LG CX, Dolby DTS

poruka: 5
|
čitano: 3.593
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
LG CX, Dolby DTS

Ekipa, ne znam kakva je novija serija LG OLEDa u smislu podrske Dolby DTSa, ali na CXu je jednostavno nema.

 

Imam finu kolekciju 4K filmova od kojih gotovo svaki ima minimalno 60GB -  100GB,  ali badava kada TV ne "ispušta" zvuk jer gotovo svi su sa DTSom..

 

Postoji li kakva bypass ili slično? Vidim da ekipa vani kemija sa Fire Stickom pa onda preko Kodija gleda

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: LG CX, Dolby DTS
Purger155 kaže...

Ekipa, ne znam kakva je novija serija LG OLEDa u smislu podrske Dolby DTSa, ali na CXu je jednostavno nema.

 

Imam finu kolekciju 4K filmova od kojih gotovo svaki ima minimalno 60GB -  100GB,  ali badava kada TV ne "ispušta" zvuk jer gotovo svi su sa DTSom..

 

Postoji li kakva bypass ili slično? Vidim da ekipa vani kemija sa Fire Stickom pa onda preko Kodija gleda

 Ovogodišnji bi trebali imati DTS passthrough preko eARC-a dalje na soundbar i slično.

12 godina
offline
Re: LG CX, Dolby DTS
Mad Ant kaže...
Purger155 kaže...

Ekipa, ne znam kakva je novija serija LG OLEDa u smislu podrske Dolby DTSa, ali na CXu je jednostavno nema.

 

Imam finu kolekciju 4K filmova od kojih gotovo svaki ima minimalno 60GB -  100GB,  ali badava kada TV ne "ispušta" zvuk jer gotovo svi su sa DTSom..

 

Postoji li kakva bypass ili slično? Vidim da ekipa vani kemija sa Fire Stickom pa onda preko Kodija gleda

 Ovogodišnji bi trebali imati DTS passthrough preko eARC-a dalje na soundbar i slično.

 To znam, ali gotovo sam siguran da stariji to neće dobiti.

13 godina
offline
LG CX, Dolby DTS

Da imam isti sa samsung soundbarom Q90R i iako mi soundbar podržava dts dubre neće ni passthrough što nema smisla ako tv već nema licencu za dekodiranje DTS nema razloga da ne prosljeđuje to dekoderu u soundbaru koji je ima i koju sam na kraju ja i platio..

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.3.2023 21:26 (ivicask).
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: LG CX, Dolby DTS

Plex ti može transkodirati zvuk u letu pa možeš s njim probati.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice