Prestigio 5570c pro duo

poruka: 27
|
čitano: 15.592
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Prestigio 5570c pro duo

Koje je vaše mišljenje o ovom tabletu? Da li su preformanse ovog tableta dovoljne za igre,surfanje i ostalo?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio 5570c pro duo
Dobar review: http://www.notebookcheck.net/Review-Prestigio-MultiPad-7-0-Prime-Duo-PMP5770D-Tablet.84656.0.html

Inače pišem ovo sa sinovljevog Prestigia 5880D (8.0 UltraDuo) koji je po specifikacijama gotovo pa isti kao manja braća 5570c/d. Vrti sve programe kao urica, a novije igre tipa Need for Speed, Asphalt7, GTA i dr. naprosto lete (4core Mali). Preko HDMI-a na TV vrti 1080 mkv bez greške sa titlovima. Po benchmark testovima tuče puno skuplje i razvikanije Androide. Moja preporuka.

Btw, sin se dvoumio između 5570 i 5880, ali se na kraju ipak odlučio za nešto veći ekran.
13 godina
neaktivan
offline
Prestigio 5570c pro duo

Hvala na informaciji, usput kolika je najjeftinija cijena 5880d-a?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio 5570c pro duo

Zavisi od trgovine, ali 5880D se kreće od 1,499 do 1,599kn.

Ima i nešto jeftiniji 5580C kojeg se može naći za 1,299kn

 

Razlika ova dva modela je u bateriji, flash memoriji, kameri i futroli:

5580C:  http://www.prestigio.com/products/Tablet_PC/MultiPad/MultiPad_8.0_PRO_DUO

5880D:  http://www.prestigio.com/products/Tablet_PC/MultiPad/MultiPad_8.0_ULTRA_DUO

 

Sad, za 200kn više dobiješ 16Gb umjesto 8Gb flash memorije, 6.000mAh umjesti 4.700mAh baterije...

 

ALI (jedno VEEEELIKO ali) 5580/5880 za razliku od 5570C (7") nema IPS panel:-((

Nije ni ovaj vulgaris LCD na 8" loš, ali bi bilo bolje da je IPS;-)

 

Uvidjeli su to i ovi iz Prestigia, pa su izdali:

http://www.prestigio.com/products/Tablet_PC/MultiPad/MultiPad_2_ULTRA_DUO_8.0

 

Znači, izlaze kao sa trake, svaka 2-3 mjeseca ;-)

 

Ukratko, ako ti je bitna mobilnost, uzmi 5570C i nećeš pogriješiti.

11 godina
offline
Prestigio 5570c pro duo

Evo  ja  upravo  pišem  sa  gore  spomenutim  tabletom!

Imam samo riječi hvale, možda   da  baterija  traje  malo  duže...  Ali  sve  u  svemu  preporuka  za  te  pare!

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Prestigio 5570c pro duo
Sad imam priliku uzet multipad 7 pro duo i multipad 8 pro duo za slicne pare pa me zanima da li mi je bolje odluciti se za 7'' zbog IPS-a ili uzeti 8''?
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio 5570c pro duo
nuk3r kaže...

Koje je vaše mišljenje o ovom tabletu? Da li su preformanse ovog tableta dovoljne za igre,surfanje i ostalo?

imam loše iskustvo s njime. Imao sam ga mjesec dana, a od tih mjesec dana 20 dana je bio u servisu. Otišao mu je ekran i kada su ga zamjenili više se nije dao iskalibrirati :-(

Što se tiče performansi i ostalih čuda mene je zadovoljavao.

15 godina
neaktivan
offline
Prestigio 5570c pro duo

Ja ne bi sad niš kupio, čekajte do ljeta i cijen će pasti. Prestigio planira izbaciti 8'' Multipad 2 Duo, sa IPS panelom i to će bit mislim to. Taj bi trebao biti pun pogodak.

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Prestigio 5570c pro duo

Imam gore navedeni tablet, tj. da budem precizniji imam 3 komada i savrseno rade.

Preporuka u svakom slucaju!

Kao što potpuno ne poznajemo čovjeka ako imamo samo predodžbu o njegovoj vanjštini, tako ne poznajemo ni svijet koji nas okružuje ako o njemu znamo samo ono što nam objavljuju fizička osjet
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio 5570c pro duo
marik7 kaže...

Ja ne bi sad niš kupio, čekajte do ljeta i cijen će pasti. Prestigio planira izbaciti 8'' Multipad 2 Duo, sa IPS panelom i to će bit mislim to. Taj bi trebao biti pun pogodak.

Izašao je već, i to verzija sa 3G modulom i bez njega, crni i bijeli... kad će kod nas, nemam informaciju. 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio 5570c pro duo

Vidio na web stranicama emmezette, već ga imaju po 1700KN

13 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio 5570c pro duo
marik7 kaže...

Vidio na web stranicama emmezette, već ga imaju po 1700KN

Vidi ga stvarno... meni su iz Prestigia rekli "vjerojatno početkom ožujka".

Samo šteta što se nisu držali PMP5880D i stavili 16Gb, mada ovaj bijeli izgleda za klasu iznad... valjda iPad efekt;-)

13 godina
neaktivan
offline
Prestigio 5570c pro duo

Vidio sam taj multipad 2 8 ips i izgleda predobro,ali našao sam jedan sličan tablet:CONCORDE TABLET PLAY 16GB cijena oko 1300 kuna,8'',IPS,DUAL CORE 1,6GHZ(RockChip RK 3066),1GB RAM,QUAD CORE GPU,jelly bean...

Jeste li čuli za to jer sam vidio da se prodaje u extreme digitalu(edigital hrvatska)?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Prestigio 5570c pro duo

Da  li  je  neko  rootao  5570c  i  možda  stavio  neki  custom  rom  gore?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio 5570c pro duo

Da ali jel to valja doista? Ja sam malo surfao oko toga, i čini se da puno njih na mađarskim forumima se žali da imaju preslabu bateriju.

15 godina
offline
Prestigio 5570c pro duo

Ekipa, koji su načini spajanja ovog tableta na net osim WiFia?

 

Postoji li mogućnost korištenja npr. 3g mreže-uzmem onaj jedan od net paketa npr. Vipa, Tele2 itd...

Can't find a better Jam!
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Prestigio 5570c pro duo

Postoji  navodno,  samo  što  meni  nije  još  uspjelo!

Slabo ljudi koriste takvu kombinaciju i slabo odgovaraju  na  ovakva  pitanja...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Prestigio 5570c pro duo

Ja sam svoj 5080C PRO spojio preko huawei sticka na net tako da je moguće.

14 godina
offline
Prestigio 5570c pro duo

najnormalnije se spaja preko sticka za mobilni internet. bonbon testiran i radi odlično.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Prestigio 5570c pro duo

A da li je neko probao otključat brandirani stick recimo od VIPa, kao u mojem slučaju, i onda ga probao spojiti na stick?

To sam ja napravi i stick uredno radi na laptopu sa drugom karticom, u ovom slučaju Tmobile... Ali kad ga stavim na tab kao da ga nema?!

Da pojasnim, znači, otključao sam VIPov stick, promijenio APN postavke, stavio Tmobile karticu i spojio se na laptopu bez problema ali kao što več rekoh, na tabu 0 (nula) bodova!

Tab uredno prepoznaje stick kad ga spojim bez kartice ali nema konekcije!

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.3.2013 6:19 (VidoM).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Prestigio 5570c pro duo

Može kakva pomoč??!!?

Kao što sam i mislio... Rijetko ili nitko nije imao problem kao ovaj moj gore spomenuti..?!!

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.3.2013 15:08 (VidoM).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio 5570c pro duo
VidoM kaže...

Može kakva pomoč??!!?

Kao što sam i mislio... Rijetko ili nitko nije imao problem kao ovaj moj gore spomenuti..?!!

Već sam odgovarao na ovaj problem u jednom starom threadu... da li ti je SIM kartica zaključana PIN-om?

Ako je, na kompu joj deaktiviraj PIN zaštitu i trebalo bi sve raditi.

11 godina
offline
Prestigio 5570c pro duo

Nema pina...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio 5570c pro duo
VidoM kaže...

Nema pina...

Kad nešto ne radi, prvo odeš na stranice proizvođača i tamo pogledaš pod support.
U tvom slučaju, skini file:

 

PMP5770_and_PMP5580_Supported_3G_dongles.pdf 

 

I pogledaj da li ti je dongle opće podržan pod Androidom. Ako je podržan, a ne radi, onda je problem;-) 

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.3.2013 19:56 (Luciano).
11 godina
offline
Prestigio 5570c pro duo

Luciano  moj...  ča  da  ti  rečen...  To  sam  prvo  napravio!  al  nisam  napomenu ..

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio 5570c pro duo
VidoM kaže...

Luciano  moj...  ča  da  ti  rečen...  To  sam  prvo  napravio!  al  nisam  napomenu ..

I je li u PDF-u naveden kao kompatibilan?

Recimo Huawei E3131 iz Bonbona je nekompatibilan:-( Sva sreća da na mobu imam povoljnu data tarifu, pa na tabletu koristim tethering od moba...

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.3.2013 22:15 (Luciano).
11 godina
offline
Prestigio 5570c pro duo

Provjereno na listi!

Ne vjerujem da bi mi ga tablet onda uopče prepoznao ni sa sim karticom u nutra ni bez1 A kao što rekoh kad karticu izvučem, dole u desnom kutu se pojavljuje trokut koji inače označava 3g konekciju ali je sive boje što znači nema konekcije!

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice