Problem sa TCL televizorom

poruka: 2
|
čitano: 5.232
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Problem sa TCL televizorom

    Imam jedan problem sa novim TCL televizorom, naime, televizor radi na 1080/60hz, a to je rezolucija koju mi ne podržava moj A1 prijemnik Kaon KSTB4020 (on podržava 1080/50hz između ostalih). Problem je u tome što mi kada upalim TV ne dolazi do automatskog spuštanja sa 60 na 50hz što bi trebalo biti normalno, nego se slika naizmijenično pali i gasi jaaaako dugo (ponekad i do sat vremena), da bi onda u jednom trenutku, samo od sebe, došlo do spuštanja sa 60 na 50hz i voila, sve radi normalno (do trenutka kada se ne ugasi televizor, a onda opet iznova). Bio je tehničar i on je promijenio postavke na Kaonu sa automatske rezolucije na jednu od prije zadanih (mislim da je bila 720p) i to je nekako radilo dok se nije Kaon updejtao i normalno, vratio na automatske postavke. Pitanje u čemu je problem, u televizoru, u Kaon KSTB4020 uređaju, u hdmi kablu? Molio bih da mi odgovori netko koji ima ili je imao sličan problem, ili koji se u to razumije, unaprijed hvala

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Problem sa TCL televizorom
Pozdrav,

Jel netko našao rješenje za ovaj probloem? Jer identičan problem je o kod mene. Na HT-u tv radi normalno a na A1 mreži po 5 minuta blinka prije nego što mogu promijeniti rezoluciju na 1080i
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice