Najjeftiniji prijepis registriranog vozila

poruka: 3
|
čitano: 4.614
|
moderatori: XXX-Man, pirat, vincimus, Lazarus Long, DrNasty
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Najjeftiniji prijepis registriranog vozila

Poz, jel netko zna koliko i kako prepisati jedno vozilo, znači poklon je moram ga prepisat nekom dečku, registriran mjesec dana jos, ima knjizicu i sve, ispunim kupoprodajni, ovjerim, kako ide proces uostalom nikad nisam to radio ako je neko voljan objasniti bio bi zahvalan.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Najjeftiniji prijepis registriranog vozila

Nisam siguran kako ide kod poklona, ali kod kupovine je proces slijedeći: 

 

Ispunite kupoprodajni ugovor, ugovor se ovjeri kod javnog bilježnika, ti kao vlasnik vozila odjaviš vozilo i to je sa tvoje strane to. Kupac je nakon toga dužan otići u poreznu, platiti 5% poreza, sa svim tim otići na policiju i prepisati vozilo na sebe. Ako ste u istoj županiji možeš mu ostaviti svoje tablice, a u slučaju da niste ili mu ne želiš ostaviti tablice samo treba u ugovor pod napomenu nadopisati da vlasnik zadržava tablice i u tom slučaju prilikom odjavljivanja vozila predaješ tablice u PU gdje odjavljuješ.

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Najjeftiniji prijepis registriranog vozila

Ako se u krvom srodstvu mozes prepisat auto prakticki besplatno (nesto uvjek moraju naplatit).

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice