Travian

poruka: 215
|
čitano: 120.269
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Travian
pirat01 kaže...

Zna li neko stranicu gdje se moze provjeriti kad pocinju novi serveri, posto travian-utils vise ne radi {#} ili ako neko zna kad pocinje neki speed serveri na 3.6 verziji

sad je zavrsio speed na hru tako da ce se brzo restartat!

a za ovo prvo googlaj, trebo bi naci..

Ako ti neko pomogne stisni gumb HVALA!
12 godina
neaktivan
offline
Travian

ja igram travian na serveru hr2 pa me zanima jel ima tko kakav savez da mogu uci ? {#}

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Travian

Igram na serveru ba 4 jel ima kakva alijansa da mogu uci,jel igra netko od vas...?

Softwer
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Travian
Kl1X kaže...

ja igram travian na serveru hr2 pa me zanima jel ima tko kakav savez da mogu uci ? {#}I

 

I ja igram travian na serveru hr2 pa me zanima jel ima tko kakav savez da mogu uci ? {#}

ⓑⓤⓖ░░▒▓███✰✰►◕‿◕◄✰✰███▓▒░░ⓑⓤⓖ
12 godina
neaktivan
offline
Travian

igro ko na hrxu?

www.youtube.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Travian
SuperDox kaže...

igro ko na hrxu?

nope, hr5

12 godina
neaktivan
offline
Travian

Jel igra još tko Travian? Ja gradim WW na za4 serveru.

 

 

 

 

OutlawZ NiGGa, 2Pac R.I.P (Rap is Pac) ||| Music As A Weapon!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Travian
donator_bubrega kaže...

Jel igra još tko Travian? Ja gradim WW na za4 serveru.

 

 

 

 

ja ga igram na hr4 serveru.imam trenutno 1000 popa i 3 sela.BTW kakav je osjecaj graditi WW?Koliku ekipu imas sa sobom??

12 godina
neaktivan
offline
Travian

Ma slabo igram, nemam vremena. Nas trojica :)

 

 

OutlawZ NiGGa, 2Pac R.I.P (Rap is Pac) ||| Music As A Weapon!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Travian

koji savez i koji nick si na s5

Ava Karabatić - 'Ja i moj dečko svaki dan meditiramo, on meditira po pola sata, a ja sam malo lijena pa meditiram po 30 minuta'
12 godina
protjeran
offline
Re: Travian
pingo18cro kaže...

koji savez i koji nick si na s5

TheChosenCRO Mawe savez

12 godina
neaktivan
offline
Travian

oče tko moj account na travianu? Pojedinosti u pp

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Travian

Imam pitanje. Neki mamlaz mi non stop farma acc, pa me zanima kako da prestane. Lijepo sam mu poslao poruku, nista. Ovo je vec treci put danas. On je 21 na rang listi, a ja 1100.

Sad, vjerojatno je neki balavac kad ne zeli ko covjek to rijesit. E, da ga prijavim moderatorima ili sta?

EDIT: Evo covjek kaze da ce prestat, ocito nije balavac :)

Nego, kako se to inace rjesava?

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.9.2012 22:23 (chutac).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
online
Re: Travian
chutac kaže...

Imam pitanje. Neki mamlaz mi non stop farma acc, pa me zanima kako da prestane. Lijepo sam mu poslao poruku, nista. Ovo je vec treci put danas. On je 21 na rang listi, a ja 1100.

Sad, vjerojatno je neki balavac kad ne zeli ko covjek to rijesit. E, da ga prijavim moderatorima ili sta?

EDIT: Evo covjek kaze da ce prestat, ocito nije balavac :)

Nego, kako se to inace rjesava?

haha nikako...To ti je tako,nedaj da mu budes farma,sakrij rese,skupljaj vojsku  i skrivaj je tj,tjeraj da putuje na nekog jos slabijeg pa onda kad se skupi mu podmetnes,tako se to radi,nema tu nikakve prijave moderatorima ni nista jer je to takva igrica i tako se igra i napada...Ako hoces javi se na pm pa cu ti ja malo pomoc oko racuna i ostaloga posto sam odigro preko 6 servera s tim da sam zadnji put sa svojim savezom i koalicijom na s5 osvojili server...:D

TL
13 godina
neaktivan
offline
Re: Travian
Tomo53nja kaže...
chutac kaže...

Imam pitanje. Neki mamlaz mi non stop farma acc, pa me zanima kako da prestane. Lijepo sam mu poslao poruku, nista. Ovo je vec treci put danas. On je 21 na rang listi, a ja 1100.

Sad, vjerojatno je neki balavac kad ne zeli ko covjek to rijesit. E, da ga prijavim moderatorima ili sta?

EDIT: Evo covjek kaze da ce prestat, ocito nije balavac :)

Nego, kako se to inace rjesava?

haha nikako...To ti je tako,nedaj da mu budes farma,sakrij rese,skupljaj vojsku  i skrivaj je tj,tjeraj da putuje na nekog jos slabijeg pa onda kad se skupi mu podmetnes,tako se to radi,nema tu nikakve prijave moderatorima ni nista jer je to takva igrica i tako se igra i napada...Ako hoces javi se na pm pa cu ti ja malo pomoc oko racuna i ostaloga posto sam odigro preko 6 servera s tim da sam zadnji put sa svojim savezom i koalicijom na s5 osvojili server...:D

  Ja sam na S5 i ovaj se cini ne obustavlja trenutni napad. Gluposti su to, napandi me, dobro, nesmeta. Ali jebiga ako oces opet pa pusti sa se sredim. Svejedno mi ne uzima resurse posto su u sklonistu, a vojsku mi je svu pobio, tako da on mene jednostavno jebe u zdrav mozak. Nisam ja za takve igrarije, ja bi ga nalemo, nevolim kad je netko bahat, a nezeli to rijesit razgovorom  {#}

I hvala za pomoc, ako bude trebalo,   javim ti :D

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
12 godina
protjeran
online
Re: Travian
chutac kaže...

  Ja sam na S5 i ovaj se cini ne obustavlja trenutni napad. Gluposti su to, napandi me, dobro, nesmeta. Ali jebiga ako oces opet pa pusti sa se sredim. Svejedno mi ne uzima resurse posto su u sklonistu, a vojsku mi je svu pobio, tako da on mene jednostavno jebe u zdrav mozak. Nisam ja za takve igrarije, ja bi ga nalemo, nevolim kad je netko bahat, a nezeli to rijesit razgovorom {#}

I hvala za pomoc, ako bude trebalo,   javim ti :D

a sta da ti kazem nego da je igra takva i treba se u igricu malo ufurat,i takoder potrudit se za nju,ja znam koliko sam ja imao neprospavanih noci za travianom i koliko docekivanja zore,a joj bolje da ti ne govorim jer bi pao sa stolice...A recimo ostat do 3 sata u noci budan mi je bilo istao kao da je podne 12 sati,promijenio sam totalno bio dan i noc,sad to pokusavam vratit ali ne ide samo tako...:D

Malo se skoncentriraj nemoj se dat isfrustrirat,to je najgore ako si dopustis,kad napravis par vojnika posalji na nekog skroz slabog samo da se prosetaju,ili do neke prazne oaze i tako za svaki skupjnei vojnik dok ih ne skupis dovoljno da mu lijepo podmetnes,onda ce odustat vjeruj...koje si pleme i koje koordinate??? Daj mi napsi par nickova medu prvima da vidim jel znam koga...Koji su savezi???

 

Ok,slobodno se javi samo nemoj da bude prekasno...{#}

TL
11 godina
neaktivan
offline
Re: Travian

mozes li mi reci nesto o heroju npr dali da idem na proizvodnju ili snagu u borbi ili tek nekako

12 godina
protjeran
online
Re: Travian

Sto se tice heroja vidim da mislis na novog heroja iz nove verzije tj.verzije t4...Sto se tice te verzije ja osobno sam slabo volio tu verziju jer je to bila kao slikovnica za malu djecu a ne za prave igrace i tocno je tako i bilo,dosta djece je igralo i zato je dosta servera bilo smijesno u jednu ruku...No za heroja mogu reci a i preporucit da se ide na napad ili obranu zavisi sta vam je heroj ako je deff vojnik onda idite na obranu a ako je off vojnik onda idite na napad...Kada mu dignete malo napad najbolje je dizat lagano onaj postotak napada ili kako se vec zove zaboravio sam,odnosno bonus napad za vojsku,isto se odnosi na ovo kao sto sam rekao za obranu i napad,ako je heroj obrambeni tip onda punite deff bonus a ako je napadacki off bonus...Nakon toga a i izmedu dizanja ovih vjestina dizite vjestinu resa i to najvise kad ste na pocetku igre i kad mislite imat dosta vojske i dosta minusa recimo u hrani onda ce heroj bar jednim dijelom smanjiti taj minus i pomoci u prehrani vojske...Nikako ne bih preporucio dizanje i napada i obrane jer se to ne isplati i na kraju se necete naci nigdje niti ce  heroj imati ikakvu svrhu...Tek kada napunite cijelu obranu ili napad zavisi sta vam treba i sta vam je heroj vojnik onda tek punite suprotno od toga sta se napunili ili i dalje punite onaj dio za rese...Eto nadam se da sam pomogao,vidjet cete i samo da je najbolje jedno po jedno i ponekad kad zatreba ubacit nesto drugo,kao ovo za rese...{#}

TL
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.9.2012 0:20 (Tomo53nja).
11 godina
protjeran
offline
Travian

ako se zeli neko pridruzit na moj privatni server

speed 3000x

travian 3.6

 

link

 

http://travianbih.vacau.com

 

 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Travian

Travian je super igrica, igram ju već par godina i oduševljen sam s tom igricom.

Ovisno o tipu igraća kakvi ste i s kojom vrstom vojske igrate ovisi i vrijeme koje je potrebno da provedete na internetu da bi bili dobri igraći.

Naravno osobe koje su više na Travianu bolje su i rangirane, osim ako nešto ne rade pogrešno. Ako vas farmaju često pročitajte si ovaj članak kako da prestanete biti farma,

internet game . Najdraže vrijeme koje sam proveo na Travianu je bilo prije par godina, kada sam tek počeo igrati, a ušao u dobar savez (ne po vojsci i populaciji nego po kvaliteti ljudi u savezu) gdje sam upoznao par dobrih ljudi s kojima se i dan danas dopisujem. S jednim čovjekom sam čak bio i na piću, tako da je i tu moguće upoznati nove prijatelje/ce.

Netko je tu spomenuo Ikariam, vidio sam kako ta igrica izgleda i stvarno ima dobar dizajn i lijepo je uređena, ali tu igricu igrate po 10 godina i niste ništa postigli. :D

Dok na Travianu na normalnim serverima igra traje godinu dana i vidi se što ste postigli, koji ste bili po populaciji, u napadima i obrani.

Za brze igraće postoje 2x, 3x i više x serveri, gdje je količina proizvedenih resursa po satu povečana, ovisno o broju ispred x-a. Obično selo proizvodi 1000 gline, željeza i drvi po satu, a na 2x proizvodi 2000. Hrana se proizvodi u malo večim količinama, ali svaka građevina koju nadograđujete, uzima dio hrane najčešće. Tako da se tu gubi dio proizvedene hrane.

Ikariam je dosta složeniji i kompliciraniji i on je po meni za igraće, koji nisu željni provoditi toliko vremena na webu igrajući igrice. Jer je to dugotrajna igrica, dok je Travian više brzinska, ako vam je jedna godina brzo. :D

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Travian

Zna tko mozda kad se resetira neki travian server, hr ili ba nije bitno, zelim poceti ispocetka kad krene od prvog dana, igrao sam prije stalno pa sam prije par godina odustao, nebi igrao onaj novi server 4 gdje je sve grafički drugacije nego onaj stari standardni kao i prije.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Travian

Halo ljudi sutra kreće na na hrvatskome serveru novi srw 2 ako ko hoće igrati s menom neka mi sse javi.Inače 7godina iskustva

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Travian
Znalac111 kaže...

Halo ljudi sutra kreće na na hrvatskome serveru novi srw 2 ako ko hoće igrati s menom neka mi sse javi.Inače 7godina iskustva

ajoj, koliko bačenog vremena u vjetar ...

Može li ljudima u tamnim odjelima u Bruxellesu biti stalo do Hrvatske?
11 godina
neaktivan
offline
Re: Travian
hrvooje kaže...
Znalac111 kaže...

Halo ljudi sutra kreće na na hrvatskome serveru novi srw 2 ako ko hoće igrati s menom neka mi sse javi.Inače 7godina iskustva

ajoj, koliko bačenog vremena u vjetar ...

Ne slažem se s tobom. Iako se na Travianu i slične igrice potroši puno vremena (ako si baš zagrižen igrać/ica) ali ako razmotriš na šta danas sve ljudi troše vrijeme, vidit češ da ovo nije jedan od gorijih načina za utrošiti vrijeme. Primjerice u kraju odkuda sam ja večina mladi odlazi van po zabavama, provodima itd, opijaju se i tuću, a iduči dan niti znaju što su radili ni s kime, a ovdje barem se zabaviš i najgore što ti se može dogoditi je da te boli glava od nespavanja kada braniš selo, a napadi dolaze u 2-3 sata noći. :D

Naravno postoje i ekstremi kojima je Travian važniji od svega, ali kao što sam napisao to su ekstremi. Jednostavno riješenje za manje vremena da se provodi na Travianu, a da se opet ima dobar account je da se igra s dualom ili čak grupa od tri osobe. Što je čak vrlo dobro na početku, ako svi krenu sa jednim accom, dva acca mogu podržavati glavni acc i njega brzo razvijati. :)
Ima čak jedna dobra fora u vezi toga.
Primjerice uzmemo da imamo 3 osobe koje igraju na jednom accu.
I oni na početku naprave 3 acca. I na trečem zauzmu crop, a ova dvojica zauzmu dvije četvorke u blizini s bonusima na resurse, ako dignu rudnike na 15 nivo i farme isto. Što i nije tako  teško, ako se samo na tome radi. Onda se dobije selo koje proizvodi otprilike 15-20k po satu ressa. Pogotovo ako se imaju oaze s bonusima.

Obično selo, sa svim rudnicima na 16 nivou i farmama isto. Proizvodi 24k ressa po satu. Ako oduzmemo 4k za zgrade. To je 20k po satu.

I imamo dva takva sela, to je 40k po satu ressa. U jednom danu to je 960k ressa, a u tjednu ispada 6 720 000. Ako to pretvorite u vojsku, primjerice falangu kod Gala koja dođe 315 ressa ukupno, to ispada 21 333 falange. :) I to samo u jednom tjednu. Ali vojska se ne napravi u jednom tjednu, to se samo stavi da se prave. Na taj način može se napraviti na jednom accu vojska i od 200-300k falangi. :) Ali za to treba imati strpljenja, par prijatelja koji bi dolazili na te acceve i tako. Ali ova taktika je vrlo dobra za deffere, jer oni nemaju toliko puno napadačke moći da bi pokrali drugima te resse ko offeri.

http://robotower.com/
15 godina
offline
Re: Travian
Robotower kaže...
hrvooje kaže...
Znalac111 kaže...

Halo ljudi sutra kreće na na hrvatskome serveru novi srw 2 ako ko hoće igrati s menom neka mi sse javi.Inače 7godina iskustva

ajoj, koliko bačenog vremena u vjetar ...

Ne slažem se s tobom. Iako se na Travianu i slične igrice potroši puno vremena (ako si baš zagrižen igrać/ica) ali ako razmotriš na šta danas sve ljudi troše vrijeme, vidit češ da ovo nije jedan od gorijih načina za utrošiti vrijeme. Primjerice u kraju odkuda sam ja večina falangi. :) Ali za to treba imati strpljenja, par prijatelja koji bi dolazili na te acceve i tako. Ali ova taktika je vrlo dobra za deffere, jer oni nemaju toliko puno napadačke moći da bi pokrali drugima te resse ko offeri.

  Iz toga svega sam ja zaključio da si ti baš jedan od ekstrema.

11 godina
offline
Re: Travian

Ja sam igrao prva dva hr.servera i proveo 1,5godinu sa travianom.Virtualno upoznao puno zanimljivih likova,umalo razorio kvalitetan brak i dobar posao.Kod mene je to postalo po svim značajkama-klasična ovisnost.Hajde,bar nisam golde kupovao...Igra je genijalno složena i sa tog aspekta me stvarno fascinirala.Sada sa sinom  igram strategije i shootere.Nikada više nikakav MP.Nije to za mene.

Kada si među vodećim u savezu i uglavnom znaš vodeću ekipu na serveru,čovječe..izgubiš real life.Možeš dolaziti povremeno i biti farma,ili igrati stalno i biti "nešto".Samo,jbg,onda imaš šanse da u rl postaneš "ništa".

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.1.2013 9:13 (Štupser).
9 godina
neaktivan
offline
Travian

Jel ima tkjo da sada igra ili bi igrao HR1 server, trazim cuvara

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Travian

Evo vidim tema opet "aktivna"....

Uglavnom samo sam htio reć kako je ova igra bila velika stvar u 2009.i kako su od tada ne samo Flash nego i browser igre jakooo narasle....

P.S. dosadno pa pišem

Samo whey Bajo moj
 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Travian

 

Za par dan krece Balkanski, igra li ko, ja trenutno igram na Italijanskm brzom, uskoro se privodi kraju, pa ako bih hteo neko da klikce samnom, jako sam iskusan i golder pre svega

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Travian
nedza kaže...

 

Za par dan krece Balkanski, igra li ko, ja trenutno igram na Italijanskm brzom, uskoro se privodi kraju, pa ako bih hteo neko da klikce samnom, jako sam iskusan i golder pre svega

 Ja klikćem po ts29.balkans.travian.com, a ti?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice