Noa Vision n55lusb Smart TV

poruka: 5
|
čitano: 4.672
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Noa Vision n55lusb Smart TV

Pozdrav, trebam pomoć.. znači imam n55lusb  Noa Smart Tv, i tv mi je počeo stalno bacati prozor za "Ažuriranje OTA" kliknem ok i tv se resetira i ponovno isto, stavim cancel ista stvar. Išao sam na njihovu stranicu i nasao firmware update za vise modela noa smart tv-a ali za moju verziju nema.. znaci moja verzija n55lusb nema ali ima n55lusk.. rekoh mozda je to to.. nakon sto sam pokrenuo tu instalaciju, sve radi ali imam duplu sliku na tvu, od trenutka paljenja tv-a na dalje imam "split screen". ima tko da znam sta da radim osim da kontaktiram i cekam tko zna koliko da mi odgovore.. thx

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Noa Vision n55lusb Smart TV
doomdealer kaže...

Pozdrav, trebam pomoć.. znači imam n55lusb  Noa Smart Tv, i tv mi je počeo stalno bacati prozor za "Ažuriranje OTA" kliknem ok i tv se resetira i ponovno isto, stavim cancel ista stvar. Išao sam na njihovu stranicu i nasao firmware update za vise modela noa smart tv-a ali za moju verziju nema.. znaci moja verzija n55lusb nema ali ima n55lusk.. rekoh mozda je to to.. nakon sto sam pokrenuo tu instalaciju, sve radi ali imam duplu sliku na tvu, od trenutka paljenja tv-a na dalje imam "split screen". ima tko da znam sta da radim osim da kontaktiram i cekam tko zna koliko da mi odgovore.. thx

 ima firmware za n50lusb, provjeri točan naziv televizora...

http://storage.sts.hr/index.php/s/K6hcYWna585zppj

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobi, dobimo, dobite, dobe...
9 godina
neaktivan
offline
Re: Noa Vision n55lusb Smart TV
Louis Pluto kaže...
doomdealer kaže...

Pozdrav, trebam pomoć.. znači imam n55lusb  Noa Smart Tv, i tv mi je počeo stalno bacati prozor za "Ažuriranje OTA" kliknem ok i tv se resetira i ponovno isto, stavim cancel ista stvar. Išao sam na njihovu stranicu i nasao firmware update za vise modela noa smart tv-a ali za moju verziju nema.. znaci moja verzija n55lusb nema ali ima n55lusk.. rekoh mozda je to to.. nakon sto sam pokrenuo tu instalaciju, sve radi ali imam duplu sliku na tvu, od trenutka paljenja tv-a na dalje imam "split screen". ima tko da znam sta da radim osim da kontaktiram i cekam tko zna koliko da mi odgovore.. thx

 ima firmware za n50lusb, provjeri točan naziv televizora...

http://storage.sts.hr/index.php/s/K6hcYWna585zppj

 skinuo sam i toga, probaj i ista stvar... n55lusb pise na straznjoj strani tv-a

7 godina
offline
Re: Noa Vision n55lusb Smart TV
doomdealer kaže...

 skinuo sam i toga, probaj i ista stvar... n55lusb pise na straznjoj strani tv-a

 jesi li probao pogledati u postavke, moguće se upalila kakva 3d opcija ili nešto slično

je li ti možda ponudio opciju backupa starog firmwarea?

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobi, dobimo, dobite, dobe...
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.11.2019 21:17 (Louis Pluto).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Noa Vision n55lusb Smart TV
Louis Pluto kaže...
doomdealer kaže...

 skinuo sam i toga, probaj i ista stvar... n55lusb pise na straznjoj strani tv-a

 jesi li probao pogledati u postavke, moguće se upalila kakva 3d opcija ili nešto slično

je li ti možda ponudio opciju backupa starog firmwarea?

 pogledao sve, nista nema, radio factory reset.. ista stvar

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice