Jeftinjak.biz - nađite omiljenu igru jeftino

poruka: 3
|
čitano: 1.191
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus, pirat, XXX-Man
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
protjeran
offline
Jeftinjak.biz - nađite omiljenu igru jeftino

Dakle, pošto je moj prvi projekt neslavno propao, krećem dalje na novi :) Dakle ideja je sljedeča:

 

Na stranicu ću staviti popis što više igara i gdje ih najjeftinije kupiti. Biti će navedena cijena posebno za cd key a posebno za dvd izdanje. Također bi na stranici bile istaknute neke veće akcije. Financirao bih se isključivo preko donacija. Što mislite isplati li se krenuti? Je li to previše posla za mene samog?

http://dizanje-ratia.info
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Jeftinjak.biz - nađite omiljenu igru jeftino
APazinjan kaže...

Dakle, pošto je moj prvi projekt neslavno propao, krećem dalje na novi :) Dakle ideja je sljedeča:

 

Na stranicu ću staviti popis što više igara i gdje ih najjeftinije kupiti. Biti će navedena cijena posebno za cd key a posebno za dvd izdanje. Također bi na stranici bile istaknute neke veće akcije. Financirao bih se isključivo preko donacija. Što mislite isplati li se krenuti? Je li to previše posla za mene samog?

da to je previse posla, ali dali se isplati neznam, to pitaj iskusnije

ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!
14 godina
neaktivan
offline
Jeftinjak.biz - nađite omiljenu igru jeftino

Ako se misliš financirati samo od donacija na bilo kakvu zaradu zaboravi jer teško će ti netko s domaćih prostora uplatiti.

 

To ti je puno posla, i teško ćeš se probiti jer ti je problem promidžba, a većina ljudi koji kupuju igre prate akcije na raznim forumima, pa tako i na ovom ima tema vezano za to, stoga ne znam da li ti je to profitabilno.

Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice