Tooth protector

poruka: 3
|
čitano: 1.124
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
protjeran
offline
Tooth protector

Izvinjavam se zbog 2 teme danas ali stvarno muka boga ne pita....ev vako kupio sam onaj tooth protector i prokuvavao sam ga u vodi 5 minuta ii stavio sam ga malo kasnije jer nisam htio odmah..i sad ga ga stavim na zube i zagrizem nekako mi ne sjedi..jel to treba odmah poslije prokuhavanja staviti na zube da se oblikuje uz moju vilicu...molio bih da mi pomognete ako imate slična iskustva..HVALA UNAPRIJED

17 godina
neaktivan
offline
Tooth protector

Uff, davno sam bio u tim vodama (karate), ali da, čim završiš bi ga trebao staviti u usta i držati ga neko vrijeme.

 

Ako si već napravio otisak(koji ti ne odgovara) u gumi, ne znam hoćeš li moći popraviti ponovnim prokuhavanjem gume i postupkom ispočetka.

Can't find a better Jam!
17 godina
neaktivan
offline
Tooth protector

Koliko mene pamćenje služi on se ne treba prokuhavati u vodi nego samo stavit u vruću vodu na par minuta, zatim izvadit stavit usta zagrist i jezikom isisat zrak da se priljepi uz zube i tako drzat neko vrijeme pa izvadit, zatim to isto ponoviti jos jednom. Ako ti ne sjedi probaj jos jednom stavit u vodu , zagrist i isisat zrak.

Music is my life :)
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice