Vožnja bez vozačke dozvole

poruka: 115
|
čitano: 72.864
|
moderatori: XXX-Man, pirat, vincimus, Lazarus Long, DrNasty
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Re: Voznja bez vozacke dozvole

Takvi su mi najgori, znaju da čine prekršaj i onda se ovdje žale i gledaju šta će bit sa njima, u u u 'oću dobit kaznu, 'oću završit na sudu. TREBAŠ završit na sudu, možda tamo čuješ pokoju pametnu riječ o tome kako nebi trebao upravljati motornim vozilom bez vozačke dozvole, i šta da se nešto dogodi ? Šta onda ? Ko je onda kriv, ti ili tvoji roditelji koji su ti dopustili da se voziš, sustav ? Neka te netko udari, tvojom ili tuđom greškom, TI SI KRIV, jer nemaš VD i šta onda nekom čovjeku u životu treba da te nosi na duši cijeli život ? Ja mislim da ne treba.

Poštujem svakoga al' se nikoga se bojim !
12 godina
neaktivan
offline
Re: Voznja bez vozacke dozvole
Tyberius_Prime kaže...
Volvox kaže...

 

Skuter od 15 tisuca kuna ja kao ucenik bez primanja neznam na koji foru da kupim, radim sad po ljeti 3 mjeseca i zaradit cu moda 8 tisuca kuna. Pa normalno da ce mi roditelji kupit, vjerojatno cu nadodat i tako.

Ajde molim te, za 15 tisuca kupis auto, kakav skuter za 15 tisuca imas ih za 5.

 

Mozes baotiana ili nrg iz 89'. Ne valja ni jedno ni drugo
If there's one thing I can't tolerate, it's cheap imitations of my work - Red John
13 godina
online
Re: Voznja bez vozacke dozvole
Volvox kaže...
Tyberius_Prime kaže...
Volvox kaže...

 

Skuter od 15 tisuca kuna ja kao ucenik bez primanja neznam na koji foru da kupim, radim sad po ljeti 3 mjeseca i zaradit cu moda 8 tisuca kuna. Pa normalno da ce mi roditelji kupit, vjerojatno cu nadodat i tako.

Ajde molim te, za 15 tisuca kupis auto, kakav skuter za 15 tisuca imas ih za 5.

 

Mozes baotiana ili nrg iz 89'. Ne valja ni jedno ni drugo

evo bas ovakvi kao ti i vlasnik teme,roditelji dajte rintajte da se ja zajebavam pa mi jos i kazne placajte...svaka cast mene bi moj stari posteno nalemao da se ponasam kao vi i nekako sam mu vrlo zahvalan na tome

13 godina
neaktivan
offline
Re: Voznja bez vozacke dozvole

da da stari moj 100 % si u pravu, ne znaju ova današnja djeca kako je to malo dobit preko p{#} od staraca

Poštujem svakoga al' se nikoga se bojim !
12 godina
protjeran
offline
Re: Voznja bez vozacke dozvole
Volvox kaže...

 

Mozes baotiana ili nrg iz 89'. Ne valja ni jedno ni drugo

Ajd radije suti, lupetas gluposti.

 

12 godina
neaktivan
offline
Voznja bez vozacke dozvole

A zamisli da se nešto dogodilo i da si skrivio smrt djeteta ili teže ozljedio nekoga. Da se mene pita zabranio bi ti polaganje vozačkog do kraja života.

All rights reserved. Copyright (c) by Dipl. Pješak 2012.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Voznja bez vozacke dozvole

Ja mogu reći da mi nije padalo ništa na pamet voziti dok za to nisam dobio dozvolu i mogu reći da se s razlogom ide u auto školu. AŠ mi je usadila jedan drugačiji način razmišljanja u prometu, naučila me poštivanju pravila i usadila mi u glavu veliki naglasak na sigurnost i samokontrolu. To vozikanjem na skuteru sa 14 god. nećeš dobiti. U prometu je najvažnije biti odgovoran, a to tinejdžer bez potrebne obuke ne može biti ni u snovima. Sustav bi trebao funkcionirati na način da ti ili bilo tko drugi tko na takav način ugrožava ostale sudionike u prometu jednom za svagda izvuče gadnu lekciju.

Roses Are Red, Violets Are Blue, I've Got Alzheimers, Cheese On Toast
 
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Voznja bez vozacke dozvole
Sta jedete go*na vi? Kom starci sta placaju?! Kupio sam si runner 2008. Godiste za 10 tisuca kuna, ja sam dao 7 a mama nadodala 3. Sta baotian je kao dobar motor? Pa proucite tematiku o kojoj raspravljate. Kvari se svakih mjesec dana. Nit sam sjeo nit cu sjest na motor bez vozacke koju sam ako as zanima sam platio, bas zato da mi ne naplate kazne koje bi onda roditelji trebalo placat. Glumite neke velike mange i osudujete druge iz vasih glupih pretposavki a gori ste od mene 10 puta.
If there's one thing I can't tolerate, it's cheap imitations of my work - Red John
Moj PC  
0 11 hvala 0
13 godina
online
Re: Voznja bez vozacke dozvole
Volvox kaže...
Sta jedete go*na vi? Kom starci sta placaju?! Kupio sam si runner 2008. Godiste za 10 tisuca kuna, ja sam dao 7 a mama nadodala 3. Sta baotian je kao dobar motor? Pa proucite tematiku o kojoj raspravljate. Kvari se svakih mjesec dana. Nit sam sjeo nit cu sjest na motor bez vozacke koju sam ako as zanima sam platio, bas zato da mi ne naplate kazne koje bi onda roditelji trebalo placat. Glumite neke velike mange i osudujete druge iz vasih glupih pretposavki a gori ste od mene 10 puta.

ajde mali ohladi...ja sam si kupio avion pa se ne hvalim

12 godina
neaktivan
offline
Voznja bez vozacke dozvole
Ne hvalim se ja nicim mali, nego ne volim kad me ogovaraju da sam razmazeno deriste koje sve dobije a ni sami neznaju razlog tome ogovaranju. Ti si to zakljucio iz toga sta sam ja rekao da je baotian smece, nego sta je? Rade cu malo dulje radit pa kupit posten motor nego za 5k kupit baotiana koji ne valja. Razmijaj malo.
If there's one thing I can't tolerate, it's cheap imitations of my work - Red John
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.7.2012 14:36 (Volvox).
Moj PC  
0 6 hvala 0
13 godina
offline
Re: Voznja bez vozacke dozvole
Volvox kaže...
Sta jedete go*na vi? Kom starci sta placaju?! Kupio sam si runner 2008. Godiste za 10 tisuca kuna, ja sam dao 7 a mama nadodala 3. Sta baotian je kao dobar motor? Pa proucite tematiku o kojoj raspravljate. Kvari se svakih mjesec dana. Nit sam sjeo nit cu sjest na motor bez vozacke koju sam ako as zanima sam platio, bas zato da mi ne naplate kazne koje bi onda roditelji trebalo placat. Glumite neke velike mange i osudujete druge iz vasih glupih pretposavki a gori ste od mene 10 puta.

Momak osobno imam runnera 125cu i baotiana 49tka(frizirana na 90),baotian ima oko 40k km i sve uredno radi,samo 1 veči kvar s 20tak k km mojom krivicom(nisam mjenjao ulje preko 10.000km) i napravio generalku i pali vozi,skoro pa isto se ponaša po pitanju kvarova kao i runner.

Jest da mi je runner draži i bolji skut no netreba pljuvati ni male kineze jer ako ih se održava oni će trajati ajme.

Previše si se umislio.

evilmage007@gmail.com skype evilmage007
13 godina
offline
Voznja bez vozacke dozvole

nek ti opale 20 tisuca kuna kazne, 2 godine zabrane polaganja i nek te u dom strpaju :D

Omsi bus simulator: http://omsibussimulator.net/forum
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Voznja bez vozacke dozvole

cim se toliko bunis oko toga vjerojatno ima istine u tome,ja neznam tko si ni sto si(i boli me briga za to) svaka cast ako si zaradio za taj motor, nego jednostavno ne shvacam taj stereotip da u selu/gradu moras imas đileru,pjađo 8 tisuća sedamsto sa petsto gljiva i stojaznam kojecega sve ne...a u 99% slucajeva starci to sve financiraju i to je cinjenica,svi se zajebavaju a onda se bune zasto je drzava u banani,kako se ono kaze "prvo pocisti u svom dvoristu"

 

nađi si curu,pročitaj koju knjigu,probaj se voziti malo na biciklu(vjeruj mi puno zdravije),radi nešto korisno a nemoj biti parazit koji se vozi na motoru od kojeg niceg dobrog ne proizlazi...

Moj PC  
14 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Voznja bez vozacke dozvole

Frend mi ima baotiana i kad ja i on sjednemo na njega, jedva ide, bez blokade i nenafriziran. I onda otpada plastika, kocnice zaje*avaju i da ne govorim dalje, sto znaci da ovisi kojeg ugrabis u ducanu, mozda bude dobar mozda ne.

If there's one thing I can't tolerate, it's cheap imitations of my work - Red John
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.7.2012 15:03 (Volvox).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Voznja bez vozacke dozvole
Shaka111 kaže...

cim se toliko bunis oko toga vjerojatno ima istine u tome,ja neznam tko si ni sto si(i boli me briga za to) svaka cast ako si zaradio za taj motor, nego jednostavno ne shvacam taj stereotip da u selu/gradu moras imas đileru,pjađo 8 tisuća sedamsto sa petsto gljiva i stojaznam kojecega sve ne...a u 99% slucajeva starci to sve financiraju i to je cinjenica,svi se zajebavaju a onda se bune zasto je drzava u banani,kako se ono kaze "prvo pocisti u svom dvoristu"

 

nađi si curu,pročitaj koju knjigu,probaj se voziti malo na biciklu(vjeruj mi puno zdravije),radi nešto korisno a nemoj biti parazit koji se vozi na motoru od kojeg niceg dobrog ne proizlazi...

 

Vjeruj mi, nemam razloga ti lagat. Runner vozim jer je kvalitetan, ima djelova rezervnih na svakom metru i servisa kolko te volja. Zivim na moru i sve je grbavo tako da nema bas smisla bicikl, a motor mi treba jer zivim u perifieriji grada i ne zelim stalno roditelje zicat da me peljaju. Sigurno nisam kupio skuter da bi ga dizo na zadnji ili bjezo policiji.
If there's one thing I can't tolerate, it's cheap imitations of my work - Red John
14 godina
offline
Re: Voznja bez vozacke dozvole
Volvox kaže...
Frend mi ima runnera i kad ja i on sjednemo na njega, jedva ide, bez blokade i nenafriziran. I onda otpada plastika, kocnice zaje*avaju i da ne govorim dalje, sto znaci da ovisi kojeg ugrabis u ducanu, mozda bude dobar mozda ne.

 

Volvox kaže...

 

Vjeruj mi, nemam razloga ti lagat. Runner vozim jer je kvalitetan, ima djelova rezervnih na svakom metru i servisa kolko te volja. Zivim na moru i sve je grbavo tako da nema bas smisla bicikl, a motor mi treba jer zivim u perifieriji grada i ne zelim stalno roditelje zicat da me peljaju. Sigurno nisam kupio skuter da bi ga dizo na zadnji ili bjezo policiji.

{#}

Pričam i serem bezveze
12 godina
neaktivan
offline
Re: Voznja bez vozacke dozvole
The Unforgiven kaže...
Volvox kaže...
Frend mi ima runnera i kad ja i on sjednemo na njega, jedva ide, bez blokade i nenafriziran. I onda otpada plastika, kocnice zaje*avaju i da ne govorim dalje, sto znaci da ovisi kojeg ugrabis u ducanu, mozda bude dobar mozda ne.

 

Volvox kaže...

 

Vjeruj mi, nemam razloga ti lagat. Runner vozim jer je kvalitetan, ima djelova rezervnih na svakom metru i servisa kolko te volja. Zivim na moru i sve je grbavo tako da nema bas smisla bicikl, a motor mi treba jer zivim u perifieriji grada i ne zelim stalno roditelje zicat da me peljaju. Sigurno nisam kupio skuter da bi ga dizo na zadnji ili bjezo policiji.

{#}

  Zabunio sam se, jer me bjes uhvatio haha, mislio sam na baotiana, sad cu ispravit:)

If there's one thing I can't tolerate, it's cheap imitations of my work - Red John
13 godina
neaktivan
offline
Voznja bez vozacke dozvole

E ak je Boatian, nista od mojeg TU :p ;)

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Voznja bez vozacke dozvole

Vozio sam i ja prijatelju skuter 50 ccm i sportaka 50 ccm ( aprilia rs 50 ) bez vozacke,ali samo lokalno i kad sam isao na motosusrete tolerirali su neimanje vozacke,ali ako se dogodi prometna,ti si kriv.
I naravno,ja onakav zelen i neupucen u prometna pravila oduzmem prednost na semaforu kamionu od nekoliko tona.
Alaj bi bilo veselja da je nekakav kinez sa slabim kocnicama.
To me naucilo pameti,polozio B kategoriju i vozio sportaka gdje god hocu i naumijem,dosla zelja za jacim,osao poloziti A2 i kupio jaci i sada vozim bez straha i bojazni.
Sto hocu reci,strpi se,mozda ti nece sada nista,ali da bude prometna gdje si ti sudionik ili nedaj Boze kriv ( iako ako nemas vozacku dozvolu,da ti netko oduzme prednost ti si kriv ) nadrapao si i to duboko.
Neces dobiti kaznu i mozda ces proci samo sa ukorom ili opomenom,ali pamet u glavu.
Nije tvoj zivot samo u pitanju,a onaj koji je rekao da ne mozes usmrtiti osobu sa skuterom ne zna kakvih nepredvidljivih situacije moze doci u promet.
For example,oduzmes automobilu prednost i on da te izbjegne pokupiti staricu i neku trudnicu,get my point now ?

 

 

Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
moderator
offline
Voznja bez vozacke dozvole

Volvox i ostali!! Mir!

 

Smirite se pre nego sto vam zalupim kartone za off-topic, spamanje i bahatost!

★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
 
8 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Voznja bez vozacke dozvole
doky01akablava kaže...

Vozio sam i ja prijatelju skuter 50 ccm i sportaka 50 ccm ( aprilia rs 50 ) bez vozacke,ali samo lokalno i kad sam isao na motosusrete tolerirali su neimanje vozacke,ali ako se dogodi prometna,ti si kriv.
I naravno,ja onakav zelen i neupucen u prometna pravila oduzmem prednost na semaforu kamionu od nekoliko tona.
Alaj bi bilo veselja da je nekakav kinez sa slabim kocnicama.
To me naucilo pameti,polozio B kategoriju i vozio sportaka gdje god hocu i naumijem,dosla zelja za jacim,osao poloziti A2 i kupio jaci i sada vozim bez straha i bojazni.
Sto hocu reci,strpi se,mozda ti nece sada nista,ali da bude prometna gdje si ti sudionik ili nedaj Boze kriv ( iako ako nemas vozacku dozvolu,da ti netko oduzme prednost ti si kriv ) nadrapao si i to duboko.
Neces dobiti kaznu i mozda ces proci samo sa ukorom ili opomenom,ali pamet u glavu.
Nije tvoj zivot samo u pitanju,a onaj koji je rekao da ne mozes usmrtiti osobu sa skuterom ne zna kakvih nepredvidljivih situacije moze doci u promet.
For example,oduzmes automobilu prednost i on da te izbjegne pokupiti staricu i neku trudnicu,get my point now ?

 

 

 

Hmm malo si u krivu što se ovoga tiče on je kriv ako mu netko oduzme prednost. Bez obzira što on nema vozačku dozvolu, sudionik u prometu mu je oduzeo prednost i on je krivac za to, njega se tereti samo prekršaj u prometu što je bez vozačke dozvole upravljao. Znam to jer mi se desilo isto prije godinu dana, čisto oduzimanje prednosti frontalka i eto, vozač odma rekao da je kriv. Prošlo sve ok hvala Bogu.  Ali nikako ne bi preporučio da se to radi. Tad su bili motosusreti pa ono ajde prošlo je. Prošao sa ukorom samo, i odmah na polaganje kad sam napunio 18, iako ga već vozim od 7. razreda, desi se nesreća kad je najmanje očekuješ.  Uglavnom kao što i kažeš položi i uživaj na cesti :D

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.7.2012 1:47 (Marko5552).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Voznja bez vozacke dozvole
AntonioXX kaže...

E ovako imam pitanje uhvatila me policija sad prije pol sata i naravno vozacku nemam imam 17 god ..prometnu sam imo ....znaci kaznu mi nije dala 

ali rekla je da ce doc papiri za 3-4 mj da idem na sud ...kao da se mogu zalit ....

znaci nisam nikad uhvacen niti bilo sto prvi put je ovo ...imali sad kakve sanse da se to prodje bez kazne ???

 

 

Gle možda i prođeš bez kazne, maloljetnik si, i nemaš nikakva primanja. Isto sam kao ti prošao, samo što sam imao prometnu. Ali sve to zavisi nikad se ne zna. Ja nit sam se žalio nit išta, papiri od suda došli i unutra ukor. Ja se iznenadio.  Ako baš i budeš morao žali se, koliko ih je do sada uhvaćeno bez vozačke i prođu ne kaženjeno, 1. ti je kazna. Dovoljno da dobiješ ukor kao što sam ja dobio na 2 godine i ne smijem imati neki prekršaj što se tiče vožnje bez vozačke tako da, pazi se. A ovo ne kužim svi pišu neke pozive na sud, uopće nisam dobio poziv na sud, samo sam dobio riješenje od njih i to je to. Morao platiti 150 kn sudskih troškova. I dajte molim vas nemojte s tim forama trebaš dobiti ovoliko onoliko, a kad dođu npr motosusreti onda svi letite na bilo čije motorno sredstvo samo da budete BAJKERI i u defileu bez kacige, polako ljudi, tko voli nek izvoli ! Osobno nisam za te fore bez kacige. Puno motorista znam koji trenutno imaju kod sebe samo A1 kategoriju i voze se na 600 ccm. Jednostavno se nekima ne isplati polagati jer kakav je ovaj tupavi zakon donešen, trebalo bi polagati sa 16, 18 i 20 godina = i TEK onda puna A kategorija stupa, a dođe mi neki talent koji ima 24 godine nikad motora vidio položi punu A kategoriju i odma na 1000 ccm. Logika je u ovoj državi nikakva, a onaj koji je donosio takav zakon retardirani treba dobro nalupat. Polagati 3 puta da bi dobio punu A kategoriju, i plaćati non stop nešto, stvarno je odvratno. Prije je bio zakon da s 18 položiš punu A i 2 godine ne smiješ vozit jači motor od 25 kW i to je odlično, međutim dođe tu i A2 kategorija i eto sranja.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.7.2012 2:05 (Marko5552).
9 godina
offline
Voznja bez vozacke dozvole

pozz. negdi nam čuo da se može voziti skuteri do 50kubika samo sa položenim prometnim propisima? ili je bar tako prije bilo. ima li istine u tome?

RAMPAGE
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Voznja bez vozacke dozvole

Ne, nije istina. Niti se prije moglo tako.

12 godina
offline
Re: Voznja bez vozacke dozvole

Dečko, je** ga, nisi imal sreće... možda budeš imal više sreće na sudu, to je sad, ovisi na kakvog murjaka si naletel i ovisi na kakvog suca budeš naletel, kod nas ti je isto ko u američkim filmovima, možda bu neko dobar pa budeš dobil nekakvu kaznicu, i samo zabranu polaganja dvije godine nakon 18 godine...

 

možda bude došel netko tko bude odlučil da budeš ti poslužil za primjer drugima pa ti lupe kaznu ko starijem maloljetniku, plus još jednu ekstra za tatu i mamu kaj su te tak fino odgojili, i opet nebuš smel polagati par godina...

 

drži fige i mani se volana

http://c2club.co.uk/showthread.php?306-My-baby...-**progress-update**/page3
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.6.2017 9:26 (Kirian).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice