Xiaomi Mi 11

poruka: 585
|
čitano: 282.637
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 11
Fanu kaže...
Envy kaže...
Fanu kaže...

Pricekaj jos 4 dana do sluzbenog izlaska oneplus 9/pro

hardver bi trebao biti dobar

A cijena? Hoće li to biti između 1600 kn i 2100 kuna?

Molim odgovor?

 

oneplus 9 pro vjerojatno cijenovno isti kao i Mi 11 ili Find X3 Pro

obicni oneplus 9 vjerojatno cijenovno u rangu s21

Oprosti brate, ovo je Mi serija a ne Redmi... moja pogreška. 

3 godine
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 11
Fanu kaže...

Pricekaj jos 4 dana do sluzbenog izlaska oneplus 9/pro

hardver bi trebao biti dobar

 

Za mene razočaranje:

 

https://forum.bug.hr/forum/topic/opcenito-o-mobitelima/oneplus-9--9-pro/281589.aspx

 

Čekam mi 11 ultru slijedeći tj.

 

15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 11
Zgusrcu kaže...
Fanu kaže...

Pricekaj jos 4 dana do sluzbenog izlaska oneplus 9/pro

hardver bi trebao biti dobar

 

Za mene razočaranje:

 

https://forum.bug.hr/forum/topic/opcenito-o-mobitelima/oneplus-9--9-pro/281589.aspx

 

Čekam mi 11 ultru slijedeći tj.

 

Ja još uvijek čema Redmi 9s.. ali kada god "potegnem" za novčanik.. nešto mi kaže.. pa koji će mi đavo :-D
I stvarno je tako. Ali mi telefon treba, ne mogu više Tablet koristiti iz prostog razloga što je nepraktičan za nošenje. 

11 godina
offline
Xiaomi Mi 11

i za mene - ode oneplus u k

odlucio sam ipak uzeti mi 11

 

pretpostavljam da ovi iz t-coma dolaze sa global ROMom?

planiram instalirati xiaomi eu ROM - najvjerojatnije stable

 

ima li mi 11 vlasnika sa eu romom? moram li instalirati stable (12.0) ili developer (12.5) ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 11
Fanu kaže...

 

 

pretpostavljam da ovi iz t-coma dolaze sa global ROMom?

planiram instalirati xiaomi eu ROM - najvjerojatnije stable

 

ima li mi 11 vlasnika sa eu romom? moram li instalirati stable (12.0) ili developer (12.5) ?

 O cem ti pricas?

11 godina
offline
Xiaomi Mi 11

pitam dolazi li Mi 11 kupljen u T-Comu sa globalnim ROMom ili sa Kineskim ROMom na eng? pretpostavljam da je globalni ROM

 

plan mi je flashati xiaomi.eu ROM na device (posto citam da je puno bolji od globalnog ROMa)
odi na xiaomi.eu pa istrazi..

inace ovo su razlike izmedju EU i global roma:

Our ROMs features (Whats not in Global):

    Based on China Stable / Weekly builds (except HMNote3SE)
    Enabled search gesture (swipe up) on the desktop
    3way reboot menu
    Removed ads in system apps
    Face Unlock for all 7.x/8.x/9.x devices
    Vertical clock widget on lockscreen
    Steps counter in Assistant screen
    More shortcuts on left lockscreen
    Wake up gestures for 7.x/8.x/9.x devices
    AI preloading option in MIUI Lab
    Fullscreen gestures for 7.x/8.x/9.x devices
    Option to auto-expand first notification
    Notifications priority settings
    More edit options in Gallery app
    Enabled MiDrive in File Explorer
    Added landscape mode for SMS app
    Sunrise/Sunset in the weather app
    Google apps support integrated
    Importing theme from zhuti.xiaomi.com via ThemeManager
    No useless Chinese bloatware apps
    More free RAM due to less background processes
    Unified flat style app icons for both system and 3rd party apps (eg. Play Store icon flat too, unlike official global MIUI)
    Advanced menu with color icons (not just text like in official MIUI releases)
    No any Chinese character under the full system
    Mi Video, Mi Music, Mi Browser: No any useless Chinese content
    No possibility to re-lock bootloader accidentally with flash any xiaomi.eu release
    Added real 27 languages translation made by Official MIUI Fansites and MIUI Fans
    Added EU T9 dialer support
    Added charging sound switch
    Added Spell Checker switch
    Added Screen-OFF animation
    Optimized GPS settings for EU
    Optimized Battery consumption
    Optimized RAM consumption
    Added 4k Video support for MI4C, MI4S, HMNote3Pro, HMNote3SE, HMNote4X
    Added 3D Touch to MI5S 3GB RAM version
    Added GSMalphabet into SMS app
    Added more icons grid layout 4x5, 4x6, 4x7, 5x5, 5x6, 5x7 (depends on device)
    SafetyNet passed (Google Pay)
    Play Store Certified
    Deodexed
    Added automated tasks
    Added game speed booster
    Added erase module (magic elimination) to Gallery photo edit options
    Fixed low volume sound via headphone
    Fixed Google assistant voice response issue
    And more, and more made by our 5 years MIUI mods experience.

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.3.2021 9:58 (Fanu).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Mi 11

Da oprostis pitas gluposti, ne znam da li si ikad kupovao xiaomi kod nas

 

Nije xiaomi niti eu, niti t com niti bilo koja druga trgovina prčija da dobivas modele za kinesko trziste

Svaki xiaomi kupljen kod nas dolazi sa global MI romom ili global eu tj EEA romom pa istrazuj

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xiaomi Mi 11

nisam nikad kupovao xiaomi

dosad sam imao HTC, Sony, LG i Samsung androide

 

ovo je prvi pravi kinez kojeg kupujem..

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.3.2021 10:14 (Fanu).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 11

Fanu :
13 godina
offline
Xiaomi Mi 11

Cestitam

 

Ne znam ni kud letis s tim xiaomi.eu romom

kupis telefon i on je los, neupotrebljiv da moras odmah otkljucavat bootloader i stavljat drugi rom, ajd dobro, mislim radis sta hoces, jesi istrazio da li se gubi garancija, ako ti je garancija bitna?

 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 11
16OR kaže...

Cestitam

 

Ne znam ni kud letis s tim xiaomi.eu romom

kupis telefon i on je los, neupotrebljiv da moras odmah otkljucavat bootloader i stavljat drugi rom, ajd dobro, mislim radis sta hoces, jesi istrazio da li se gubi garancija, ako ti je garancija bitna?

.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.3.2021 10:38 (Dario7).
11 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 11
16OR kaže...

Cestitam

 

Ne znam ni kud letis s tim xiaomi.eu romom

kupis telefon i on je los, neupotrebljiv da moras odmah otkljucavat bootloader i stavljat drugi rom, ajd dobro, mislim radis sta hoces, jesi istrazio da li se gubi garancija, ako ti je garancija bitna?

 

na svaki mob sam dosad flashao custom ROM tako da mi to nije strano

 

Xiaomi EU rom bih stavio jer dolazi sa vise featurea i manje bloata nego sluzbeni global ROM - garancija se ne gubi (gubi se samo rootanjem telefona, a za flashanje ROMa je dovoljan samo bootloader unlock)

13 godina
offline
Xiaomi Mi 11

Onda sve znas, samo onaj popis xiaomi.eu roma i global roma je glupost na kvadrat

 

Hrpu tih stvari vec imas sad

 

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 11
Dali se isplati sa poco f2 pro prici na mi11. Zanima me najvise baterija, jeli toliko losa koliko pricaju? Koliko sota izdrzi normalnom upotrebom
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 11
Fanu kaže...

nisam nikad kupovao xiaomi

dosad sam imao HTC, Sony, LG i Samsung androide

 

ovo je prvi pravi kinez kojeg kupujem..

 Biti će zanimljivo čuti dojmove.

Ovako na prvu mi se čini da si stekao dojam da je globalni MIUI neupotrebljiv pa bi se mogao ugodno iznenaditi, nadam se.

 

nike098 kaže...
Dali se isplati sa poco f2 pro prici na mi11. Zanima me najvise baterija, jeli toliko losa koliko pricaju? Koliko sota izdrzi normalnom upotrebom

 Nije baterija toliko loša koliko imaš uređaj sa 120Hz i većom rezolucijom ekrana + SD888 koji očito više troši i grije od SD865 = kraće trajanje baterije. Evo sad će kolega Fanu uzeti Mi11 pa pričekaj osvrt na bateriju. 

 

Po onome što sam do sada pročitao moežeš očekivati oko 6-7h sa full postavkama ili oko 8-9h na fHD i 90Hz.

11 godina
offline
Xiaomi Mi 11

je evo ga bas na punjacu (kraj Samsung Note8)

 

primjetio sam par bugova ali nista ozbiljno zasad, dosao mi je odmah i MIUI update

 

MIUI dosta sareno izgleda naspram OneUI, ali kad to sve prilagodim izgledat ce bolje (izgleda da imaju jednako ili vise opcija od OneUI) - ima dosta useless appova koji se ne mogu obrisati (Mi browser, Chrome, Mi Coin, Mi Credit, Mi Video, Music, Yellow pages, itd) a sam mobitel def dolazi sa vise bloatwarea nego samsung (srecom se dosta da uninstallat)

Ne primjetim razliku u kvaliteti izrade naspram samsunga, sve je na mjestu

takodjer ne primjetim ni nekakvu razliku u kvaliteti ekrana (jednako ostri, jednak prikaz boja, po svjetlini mi 11 bolji, 120Hz naspram 60Hz ne primjetim razliku zasad iako je 120Hz ukljuceno)

Iako straznja strana ima mat finish, sam mobitel je dosta sklizak jer je zadnje staklo jednako glatko kao i prednje - morat cu staviti neki skin na njega (i prvo pronaci jer dbrand/slickwraps ne nude nista za xiaomi :e)

fingerprint scanner nije najprecizniji i najbrzi (treba mu oko 0.5-1s da skenira i otkljuca mob) ali mi je i ovakav bolji od onog na note8 (sa straznje strane kraj kamere)

 

u kutiji je dosao 3.5mm to usb-c adapter (iako bi radije 3.5mm port na samom mobitelu da mogu slusat glazbu i punit ga u isto vrijeme) i 55W punjac sto je danas za pohvalu (puni se stvarno brzo mobitel - ali izgleda da nije GaN punjac)

 

ne ocekujem dobro trajanje baterije obzirom da je ekran ogroman + 120Hz + najbrzi/najzedniji SOC za androide (snapdragon 888)

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Xiaomi Mi 11

panda skins na tradingshenzen

 

https://tradingshenzhen.com/en/panda-skins

 

nema trentuno za mi 11 ali vjerujem da bude uskoro...

 

MIUI HR TRANSLATOR
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 11

Napravio sam promjenu sa 3 godine starog Mi Mix 2 na Mi 11 iz razloga što je baterija postajala sve lošija i nekih problema s wifi-om što sam imao. Mobitel koristim svakodnevno, ali nisam prezahtjevan korisnik, igrice nikakve ne igram, ali baterija je neugodno iznenađenje. Tek nakon prebacivanja na 4G, gašenja always-on display-a i skenera otiska prsta se dobije neko pristojno trajanje baterije (tek toliko da mogu reći da je malo bolja nego na starom Mi Mix-u). Znam da je 5G nova još tehnologija i da troši bateriju kao i dok je 4G izašao, always-on display naravno da troši bateriju, ali uz te "flagship" feature nema šanse da baterija izdrži cijeli dan, makar mobitel bio u stand by-u cijeli dan bez da ga se dira.


Nadam se nekom ažuriranju koje će bar malo popraviti bateriju.

 

P.S. ako je uz sve to i ekran na 120Hz, doslovno se vidi odbrojavanje postotka baterije 

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.3.2021 11:05 (Seven-T1).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 11
Seven-T1 kaže...

Napravio sam promjenu sa 3 godine starog Mi Mix 2 na Mi 11 iz razloga što je baterija postajala sve lošija i nekih problema s wifi-om što sam imao. Mobitel koristim svakodnevno, ali nisam prezahtjevan korisnik, igrice nikakve ne igram, ali baterija je neugodno iznenađenje. Tek nakon prebacivanja na 4G, gašenja always-on display-a i skenera otiska prsta se dobije neko pristojno trajanje baterije (tek toliko da mogu reći da je malo bolja nego na starom Mi Mix-u). Znam da je 5G nova još tehnologija i da troši bateriju kao i dok je 4G izašao, always-on display naravno da troši bateriju, ali uz te "flagship" feature nema šanse da baterija izdrži cijeli dan, makar mobitel bio u stand by-u cijeli dan bez da ga se dira.


Nadam se nekom ažuriranju koje će bar malo popraviti bateriju.

 

P.S. ako je uz sve to i ekran na 120Hz, doslovno se vidi odbrojavanje postotka baterije 

Na M11 ti ne izdrži baterija cijeli dan? Nemaš ekran na 120hz?

 

Moja preporuka - prodaj mobitel.

 

 

 

12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 11
Ako je tako loša baterija onda ostajem na poco f2pro jer je baterija izvrsna, bas je nemozes potrosit u jednom danu bar sa mojim koristenjem "neigram igre"
11 godina
offline
Xiaomi Mi 11

Sta vise citam o novom Mi11, OP9, S21 i sl. to sam sigurniji da P40pro ostaje u mene do daljnjeg :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 11
2happy2beu kaže...

Sta vise citam o novom Mi11, OP9, S21 i sl. to sam sigurniji da P40pro ostaje u mene do daljnjeg :D

Imamo sam P40 Pro i dana danas mi je to top mobitel.

 

Jedino što je dobro je S21 Ultra - par kolega ga imaju kao službeni i zadovoljni su. 

 

Da nisam uzeo Iphone 12 Pro, uzeo bi Ultru.

11 godina
offline
Xiaomi Mi 11

Ja isto imam ultru i prezadovoljan sam,stvarno je samsung na ultri odradio dobar posao,baterija mi je nesto kraca nego na mi 10,ali je 2k ekran i 130 adaptive upaljen,nemam zamjerke za sada...

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Xiaomi redmi problem

Imam taj mobitel,  redmi 9 a.

Od prekjučer je google nešto spjezdio pa ne mogu ući u preglednik koji je postavljen kao početna stranica. Čitam da se uđe u trgovinu play i update tj ažurira Android system Web Viev. Kod mene ne funkcionira, vrti, no ne staje, tj ne ažurira ništa. Pokušala bih deinstalirati ali strah me hoću li znati ponovo instalirati. Može li tko pomoći?

No, evo, uspjelo!!!

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.3.2021 16:04 (Sanimarine).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 11
nike098 kaže...
Ako je tako loša baterija onda ostajem na poco f2pro jer je baterija izvrsna, bas je nemozes potrosit u jednom danu bar sa mojim koristenjem "neigram igre"

 

Nije toliko loša baterija, meni je sve, ali baš sve upaljeno (wifi, 4g, bt, 120hz i WQHD) i imam oko 5-6 sati SOT-a.

Jedan dan bez problema izdrži.

12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 11
Lisac1606 kaže...
nike098 kaže...
Ako je tako loša baterija onda ostajem na poco f2pro jer je baterija izvrsna, bas je nemozes potrosit u jednom danu bar sa mojim koristenjem "neigram igre"

 

Nije toliko loša baterija, meni je sve, ali baš sve upaljeno (wifi, 4g, bt, 120hz i WQHD) i imam oko 5-6 sati SOT-a.

Jedan dan bez problema izdrži.

To je meni ok - 5-6 sati SOT-a. Ja oko 6-7h ima na Iphone 12 Pro.

 

Problem je što su stari korisnici Xiaomija naučii da imaju 8-9-10h SOT-a i sad kad to ne mogu dobit s MI11 - onda je problem.

 

 

14 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 11
R36 kaže...

To je meni ok - 5-6 sati SOT-a. Ja oko 6-7h ima na Iphone 12 Pro.

 

Problem je što su stari korisnici Xiaomija naučii da imaju 8-9-10h SOT-a i sad kad to ne mogu dobit s MI11 - onda je problem.

 

 

 

Svi telefoni sa Snapdragonom 888 imaju tu negdje SOT. Očito je čip jači potrošač od 865. Tanji je, lakši od Mi 10, a to mi je definitivno bitnije nego SOT sat dva gore dolje, ionako doma, a i na poslu ga stalno držim na brzom bežičnom punjaču.

14 godina
offline
Xiaomi Mi 11

Isto sam planirao uzeti Mi 11, ali na kraju sam se ipak odlučio za novi Mi 10T Pro 256 GB za 3.200 kn što je svakako isplativije nego Mi 11. Jedino što mi fali je OELD sa AOD-om, ali za te novce sam napravio kompromis, a realno misli da imam malo aplikacija koje imaju izravne benefite i to vidljive što se tiče SD 865 VS SD 888, a k tome baterija bolje podnosi SD 865 i sve leti na uređaju.

Mi 11 Pro i Ultra bi mogli biti bolesni uređaji, ali vjerujem da će i cijena biti takva.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 11

29.03. bi mogao biti jako zanimljiv dan.

 

Za sada koliko je potvrđeno stižu Mi 11 Pro, Mi 11 Ultra i novi Mi Mix.

Ultra će imati novi veliki Samsungov senzor, a Mi Mix liquid lenses.

 

Uz to će biti još noviteta:

https://www.gsmarena.com/xiaomi_to_introduce_revolutionary_battery_for_mi_11_ultra_and_allnew_inhouse_chip_on_march_29-news-48384.php

 

Priča se i da Xiaomi uskoro kreće sa svojim električnim vozilom, ali to je neka druga tema. 

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 11
mzopg kaže...

29.03. bi mogao biti jako zanimljiv dan.

 

Za sada koliko je potvrđeno stižu Mi 11 Pro, Mi 11 Ultra i novi Mi Mix.

Ultra će imati novi veliki Samsungov senzor, a Mi Mix liquid lenses.

 

Uz to će biti još noviteta:

https://www.gsmarena.com/xiaomi_to_introduce_revolutionary_battery_for_mi_11_ultra_and_allnew_inhouse_chip_on_march_29-news-48384.php

 

Priča se i da Xiaomi uskoro kreće sa svojim električnim vozilom, ali to je neka druga tema. 

 samo to ne, nece ti dat da upalis auto dok ne odgledas reklamu 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice