Real Madrid C.F. izdvojena tema

poruka: 5.060
|
čitano: 712.052
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Real Madrid - Kraljevski klub!
6 godina
offline
Real Madrid C.F.

Totalna devastacija protiv prosječne momčadi. Protiv Liverpoola će bit plitak potok. Plitak kao Liverpool će pregazit Real plitak. Sad počinjem shvaćat kak je bilo navijačima Barce zadnje 3, 4 godine...

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
12 godina
offline
Real Madrid C.F.

Nakon toliko godina redovitog guženja Barce i takvih prosječnih ekipa, vrijeme je da se i njima sreća osmjehne. Zaslužena pobjeda jučer , Real je izgledao očajno.

14 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
mazy651 kaže...

Nakon toliko godina redovitog guženja Barce i takvih prosječnih ekipa, vrijeme je da se i njima sreća osmjehne. Zaslužena pobjeda jučer , Real je izgledao očajno.

 Sinoć je baš bilo guženje bez vazelina.

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
14 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
mazy651 kaže...

Nakon toliko godina redovitog guženja Barce i takvih prosječnih ekipa, vrijeme je da se i njima sreća osmjehne. Zaslužena pobjeda jučer , Real je izgledao očajno.

 "Nakon toliko godina redovitog guženja Barce" 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
offline
Real Madrid C.F.

antimadridista, očajan si ko i svih prijašnjih godina. Zapravo ti i nisi fan Barce, ti si fan Messija pa te molim da sjašeš u temu Psg-a ako postoji, hvala unaprijed.  
Zapravo možeš i gledati četvrtkom tekme, to te ionako zadovoljava 

14 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
mazy651 kaže...

antimadridista, očajan si ko i svih prijašnjih godina. Zapravo ti i nisi fan Barce, ti si fan Messija pa te molim da sjašeš u temu Psg-a ako postoji, hvala unaprijed.  
Zapravo možeš i gledati četvrtkom tekme, to te ionako zadovoljava 

 Još uvijek čekam statistiku i rezultate da potkrijepe tvoje tvrdnje o "redovitom guženju Barce". Daj nam tu rezultate crno na bijelo. 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
antimadridista kaže...
mazy651 kaže...

antimadridista, očajan si ko i svih prijašnjih godina. Zapravo ti i nisi fan Barce, ti si fan Messija pa te molim da sjašeš u temu Psg-a ako postoji, hvala unaprijed.  
Zapravo možeš i gledati četvrtkom tekme, to te ionako zadovoljava 

 Još uvijek čekam statistiku i rezultate da potkrijepe tvoje tvrdnje o "redovitom guženju Barce". Daj nam tu rezultate crno na bijelo. 

 Koliko me sjećanje služi na zadnjih 10 međusobnih ogleda real i dalje ima 5 pobjeda uz 2 remija, dok Barcelona ima 3. Pa daj mi molim te reci kako onda to nije guženje. Želiš statistiku sveukupnih pobjeda? Najvećeg poraza ? Ko ima više pobjeda  itd? Znaš i sam unaprijed odgovor pa nemoj tjerat u tu stranu. Čestitam na pobjedi Barceloni koja je bila jučer bolja ekipa, ali mi nemoj filozofirati s nekakvim svojim kvazi statistikama , jer i sam znaš kako stoje stvari. 

14 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
mazy651 kaže...
antimadridista kaže...
mazy651 kaže...

antimadridista, očajan si ko i svih prijašnjih godina. Zapravo ti i nisi fan Barce, ti si fan Messija pa te molim da sjašeš u temu Psg-a ako postoji, hvala unaprijed.  
Zapravo možeš i gledati četvrtkom tekme, to te ionako zadovoljava 

 Još uvijek čekam statistiku i rezultate da potkrijepe tvoje tvrdnje o "redovitom guženju Barce". Daj nam tu rezultate crno na bijelo. 

 Koliko me sjećanje služi na zadnjih 10 međusobnih ogleda real i dalje ima 5 pobjeda uz 2 remija, dok Barcelona ima 3. Pa daj mi molim te reci kako onda to nije guženje. Želiš statistiku sveukupnih pobjeda? Najvećeg poraza ? Ko ima više pobjeda  itd? Znaš i sam unaprijed odgovor pa nemoj tjerat u tu stranu. Čestitam na pobjedi Barceloni koja je bila jučer bolja ekipa, ali mi nemoj filozofirati s nekakvim svojim kvazi statistikama , jer i sam znaš kako stoje stvari. 

Prvo si napisao "toliko godina guženja" i onda sad prebacuješ na zadnje 2-3 godine. U zadnjih "toliko godina", ajmo uzeti zadnjih 10 ili 15. Tko je koga osramotio koliko puta? Ne pričam o mišljenjiima nego činjenicama.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
6 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.

Toliko godina i je 2, 3. Xiavi, Iniesta, Messi, tog vise nikada ne bude bilo. Sretan sam sto sam to mogao gledat. Isto kao i dominaciju Kraljeva u ligi prvaka gdje je gerijatrija pobjedivala opet i opet i opet, a neki su ispadali u finalu Europa lige i tako to. Sretan sam sto sam mogao gledat CR7 na njegovom vrhuncu. Radi njega i Messija se gledala spanjolska liga. E vise nema ni jednog. To boli samo tebe i vise od 50 posto navijaca Barcelone, koji uopce ne navijate za klub, nego ste navijali dok je jedan igrac igrao i sad bih napisao sto radite na sliku i pojavu "najboljeg u svemiru". I da, boli me sto je Argentina osvojila svjetsko jer su jad i bijeda po karakteru. Ovaj nabija nagradu na K, Messi stavlja plast i glumi kastu, seikov potrcko. Prljavi igraju prljavo. 

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Uf kakva minijatura Rodryga. Ko Messi iz najboljih dana. Idemo u produžetke.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
6 godina
offline
Real Madrid C.F.

Kakva cudesna utakmica zasad, kakve greske golmana, kakvi golovi, kakve akcije Liva. Ne mogu prestat gledat, poslastica. 40 minuta, 2 2. Ne mogu doc sebi kakav nogomet. 

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
6 godina
offline
Real Madrid C.F.

Mislis si da je Real propao, a ono najbolja utakmica u 2023. Opcenito, mislim da nije ove godine bila bolja utakmica za gledat. Zanimljivo, pregrst golova. Trenutno 2 4 za Real. Ludo. 

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
12 godina
offline
Real Madrid C.F.

Hala Madrid ❤️

13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
cvaja997 kaže...

Mislis si da je Real propao, a ono najbolja utakmica u 2023. Opcenito, mislim da nije ove godine bila bolja utakmica za gledat. Zanimljivo, pregrst golova. Trenutno 2 4 za Real. Ludo. 

 Pa propali smo u La Ligi, a LP je uvijek bilo naše natjecanje. Pa ni onih godina kad smo tri puta zaredom osvojili nije baš da je naša igra bila nešto posebno dominantna tokom sve te tri godine. 

 

Sve u svemu super odrađena tekma, iznad svih očekivanja, ali ipak se ne treba zalijetati s očekivanjima. Liverpool je stvarno katastrofa ove sezone.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Real Madrid C.F.

jedna od najboljih tekmi koju sam gledao, Luka pure Masterclass

16 godina
moderator
offline
Re: Real Madrid C.F.
Hexfire kaže...
cvaja997 kaže...

Mislis si da je Real propao, a ono najbolja utakmica u 2023. Opcenito, mislim da nije ove godine bila bolja utakmica za gledat. Zanimljivo, pregrst golova. Trenutno 2 4 za Real. Ludo. 

 Pa propali smo u La Ligi, a LP je uvijek bilo naše natjecanje. Pa ni onih godina kad smo tri puta zaredom osvojili nije baš da je naša igra bila nešto posebno dominantna tokom sve te tri godine. 

 

Sve u svemu super odrađena tekma, iznad svih očekivanja, ali ipak se ne treba zalijetati s očekivanjima. Liverpool je stvarno katastrofa ove sezone.

 Jesi možda gledao večeras City? Kako su prvo poluvrijeme izdominirali u gostima (iako bez poštene završnice), djelovalo je kao da im ove godine ne može nitko ništa.

I dođe onda drugo poluvrijeme, jalovi i bezmudi RBL iz prvog poluvremena odjednom se promijenio za 180 stupnjeva i krenuo gaziti Građane.

 

Poanta - tu svatko može svakoga nagaziti, samo ako je mentalno jak! A na tom terenu gerijatrija iz Reala šuta u dupe ove preplaćene klince iz instantno stvorenih top class klubova.

Spike1983 kaže...

jedna od najboljih tekmi koju sam gledao, Luka pure Masterclass

 Bome je bio gušt - onako epske gafove golmana, s obje strane, nikada nisam vidio (u istoj utakmici) + kiša golova!

 

A povrh svega - maestralni Luka!

...
13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Miro kaže...

Poanta - tu svatko može svakoga nagaziti, samo ako je mentalno jak! A na tom terenu gerijatrija iz Reala šuta u dupe ove preplaćene klince iz instantno stvorenih top class klubova.

 Ali iza te mentalne snage mora biti i određena doza kvalitete. Ne može se sve dobiti samo na glavu i mišiće. Real treba prava pojačanja ovo ljeto i ne bi bilo dobro da ova pobjeda gurne pod tepih sve probleme koji se vuku već jedno vrijeme. Prvenstveno nova špica i top pojačanje u vezi. Ok, dali smo 5 komada Liverpoolu na Enfieldu, ali nije to ni blizu onaj Liverpool od prije 2-3 godine. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
moderator
offline
Re: Real Madrid C.F.
Hexfire kaže...
Miro kaže...

Poanta - tu svatko može svakoga nagaziti, samo ako je mentalno jak! A na tom terenu gerijatrija iz Reala šuta u dupe ove preplaćene klince iz instantno stvorenih top class klubova.

 Ali iza te mentalne snage mora biti i određena doza kvalitete. Ne može se sve dobiti samo na glavu i mišiće. Real treba prava pojačanja ovo ljeto i ne bi bilo dobro da ova pobjeda gurne pod tepih sve probleme koji se vuku već jedno vrijeme. Prvenstveno nova špica i top pojačanje u vezi. Ok, dali smo 5 komada Liverpoolu na Enfieldu, ali nije to ni blizu onaj Liverpool od prije 2-3 godine. 

 Naravno da im treba još top napadač, još Benzema uspijeva biti korisniji ove sezone nego li sam očekivao (ne mislim na broj golova, nego općenito na njegov stil igre, koji je fizički strašno zahtijevan), s obzirom koliko ima problema s ozljedama.

 

 Na žalost baš bi se Mbappé izvrsno uklopio u stil igre Reala, nema boljeg na svijetu od njega, i sve su pokušali da ga dovedu, ali nije uspjelo. Jako teško će nači novog igrača koji će odmah po dolasku biti razina koju sada imaju.

 

 Recimo, da dovedu jednog Haalanda (a i o tome mogu samo maštati), on bio strana tijelo za njih stil igre.

...
13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Miro kaže...

 Naravno da im treba još top napadač, još Benzema uspijeva biti korisniji ove sezone nego li sam očekivao (ne mislim na broj golova, nego općenito na njegov stil igre, koji je fizički strašno zahtijevan), s obzirom koliko ima problema s ozljedama.

 

 Na žalost baš bi se Mbappé izvrsno uklopio u stil igre Reala, nema boljeg na svijetu od njega, i sve su pokušali da ga dovedu, ali nije uspjelo. Jako teško će nači novog igrača koji će odmah po dolasku biti razina koju sada imaju.

 

 Recimo, da dovedu jednog Haalanda (a i o tome mogu samo maštati), on bio strana tijelo za njih stil igre.

Mbappe bi svakako bio pojačanje, ali ni blizu ko prije 2-3 godine dok nije bilo Viniciusa u ovakvoj formi. Za Haalanda treba skroz mijenjati način igre, ali ako bi on mogao održavati ovakvu statistiku onda bi se moglo i isplatiti. 

 

Zamjena za Benzemu će svakako biti problematičan pronalazak. Sve što se dosad isprobavalo nije uspjelo. Nemoguće da će pronaći nekoga tko će odmah biti ta razina, ali nije baš ni da ima na tržištu puno ugrača koji objedinjuju sve te vrline. U svakom slučaju biti će zanimljiv ljetni rok.  

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
6 godina
offline
Real Madrid C.F.

Utakmica prekrasna do 60. minute. Greška, al Barcelona je Barcelona. To sve bez Lewe. Maestralno se Barcelona branila, disali su kao jedan u obrani, Real, iako je bio savršen u pritisku, bio je bezopasan, a Ter Stegen je bio na svojoj razini za ono što je prošlo. Što se dogodilo nakon 60. minute sa Realom, ja ne znam. Od 60. do kraja, najbolji igrač Reala je bio Fati. Kao navijaču, neshvatljivo.

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
13 godina
offline
Real Madrid C.F.

Najgori El Classico zadnjih 20 godina.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
Real Madrid C.F.

Ne znam je li primjetio netko od Vas, ali vidio sam dvaputt igranje rukom u šesnaestercu od strane katalonaca

13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Tascam kaže...

Ne znam je li primjetio netko od Vas, ali vidio sam dvaputt igranje rukom u šesnaestercu od strane katalonaca

 Očito ima koristi od onih silnih uplata na račun sudačke organizacije.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Ne čudi mi da se ti vidio. Puno droge čuda radi. Sad čekamo još da Lucko uleti da je i on vidio nešto zbog svog PTSPa.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
offline
Real Madrid C.F.

Ma, sudačka ekipa jučer se pogubila.

Jbt, ekipa iz Barce a bome i iz Reala se unosila cijelo vrijeme liku u facu a ovaj k'o *ičkica sve stoički podnosio.

Umjesto da je zatefterio na prigovore svakome po žuti karton.

Inače, baš loša tekma...žali bože potrošenih sat i pol vremena života.

Tigar Krezumica
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.3.2023 14:05 (fromcelltohell).
9 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
antimadridista kaže...
Ne čudi mi da se ti vidio. Puno droge čuda radi. Sad čekamo još da Lucko uleti da je i on vidio nešto zbog svog PTSPa.

 bacaš li drkicu još na mesija ili si prešao na kesija ? 

13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Barca na krilima sudaca do nova tri boda. Valjda ćemo i mi nešto iskemijati večeras.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Hexfire kaže...
Barca na krilima sudaca do nova tri boda. Valjda ćemo i mi nešto iskemijati večeras.

 ma po meni je liga gotova,dati u ostalim utakmicama mladima sansu,a prvotimce odmarati za ligu prvaka

14 godina
offline
Real Madrid C.F.

Nasao sam se u Madridu za vrijeme el classica tako da nisam mogao propustit priliku otici na utakmicu (i u muzej) 

Utakmica nije bila bas najbolja, jos uz to i poraz, ali sa organizaciske strane moram reci, da je jako dobro. Ako ste posjecivali Spanjolsku znate da im Engleski nije jaca strana sto nije situacija sa osobljem na utakmici. Ulaz je prilicno brz i s obzirom na kolicinu ljudi, te renoviranje.

Prilicno je normalan atmosfera, jako puno roditelja sa djecom se moze vidjet na utakmici.

 

U svakom slucaju bih preporucio svima. Sa obzirom na rezultat najvise mi se svidjelo slavlje gola koji je nazalost bio iz zaleda i najavljivanje sastava gdje cijeli stadion izgovara prezimena nakon sto voditelj kaze ime.

 

 

011000110010.
13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
antimadridista kaže...
Ne čudi mi da se ti vidio. Puno droge čuda radi. Sad čekamo još da Lucko uleti da je i on vidio nešto zbog svog PTSPa.

Ne spominjati moje ime uzalud, vrati se u svoje jato, makar te niti tamo nema 2 much!!!! 

 

Bitno je samo da si se ti nama usrećio u Irleand, da nebi i ti pokupio i PTSP i tko zna ćega još opasnoga i opakoga, živ ti meni bio, pozdravi mi Irchane !

ATJ Lučko
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Real Madrid - Kraljevski klub!
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice