Xiaomi Mi 11

poruka: 585
|
čitano: 283.396
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 11
Fanu kaže...
* * *


navoditi to kao minus samsungu a praviti se da istu stvar ne radi i xiaomi (i svi ostali proizvodjaci) je debilno - no sto ocekivati od Envya...

 
* * *

 

Neka radi i Samsung i Xiaomi bilo šta isto... ali nemoj mi za de facto isti uređaj jedan naplaćivati 1380 EUR a drugi 700 EUR.
Eh kupiti prvi uređan po duplo skupljoj  cijeni je meni debilno. I ne bih te vrijeđao nego ću samo reći da je debil stručni medicinski izraz mjeren prema IQ. I nemam ništa protiv tebe ali ako sam ti malo stao na žulj - nema tu ljutnje, malo argumentovano pričamo.

I da, "voljeti Samsung može samo dijete rođeno poslije 2000-te godine", nije činjenicam to je moj ©
 

16OR kaže...
* * *

 

 

 Da li si ikad koristio xiaomi telefon?

I ja se zapitam.
 

Hamanu kaže...

* * * Imam Note 8 3 i pol godine, zadovoljan sam, ali polako je zastario * * *


Eh ovo je za nagradu. Kupiš si telefon i imaš ga skoro 4 godine. Tako se stvari kupuju!

Evo recenzija ali ne od strane GSM Arene nego od AnandTecha:
The Xiaomi Mi 11 Review: A Gorgeous Screen and Design (anandtech.com)

11 godina
offline
Xiaomi Mi 11

potvrdili uzasno trajanje baterije (kao i gsmarena)

izgleda da preskacem mi 11 - rado bih po prvi put u zivotu neki flagship koji ima vise od 5-6h SOT a sa Mi11 to ne dobivam

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.3.2021 11:47 (Fanu).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 11
Fanu kaže...

potvrdili uzasno trajanje baterije (kao i gsmarena)

izgleda da preskacem mi 11 - rado bih po prvi put u zivotu neki flagship koji ima vise od 5-6h SOT a sa Mi11 to ne dobivam

Ja ne bi nikada kupovao više telefon od 1000 Eur, ali svatko ima pravo da kupuje što želi i sa svojim ljudima.

Moram provjeriti to sa baterijom, jer i za iPhone su govorili da je loša a ispstavilo se da i nije tako loša.

Za sada kožna poizadina (a imam pravu kožu radeći u ovoj fabrici)... čiju hoćeš Bugatijevu, BMW-ovu, S-Klassu.. tako ako se da modovat bilo bi odlično.... jednog lijepo sunčanog dana kada telefon bude 300 € max.

Uređivano:Potvrdili loše trajanje baterije. Da čitam i intepretiram rezultate. Trajanje u satima.. razlika 2 sata.. nekon konstantnog sintetičkog testa... MENI LIČNO ništa ne znači jer moje trenutne potrebe će zadovoljiti batera i više no što treba.

Dakle kolega da ne bude da ne vučem vodu na svoj mlin. Ja neću kupiti Mi 11, jer je preskup, i ne bacajamu se pare naspram bagatelskog budžetskog Redmi mlađeg brata. Ai opet činjenica je da je za osjetno jefitniji nego korejski  S(r)amsung.

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.3.2021 14:02 (Envy).
11 godina
offline
Xiaomi Mi 11

telefone uvijek kupujem nove preko njuskala debelo ispod cijene koje traze trgovine/telekomi tako da mi cijena nije problem (sumnjam da ce Mi 11 biti iznad 4500kn na njuskalu - a i ako ne bude odmah, bit ce s vremenom, kao sto je i cijena S21+ pala za 2000kn u manje od mjesec dana)..

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 11
Fanu kaže...

telefone uvijek kupujem nove preko njuskala debelo ispod cijene koje traze trgovine/telekomi tako da mi cijena nije problem (sumnjam da ce Mi 11 biti iznad 4500kn na njuskalu - a i ako ne bude odmah, bit ce s vremenom, kao sto je i cijena S21+ pala za 2000kn u manje od mjesec dana)..

Nadam se onda i ja.. pa možda kožni Mi 11 bude i neka realnost ;-) 

11 godina
offline
Xiaomi Mi 11

mi 10 ima dosta bolje trajanje bateriji od mi11 a kao sd888 bi trebao bit stedljiviji od sd865

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 11

Imate li kakvu sugestiju oko punjača za auto? 

 

Uz mobitel dolazi 55W punjač, ali, pošto sam dosta u autu, volio bih imati fast charge i u njemu. Treba li nekakav posebni Xiaomi proizvod biti ili može bilo koji QC 4.0? Koliko vidim, 4.0 je 28W

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 11
mariolla79 kaže...

mi 10 ima dosta bolje trajanje bateriji od mi11 a kao sd888 bi trebao bit stedljiviji od sd865

 888 se pokazao kao polufejl na nekim mobovima se grije ko svinja, trotla itd.. Osim ako nisi neki android gamerski manijak dosta ti je i 855 da ti na mobu sve leti, ja ne kužim tu pomamu za trošenjem masu love na najnovije top modele (osim ako ne plivaš u lovi pa ono - čisto iživljavanje..ili ti firma poklanja). Kupiš onaj godinu dana star model i uživaš, i još su ti nem ale pare ostale u džepu.

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.3.2021 21:40 (gnomisa).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 11
4xMi kaže...

Ne mogu vjerovati, već 5 /50 strana drvite po S21 ili Mi11, a nitko ne razmišlja o glavnoj temi i pravoj konkurenciji za Xiaomi na njihovom glavnom tržištu !

 

Dakle; HUAWEI

Osnova cijele priče i flagship ( ali i midrange) je brand building za Xiaomi u odnosu na vladajući Huawei na kineskom tržištu.

Dio teme se odnosi i na mid low range u Indiji, ali o tom potom..

 

Dakle, Mi 11 jest hibridna konkurencija P40 Pro / Mate 40 Pro, tu bi trebala biti i rasprava...i molim, bez argumentcije o GMS u, please !

Čini mi se da je Huawei još uvijek u prednosti, no M11 i tu radi nered obzirom na nižu cijenu ( cca 20 % ), a svi vole jeftino, jelte...

Više bih volio konstrultivni komentar da li je u pitanju napad na P ili Mate seriju, obzirom da sam nakon 8 godina i ja vrlo zaintrigiran oko Huawei flagshipa, narvno, zbog stvarno vrhunskih kamera, ali i velo zadovoljnih raznih profila korisnika ( od kojih neki nisu u HR ili EU, te ih ne smeta nedostatak GMS, ili im čak vrlo odgovara isto..)

 

Eto, my 5 cents...

 Huawei već dugo nije konkurencija u EU jer prosječni korisnik niti zna, niti može niti mu se da prčkati sa 20 pizdarija da mu prorade google aplikacije na mobu. I to ne uvijek i u potpunosti. I ne radi sve.

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.3.2021 21:42 (gnomisa).
14 godina
online
Re: Xiaomi Mi 11
gnomisa kaže...

Eto, my 5 cents...

 Huawei već dugo nije konkurencija u EU jer prosječni korisnik niti zna, niti može niti mu se da prčkati sa 20 pizdarija da mu prorade google aplikacije na mobu. I to ne uvijek i u potpunosti. I ne radi sve.

Da Huawei-u SAD nije ukinuo suradnju sa Google-om Huawei bi danas bio broj 1 u svijetu, jer realno ima najbolje uređaje i imao je nezaustavljivi rast prodaje, ali eto pravila slobodne trgovine i demokracija u svijetu za jedne vrijedi za druge ne. 

 

Na kraju smo najviše oštećeni mi, krajnji korisnici.

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.3.2021 22:24 (MasterOfDisaster).
14 godina
offline
Xiaomi Mi 11

Vidim tcom reklame za mi11 4800kn(daju 1k kn popusta) uz pretplatu.

Istice mi par ugovora ovo se cini best buy trenutno. Daju li jos neke akcije i popuste ako mi istice ugovor osim ovog sto mogu na sajtu vidit?

web design/development & android apps
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xiaomi Mi 11

Kad sam isao sa starim u tcom pitat,on ima 2 pretplate u staroj obiteljskoj,za sebe i staru,rekli.su da je to sto je na sajtu,tak da sam bio odustao onda od mi11 jer je jos uvijek u prednarudjbi bio,taman je bila akcija za s21 seriju,1k popust sat i 3 godina gare,pa sam uzeo s21 ultra prek starog,on si placa 159 pretplatu a ja ultru 335kn svaki mjesec,po meni dobar deal

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 11
mariolla79 kaže...

Kad sam isao sa starim u tcom pitat,on ima 2 pretplate u staroj obiteljskoj,za sebe i staru,rekli.su da je to sto je na sajtu,tak da sam bio odustao onda od mi11 jer je jos uvijek u prednarudjbi bio,taman je bila akcija za s21 seriju,1k popust sat i 3 godina gare,pa sam uzeo s21 ultra prek starog,on si placa 159 pretplatu a ja ultru 335kn svaki mjesec,po meni dobar deal

 

 

335 Kn mjesečno na 2 godine?

11 godina
offline
Xiaomi Mi 11

Jes..2 godine..znam nekima puno nekima nije..nekazem da je malo..ispadne me 8040 kn...ali opet jeftinije nego 9999 u ducanu..a na njusc8 je 7500 kojih nemam u cashu tak da mi je ovo ok..+ 3 god gare i active 2 sat koji mogu frknut za jedno 1000-1200 tak da me mob ispadne 6800-7000 meni odgovara

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.3.2021 19:40 (mariolla79).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 11

S 21 ultre koje se prodaju po 7500kn na njuškalu budu prodane po toj cijeni nikad,a niti onda.Trenutno realna cijena je 6500kn,a s time što ih je više na njuškalo cijena će biti sve manja jer nema baš puno ljudi tolko casha.Kod nas se i tako sve prodaje na rate.

14 godina
online
Xiaomi Mi 11

Da li je netko dobio mob iz HT-a iz prednarudžbe?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 11

Stigao. Najveći paket s mobitelom ikad. :D

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.3.2021 16:38 (Hamanu).
 
5 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 11

Dolazi i s tpu maskom, ne djeluje baš čvrsto, pa stavljam Spigen rugged armor čim stigne. 

 
5 0 hvala 0
11 godina
offline
Xiaomi Mi 11

Javi dojmove,jel.se grije i koliko cucla bateriju

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 11

Dojam nakon par sati korištenja je izvrstan. U usporedbi s note 8 je Ferrari što se brzine tiče. Ekran je odličan. Bateriju je prerano za ocijeniti, ali temperaturu nisam primijetio da je nešto posebno vruća. Ja ne igram neke ultra igre, samo Magic Arena i nakon par partija bio je lagano, mlako topao. Ništa strašno, zasad. 

Uglavnom, jako sam zadovoljan i ako ne iskrsne neki veći problem, nadam se višegodišnjem držanju. 

 
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Xiaomi Mi 11

kakva je kamera i ekran jel tlaka koristit taj zakrivljeni ekran?

crypto / cpa / ads / ecom
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 11
Master Tino kaže...

kakva je kamera i ekran jel tlaka koristit taj zakrivljeni ekran?

 

Ekran je manje zakrivljen nego na Mi 10. Prilagodba ravno nula sekundi. Dimenzije telefona su iste kao na Mi 10, ali je ekran veći i puno ljepši za gledat. 120 Hz se primjeti u usporedi sa Mi 10, a QHD rezolucija čini čuda, iako je puno veća fora što mu je svjetlina na suncu puno bolja nego na Mi 10.

Kamera je za sada tu negdje (nisam veliki fotograf).

14 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 11

Kamera mi je jako dobra, barem po danu. Doduše, nisam koristio najnovije Samsunge, pa moja ocjena nije bog zna što.

 

Stavio sam spigenov rugged armor, pa više ne zapinjem za rub ekrana, ali i inače me zakrivljenost nije pretjerano smetala. 

 
2 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 11
Ne znam da li uzeti mi 11 ili cekat eventualno mi 11 pro i one plus 9 seriju.
Kakav bi mogao biti ome plus 9?
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xiaomi Mi 11

Pricekaj jos 4 dana do sluzbenog izlaska oneplus 9/pro

hardver bi trebao biti dobar

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Mi 11

takav deal da se shop zove Shop 911527080 Store, otvoren prije mj dana i da ima 0.0% Positive feedback

 

i da salje free shippingom valjda iz p.... materine

 

daj uozbilji se

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.3.2021 16:41 (16OR).
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 11
16OR kaže...

takav deal da se shop zove Shop 911527080 Store, otvoren prije mj dana i da ima 0.0% Positive feedback

 

i da salje free shippingom valjda iz p.... materine

 

daj uozbilji se

 Zbunilo me ovo sta je na pocetnoj slici natpis mi & world store.. kasnije sam skuzio da je fejk 

http://trakt.tv/user/MjezZza
15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 11
Fanu kaže...

Pricekaj jos 4 dana do sluzbenog izlaska oneplus 9/pro

hardver bi trebao biti dobar

A cijena? Hoće li to biti između 1600 kn i 2100 kuna?

Molim odgovor?

11 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 11
Envy kaže...
Fanu kaže...

Pricekaj jos 4 dana do sluzbenog izlaska oneplus 9/pro

hardver bi trebao biti dobar

A cijena? Hoće li to biti između 1600 kn i 2100 kuna?

Molim odgovor?

 

oneplus 9 pro vjerojatno cijenovno isti kao i Mi 11 ili Find X3 Pro

obicni oneplus 9 vjerojatno cijenovno u rangu s21

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice