Xiaomi Mi 10

poruka: 1.936
|
čitano: 442.545
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 10
.
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.9.2020 18:15 (tomiotok).
 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Xiaomi Mi 10

Narudžba sa banggooda potvrđena; ukupno 550 dolara tj 534 + shipping insurance nekih petnaestak dolara. Jedino su mi vrijeme dostave stavili malo manje od mjesec dana :/ No dobro... Jel može netko preporučiti neke dobre (a povoljne) addonove za njega; maskica, bežični punjač, bežične sluške itd... 

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Xiaomi Mi 10

MI store s aliexpressa sa DHL-om još uvijek prolazi bez carine i PDV-a?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 10
bruno11 kaže...

MI store s aliexpressa sa DHL-om još uvijek prolazi bez carine i PDV-a?

Ako misliš na Mi Global Store, prolazi i dalje, zadnje mi je stigao mob prije mjesec dana bez problema.

12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
bruno11 kaže...

MI store s aliexpressa sa DHL-om još uvijek prolazi bez carine i PDV-a?

 Kako veli kolega, misliš na Mi global store?

Neko vrijeme su imali i skladište u Španjolskoj, ja sam onda uzeo. Malo skuplji mobitel nego u Kini, ali mnogo jeftiniji shipping, pa je na kraju ispalo jeftinije i brže nego iz Kine!

Provjeri kak je sad

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
14 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
Hvala obojici, MI global store je u pitanju. Ne nudi opciju biranja skladišta u Španjolskoj, ali to je možda i do mobitela jer naručujem mi10 ultra. Ali svakako ću ga naručiti pa ćemo vidjeti.
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 10
bruno11 kaže...
Hvala obojici, MI global store je u pitanju. Ne nudi opciju biranja skladišta u Španjolskoj, ali to je možda i do mobitela jer naručujem mi10 ultra. Ali svakako ću ga naručiti pa ćemo vidjeti.

Mi 10 Ultra ti je najpovoljniji kod giztop.com, 849$ + 16$ poštarina, nakon pretplate na newsletter dobiješ kupon za 2% popusta pa ti je poštarina u biti besplatna. Navodno šalju iz EU skladišta pa nema dodatnih troškova i plaćaš paypalom pa si dodatno zaštičen. Koliko su brzi ne znam jer sam prvi put naručio kod njih i još čekam mob. 

14 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10

A gledao sam i taj giztop, ali tamo nisu u stanju ni specifikacije ispravno napisati. Pogledaj samo što piše za kameru: Rear Camera 108MP+8MP+12MP+20MP

12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 10
bruno11 kaže...

A gledao sam i taj giztop, ali tamo nisu u stanju ni specifikacije ispravno napisati. Pogledaj samo što piše za kameru: Rear Camera 108MP+8MP+12MP+20MP

To ti nije ništa čudno za Kineze oni su tu užasno šlampavi. Pola tekstova na engleskom su im krivi ili nemaju nikakvog smisla. 

Nisam do sada kod njih naručivao, ali vidim da imaju za Mi 10 Ultra dosta recenzija korisnika koji su primili mob i kažu da je sve ok, uz to su u vrijeme kad sam naručivao imali daleko najnižu cijenu i plaćanje paypalom.

Testirao sam ih sa par upita i na sve su brzo odgovorili.

13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
mzopg kaže...
Ovo je globalna verzija uređaja pa bi prema zadnjim informacijama kolege s foruma garancija trebala vrijediti u RH u ovlaštenom servisu, samo trebaš imati račun na kojem je uz naziv uređaja naveden i IMEI.

Neki dan sam imao iskustvo sa servisom gdje mi je rečeno da moraju provjeravati mobitele po IMEI-u da vide da li su kod nas završili preko ovlaštenog distributera. U slučaju da nisu ne samo da ne priznaju garanciju nego ne prodaju ni dijelove za njih u slučaju da treba nešto mijenjati. Ja sam konkretno htio promijeniti bateriju na svom Mi8 kupljenom sa EU skladišta, globalna verzija uređaja, prolazi provjeru ali znači nije preko ovlaštenog distributera kupljen i ne smiju mi prodati bateriju.

 

Ja Mi10 čekam kod A1 ali sam dobio informaciju da ga neće nabavljati... glupost neviđena ali ajde dobro. Sad krećem u potragu gdje se najviše isplati uzeti kod nas i vani.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 10
display name ivo kaže...
mzopg kaže...
Ovo je globalna verzija uređaja pa bi prema zadnjim informacijama kolege s foruma garancija trebala vrijediti u RH u ovlaštenom servisu, samo trebaš imati račun na kojem je uz naziv uređaja naveden i IMEI.

Neki dan sam imao iskustvo sa servisom gdje mi je rečeno da moraju provjeravati mobitele po IMEI-u da vide da li su kod nas završili preko ovlaštenog distributera. U slučaju da nisu ne samo da ne priznaju garanciju nego ne prodaju ni dijelove za njih u slučaju da treba nešto mijenjati. Ja sam konkretno htio promijeniti bateriju na svom Mi8 kupljenom sa EU skladišta, globalna verzija uređaja, prolazi provjeru ali znači nije preko ovlaštenog distributera kupljen i ne smiju mi prodati bateriju.

 

Ja Mi10 čekam kod A1 ali sam dobio informaciju da ga neće nabavljati... glupost neviđena ali ajde dobro. Sad krećem u potragu gdje se najviše isplati uzeti kod nas i vani.

Koji servis si to pitao? Ovlašteni Xiaomi - bjelić?

13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
Da, bio u Bijeliću u Avenue Mall-u u Osijeku.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 10
display name ivo kaže...
Da, bio u Bijeliću u Avenue Mall-u u Osijeku.

Mene nisu ništa pitali, samo javili cijenu i da pošaljem uređaj, van garancije je pa možda zato.

11 godina
offline
Xiaomi Mi 10

Nisam se prijavio na mi pilot a dosao mi update na 12.1.2.0 to je neka beta brijem..a11?

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 10
display name ivo kaže...
mzopg kaže...
Ovo je globalna verzija uređaja pa bi prema zadnjim informacijama kolege s foruma garancija trebala vrijediti u RH u ovlaštenom servisu, samo trebaš imati račun na kojem je uz naziv uređaja naveden i IMEI.

Neki dan sam imao iskustvo sa servisom gdje mi je rečeno da moraju provjeravati mobitele po IMEI-u da vide da li su kod nas završili preko ovlaštenog distributera. U slučaju da nisu ne samo da ne priznaju garanciju nego ne prodaju ni dijelove za njih u slučaju da treba nešto mijenjati. Ja sam konkretno htio promijeniti bateriju na svom Mi8 kupljenom sa EU skladišta, globalna verzija uređaja, prolazi provjeru ali znači nije preko ovlaštenog distributera kupljen i ne smiju mi prodati bateriju.

 

Ja Mi10 čekam kod A1 ali sam dobio informaciju da ga neće nabavljati... glupost neviđena ali ajde dobro. Sad krećem u potragu gdje se najviše isplati uzeti kod nas i vani.

 Što znači da sam ja bio u pravu i da je sva pljuvačina bila nepotrebna. U svakom slučaju.

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.9.2020 16:54 (gnomisa).
11 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 10

moze pomoc ako netko ima iskustva. Mi 10 miui 12 gore, global. Nije bilo opcije za uključivanje Volte opcije pa sam unio kod za gašenje carrier checka i pojavio se toggle. Sve funkcionira ali kad imam dolazni poziv ne prikazuje ime pozivatelja niti broj. Samo piše "nepoznati broj". Čim ugasim volte prikazuje normalno dolazne pozive. Vidim da ima prastarih tema na tu problematiku bez riješenje i ne vjerujem da to nakon toliko godina jos nije rijeseno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
user3468 kaže...

moze pomoc ako netko ima iskustva. Mi 10 miui 12 gore, global. Nije bilo opcije za uključivanje Volte opcije pa sam unio kod za gašenje carrier checka i pojavio se toggle. Sve funkcionira ali kad imam dolazni poziv ne prikazuje ime pozivatelja niti broj. Samo piše "nepoznati broj". Čim ugasim volte prikazuje normalno dolazne pozive. Vidim da ima prastarih tema na tu problematiku bez riješenje i ne vjerujem da to nakon toliko godina jos nije rijeseno.

 Koliko je meni poznato, to s kodom za otključavanje ti ne radi ništa osim što ti omogući taj toggle za Volte, ali ako ga tvoj operater ne podržava nisi s tim ništa dobio.

11 godina
offline
Xiaomi Mi 10

Googlam za taj update na 11 i miui12 al nenalazim nis pametno..jel yo kao neka beta stable nadogradnja..? Ja jos nebi stavljao..jel netko stavio? Iskustva?

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 10
gnomisa kaže...

 Što znači da sam ja bio u pravu i da je sva pljuvačina bila nepotrebna. U svakom slučaju.

 Jesi srićo. Bitno da si se ti nama vratio. 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 10
mzopg kaže...
gnomisa kaže...

 Što znači da sam ja bio u pravu i da je sva pljuvačina bila nepotrebna. U svakom slučaju.

 Jesi srićo. Bitno da si se ti nama vratio. 

 Nisam se vratio. BTW malo je smiješno da mi neko sa toliko manje životnog iskustva tako tepa.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 10
gnomisa kaže...

 Nisam se vratio. BTW malo je smiješno da mi neko sa toliko manje životnog iskustva tako tepa.

 

 

Kako mjeriš životno iskustvo? kg? god?

Kod mene 80kg (malo sam se opustio) i blizu 45 god.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 10
display name ivo kaže...
user3468 kaže...

moze pomoc ako netko ima iskustva. Mi 10 miui 12 gore, global. Nije bilo opcije za uključivanje Volte opcije pa sam unio kod za gašenje carrier checka i pojavio se toggle. Sve funkcionira ali kad imam dolazni poziv ne prikazuje ime pozivatelja niti broj. Samo piše "nepoznati broj". Čim ugasim volte prikazuje normalno dolazne pozive. Vidim da ima prastarih tema na tu problematiku bez riješenje i ne vjerujem da to nakon toliko godina jos nije rijeseno.

 Koliko je meni poznato, to s kodom za otključavanje ti ne radi ništa osim što ti omogući taj toggle za Volte, ali ako ga tvoj operater ne podržava nisi s tim ništa dobio.

 Toggle funkcionira, jer volte zapravo radi super, ali miui ima neki bug da ne pokazuje id pozivatelja ako je volte upaljen preko tog togglea. Tcom kaze da nema podršku za volte na xiaomi mi 10, ali to je glupost, nema je ni za OP7 pa radi odlično.

11 godina
offline
Xiaomi Mi 10

Jel neko probao zadnju verziju EU stable? V12.1.3.0?

Ja sam jos na 12.0.8.0 a citam na forumu da ima bugova na novoj.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xiaomi Mi 10

Pozdrav,vlasnik sam mi 10 pro modela,no imam ozbiljnih problema s baterijom,sot nije ni 2,5h,vjerujem da je do verzije miui,pa me zanima jel se moze kakav downgrade napravit ili da cekam da poprave?

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
dec54 kaže...

Pozdrav,vlasnik sam mi 10 pro modela,no imam ozbiljnih problema s baterijom,sot nije ni 2,5h,vjerujem da je do verzije miui,pa me zanima jel se moze kakav downgrade napravit ili da cekam da poprave?

 

 

 Slikaj nam potrosnju baterije nakon 1h SOT-a

Uređaji u zadnjih 12mj: Iphone 6s/7/8plus/XR. Xiaomi: mi8/mi9/mi9t/mi9tpro/mi note10/poco F1/ note7. Samsung: Note9/s9/s9+/s10/s10+/note10/a70/a71. Pixel 2xl, Realme x2 pro. Huawei:p30pro/mate20p
10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
dec54 kaže...

Pozdrav,vlasnik sam mi 10 pro modela,no imam ozbiljnih problema s baterijom,sot nije ni 2,5h,vjerujem da je do verzije miui,pa me zanima jel se moze kakav downgrade napravit ili da cekam da poprave?

 

 

 Da , nešto ti jako troši. Ja sam imao preko 7h SOT-a na Mi 10.

Slikaj potrošnju baterije, mora biti nešto na prvom mjestu što je tako brzo pojede.

 

13 godina
offline
Xiaomi Mi 10

Ja uredno imam preko 8 sati SOT-a. Ako sam cijeli dan na wifiju i ne koristim mobilnu mrežu, onda bude i do 10 sati SOT-a dosta često. Sve to sa Amoled ekranom, flagship chipsetom i uz 80% svjetline ekrana. Stvarno baterija je top.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 10

https://m.gsmarena.com/xiaomi_mi_10t_and_10t_pro_are_s865powered_phones_with_144_hz_adaptive_displays-news-45543.php

 

Još 3 phableta... Jbte rade 100 verzija mobitela i svi preko 6.5". Znam da sam u manjini, ali stvarno želim mali flagship mob. Neki  Mi10 SE Ultra ili kaj ti ja znam ispod 6"

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10

browsanje i fejsanje sa podatkovnim internetom, ja imam mi 10 pro model, no ocekivao sam svakako bolje rezultate 

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.10.2020 0:38 (dec54).
3 godine
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 10
Evo prije kojih 20 tak dana mi je stigao iz Kine mi 10. Global verzija. Prije sam ima mi 9. Novi mi 10 radi savršeno kad se ubaci nova 12.1.5. verzija radi savršeno ima hr menu. Sve aplikacije su stabilne jedino mpbz ne radi zna li netko u čemu je problem. Hvala.
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice