnjeva, znam da je to sve u  granicama normale ali nisam zadovoljan sto se to desava.

14 godina
online
Xiaomi 13T/13T Pro

Sinoc stavio 1.0.5.0 update i vec primjecujem da su se neki bugovi poput gledanja videa u FB Messenger aplikaciji popravljeni

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Xiaomi 13T/13T Pro

Napokon odnio mob zbog crte na slikama.... 

Debili u agramu zbog greške s kamerom mijenjali ekran i napisali da je kvar otklonjen... 

Vraćen isti tren u trgovinu pa ćemo vidjeti kaj će sad izmisliti i sve se bojim kako su i kakav ekran ugradili.

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xiaomi 13T/13T Pro
blackeagle29 kaže...

Napokon odnio mob zbog crte na slikama.... 

Debili u agramu zbog greške s kamerom mijenjali ekran i napisali da je kvar otklonjen... 

Vraćen isti tren u trgovinu pa ćemo vidjeti kaj će sad izmisliti i sve se bojim kako su i kakav ekran ugradili.

 mjenjali su ekran zbog crte na slikama ? kakvi mentalci, nema sanse da bi prihvatio mob nazad... frend je u agramu mjenjal ekran na 11t (stari puknul) i od onda ima problema da mu sam skrola gore dolje (ne stalno ali tipa desi mu se par puta u tipa sat vremena)

 

Edit: dovoljno je vidjet google recenzije u vezi agram servisa.. katastrofa

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.9.2024 17:56 (hahhaajaads).
8 godina
offline
Re: Xiaomi 13T/13T Pro

Da, evo u prilogu jedna slika na kojoj se vidi ta crta, tako je na svakoj slici koja je slikana bez zooma i bez onog 0.6x moda, debili promijenili ekran, a još veći debil napisao da je kvar otklonjen... Kud su gledali, nemam pojma.

 

U međuvremenu sam poslao prigovor sancti na mail, napisao svašta, tražio novi mobitel ili povrat novca, s obzirom da su mijenjali bezveze dijelove, da je upitna kvaliteta izvedenog servisa, a i kvaliteta tog novog ekrana... Sve mi se čini da će biti natezanja s obzirom da su počeli nabrajati gluposti, da servis mora potvrditi da nije popravljeno, da nije do tog došlo zbog mehaničkog oštećenja (u tom slučaju nebi ni ekran mijenjali ?!), moraju potvrditi da uređaj ne radi po specifikacijama proizvođača... 

16 godina
offline
Re: Xiaomi 13T/13T Pro
Pozdrav svima, imam Xiaomi 13T i primijetio sam neobičan problem s korisničkim sučeljem. Kada je mobitel u stanju mirovanja, čujem tipični zvuk koji signalizira resetiranje launchera. Iako ne kužim zašto se launcher ili sučelje cijelo kako bi uopće rekao, zašto se uopće resetira i odma učita ponovno. Nakon toga, kada pritisnem power tipku da uključim ekran, često se dogodi da svi programi iz 'recent apps' budu otvoreni. Umjesto da se ekran normalno otvori na početnu stranicu, moram redom zatvarati sve otvorene aplikacije tipkom back ili pritisnuti home tipku kako bih se vratio na početnu stranicu. Pitanje je može li to biti neki bug u sustavu ili je netko od vas imao sličnu situaciju? Verzija softvera je zadnja.
Što nose vjetrovi sudbine nitko ne može znati.
Poruka je uređivana zadnji put danas u 8:32 (sage).
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Xiaomi 13T/13T Pro
Vrlo vjerojatno da se launcher srušio. Pokušaj launcher vratiti na početne postavke (clear data u apps).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice