Mi Hrvatska/Mi Croatia

poruka: 3.786
|
čitano: 1.069.374
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Pozdrav, je li kupio netko Xiaomijev tuš? da napiše malo iskustva... Cijene se kreću oko 300 kn što je vrlo prihvatljivo u odnosu na ponudu kod nas...

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Lijep pozdrav,

imam Xiaomi redmi note 8 pa me zanima kada će doći nadogradnja na Android 10?

 Hvala na odgovoru

 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
bilja123 kaže...

Lijep pozdrav,

imam Xiaomi redmi note 8 pa me zanima kada će doći nadogradnja na Android 10?

 Hvala na odgovoru

 imas temu bas za tvoj model, tamo postavi upit jer vjerojatno ne dolaze svi koji imaju tu verziju Xiaomija.

6 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Xiaomi poznavaoci, kako maknuti ograničenje skidanja velikih fileova preko mobile network, da ne traži non stop wifi? Download aplikacija od Xiaomija, nema veze s Playstore ograničenjem, to je već podešeno na both networks..

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Imaš li u Downloads aplikaciji  ovu restrict opciju na unlimited kao što je na screenshotu?
Meni s tim posvuda skida sve bez problema

 

Xiaomi Mi 10 Pro 5G
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Ima tko air dots s? Trenutno imam neke stare xiaomi slusalice na zicu, mislim da je piston 3, ni nema ih vise u prodaji ali zica je pukla.. Sa zvukom sam prezadovoljan al me zanima jel ove bezicne imaju takav zvuk ili je to nesto bzvz? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Cromaki kaže...

Imaš li u Downloads aplikaciji  ovu restrict opciju na unlimited kao što je na screenshotu?
Meni s tim posvuda skida sve bez problema

 

Tnx, dobio sam te opcije tek sad kad sam skinuo APK za noviju verziju.

14 godina
moderator
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
domac5 kaže...

Ima tko air dots s? Trenutno imam neke stare xiaomi slusalice na zicu, mislim da je piston 3, ni nema ih vise u prodaji ali zica je pukla.. Sa zvukom sam prezadovoljan al me zanima jel ove bezicne imaju takav zvuk ili je to nesto bzvz? 

 Naručio ih pred par dana, mogu ti javiti kakve su kad dođu al imam osjećaj da će to potrajati.

http://www.bug.hr/forum/topic/sluzbene-obavijesti-pravila/pravila-foruma/96209.aspx
13 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
XXX-Man kaže...
domac5 kaže...

Ima tko air dots s? Trenutno imam neke stare xiaomi slusalice na zicu, mislim da je piston 3, ni nema ih vise u prodaji ali zica je pukla.. Sa zvukom sam prezadovoljan al me zanima jel ove bezicne imaju takav zvuk ili je to nesto bzvz? 

 Naručio ih pred par dana, mogu ti javiti kakve su kad dođu al imam osjećaj da će to potrajati.

 Moze, napisi nam ovdje kakvi su dojmovi kad stignu.. Gledao sam neki video na yt gdje tip veli da su shit i da ne uzimamo nista slabije od blitzwolf fye-8 al opet te su skuplje pa i moraju bit bolje.. 

14 godina
moderator
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Nema problema.

 

Ja sam uzeo najviše zbog telefoniranja na poslu i dok sam u službenom autu koji nema bluetooth, a ove kao fye-8 mi ne dolaze u obzir jer ne podnosim te koje vire iz uha 

http://www.bug.hr/forum/topic/sluzbene-obavijesti-pravila/pravila-foruma/96209.aspx
15 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

gdje mogu vidjeti sve zadnje xiaomi proizvode? Trazim po netu, ali ono bas da je zadnje/zadnje. 

Buy Bitcoin | CoinBar | DYOR | Kushed is Joker. We, Like it ALOT
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
jojo_surf kaže...

gdje mogu vidjeti sve zadnje xiaomi proizvode? Trazim po netu, ali ono bas da je zadnje/zadnje. 

 Ima neki lik na YouTube, xiaomify, ili tak nešto :)

Čim xiaomi nešto najavi ili predstavi, lik napravi video.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Otkad sam prešao na Mi9T na AmazFit Bipu mi ne rade notifikacije za pozive i mejl. Probao sam sve uključit, autostart, lockanje appa, no restrictions u battery manageru. Ima netko rješenje?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

A meni na mi9t vise nece upariti mi fit ako nije gps ukljucen.

 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Ma to MiFit j... g..., isto i kod mene na Mi 5s. I isto neće ShareMe da pronađe telefon na koji se šalje ako se ne uključi lokacija (i kod mene i na Samsungu A5).

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.6.2020 16:22 (Ivan(4)).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Ako nekog zanima Xiaomi gateway, kupljen u mi store u Areni, garancija i račun
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Pozdrav ekipa, zanima me ima li gdje naručiti originalni ekran za Mi 8 (nije Lite, nije Pro već osmica aka dipper). Na žalost nije mi preživio subotnju večer iako je imao spigen masku i kaljeno staklo. Mobitel ima znakove života, zvukovi rade međutim ekran je totalka. Zamjenski ekran je TFT  i izašlo bi me 550kn s ugradnjom, a na mobitelu je inače super-AMOLED te ne želim se degradirati na lošiju kvalitetu. Ili ako naiđete da netko ima s pokvarenom matičnom, a da je ekran u funkciji. Ili mi je ipak najbolje prodati ga ovakvog i nadoplatiti te uzeti drugi Mi 8?

LOL: Crobrother
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

pogledaj na dragon-tt

MIUI HR TRANSLATOR
5 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Otvara se Mi store u Splitu i imati ce akcije 1+1 proizvod u prvih 11min. 

Koliko se sjecam ista je akcija bila prilikom otvorenja prodavaonice u Areni. Postoji li netko da podijeli iskustva kako je to izgledalo, moze li se stvarno "ugrabiti" nesto? Pretpostavljam da ce se akcija svesti na kampiranje ispred ducana i guranje prilikom otvorenja, a taj nacin mi sigurno ne dolazi u obzir...

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

mora bit neka kvaka tu. split mi je jako daleko pa je ne moguce da prisustvujem, ali vec si zamisljam u glavi da bi doso s 3-4 frenda i pokupovo mobitele za 50% cijene. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Xiaomi Ecosystem Product Launch 2020

 

 

29:17 Početak

39:47 Mi Smartmart Band 5

48:49 Mi True Wireless Earphones 2

54:52 Mi Electric Scooter Pro 2

1:00:00 Mi TV Stick

1:01:47 Mi Curved Gaming Monitor

1:05:00 Redmi 9

1:11:05 Redmi 9C

1:12:35 Redmi 9A

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
MASVA kaže...

pogledaj na dragon-tt

 Jesi kupovao već od njih? $90~$100 mi je prihvatljiva cijena za original AMOLED ekran 

LOL: Crobrother
11 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
gdje se u EU skaldistu mogu kupiti ove slusalice Mi True Wireless Earphones 2??
► Play ▌▌ Pause ■ Stop
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Dragon-tt je pouzdan shop, kupovao sam vise puta kod njih original dijelove za xiaomi
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
7 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Kada je bilo otvaranje u Areni bratic cekao u redu. Dosta organizirano i bez preskakanja reda.
Jedino sto ovi koji udu prvi gube vrijeme na razgledavanje pa u prvih 11 min ili prvih sat ne stigne previse ljudi kupiti sto zeli.
Mi uzeli u Areni dva Xiaomi 5plus za 1700 kuna, taman za pod bor. Svi sretni i danas

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.7.2020 9:51 (Kosturko1).
13 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Pacoo kaže...
gdje se u EU skaldistu mogu kupiti ove slusalice Mi True Wireless Earphones 2??

 Imas i ovde https://www.smartus.hr/mi-true-wireless-earphones-2-1689.html

10 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Evo ja sam narucio te iz Smartusa, na nabavi jos pokazuje Links koji ih prodaje za 665 kn 😯
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.7.2020 17:32 (Kresaux).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Sad gledam, Mi True Wireless Earphones 2 su tek najavljene i nema ih još ni na Aliexpressu.

Ovo što Smartus prodaje pod tim imenom su zapravo Mi Air 2 SE koje su vani već par mjeseci i ima ih na Aliexpressu za 20 dolara.

Links nemam pojma kaj oni prodaju, vjerojatno Air 2s makar se i za to čine preskupe.

 

Eto ja otkazao narudžbu. Teško se snać u šumi tih modela, pogotovo kad naši dućani ne znaju napisati što zapravo prodaju.

Moj PC  
2 0 hvala 2
13 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
MASVA kaže...

pogledaj na dragon-tt

 Ja sam pokušao nešto naručiti od njih i nude nekakve čudne načine plaćanja od kojih nijedan ne radi

12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Kresaux kaže...

Sad gledam, Mi True Wireless Earphones 2 su tek najavljene i nema ih još ni na Aliexpressu.

 

 Baš sam htio napisati.

Ja sam stavio video predstavljanja novih proizvoda i već su u našim dućanima, kako se to još nije dogodilo :)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice