Real Madrid C.F. izdvojena tema

poruka: 5.045
|
čitano: 705.955
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Real Madrid - Kraljevski klub!
13 godina
offline
Real Madrid C.F.

Coentrao nikad nije skroz opravdao taj iznos koji se za njega platio pa njega nikako ne vidim kao pouzdanu zamjenu. A realno, Alaba za cca 50m kao zamjena za Marcela je isto glupa kupnja. Ali s druge strane nije da dobrih LB-ova ima na izvoz.

 

Ako se "zna" da transfer ban dolazi onda će sigurno potrošiti više nego bi trebalo. Dio će skoro sigurno otići na novu zvijezdu s EURO ili COPA.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.

Ha cuj, zvijezda Cope ce biti James... 

Casemiro postao standardni brazilski reprezentativac... 

 

James cvrsto kazuje da zeli ostati u Realu koji je njegov san...

 

Zvijezda Eura? Uh, to je tesko predvidjeti... 

Cak bi mogao Portugal ove godine iznenaditi sto bih doduse izrazito volio...  

Za Lewandowskog pretpostavljam da ce zabiti hrpu golova, no Rummeningge tvrdi da on ostaje u klubu... 

10 godina
offline
Real Madrid C.F.

portugal je previše individualan kao i mi

13 godina
offline
Real Madrid C.F.

Portugal je ko Engleska. Uvijek nabrijavanje da bi napokon nešto mogli pa ispadnu u skupini.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Real Madrid C.F.

Kao što je netko rekao, portugal ima strašnu momčad, ali igraju stvarno previše individualno.

Quaresma i Ronaldo su im odlični aduti, međutim obojica hoće da je po njihovom. Imam osječaj da neće na kraju ni skupinu proći...

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
13 godina
offline
Real Madrid C.F.

Portugal je osim par pojedinaca čisti prosjek. Ne znam zašto bi se ikad od njih išta očekivalo. Zadnji put su bili dobri dok im je Deco držao sve konce u igri. Kad vidiš onog Edera u špici dođe ti da ugasiš tv.

12 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.

Po meni su Francuzi najveći favorit,em su domaćini,em imaju strašnu momčad,na svakoj poziciji po 2-3 vrhunska igrača,a koliko ih još tek nije pozvano.Tu je i Engleska koja je u Kaneu i Vardyiu dobila odlične napadače,ali i Švabe nikada ne treba otpisivati.

10 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
barcafan12 kaže...

Po meni su Francuzi najveći favorit,em su domaćini,em imaju strašnu momčad,na svakoj poziciji po 2-3 vrhunska igrača,a koliko ih još tek nije pozvano.Tu je i Engleska koja je u Kaneu i Vardyiu dobila odlične napadače,ali i Švabe nikada ne treba otpisivati.

 i talijane

13 godina
offline
Real Madrid C.F.

Favoriti su više manje uvijek isti, ali svakako da navijam da se dogodi nešto kao 2004. Što se tiče iznenađenja, ne stila nogometa.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.

Ni Hrvate :D

Origin ID: ReaLazio
13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
TheDarkSide kaže...

Ni Hrvate :D

 Realno gledano, mi imamo ekipu za polufinale. E sad, koliko će se neke stvari posložiti to je druga stvar.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.
Hexfire kaže...
TheDarkSide kaže...

Ni Hrvate :D

 Realno gledano, mi imamo ekipu za polufinale. E sad, koliko će se neke stvari posložiti to je druga stvar.

 Nadamo se da ce nas TV serviser dobro namjestit TV :D i da ce modric, rakitic i ostali bar upola odigrat kako igraju za svoje klubove

Origin ID: ReaLazio
13 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.

Kazem Portugal jer ocekujem, i potajno se nadam nekom iznenadenju tako... :) Naravno da je ovo sve sto ste rekli istina...

Englezi imaju strasne napadace, ali ne vjerujem u njih cim vidim onog Sterlinga.... 

 

Francuska mi se zamjerila otkad glume velike katolike i nisu pozvali Benza... 

Mi? Uh, klasicna prica, daleko od toga da nisu sposobni za velike stvari... Upitno koliko je Cacic sposoban voditi momcad na ovako velikom natjecanju, iako za sada se pokazao ok i svida mi se sto nije pozvao Lovrena ni Halilovica zbog njihova ponasanja... 

15 godina
offline
Real Madrid C.F.

Nama je veliki problem napad. Što ako ne bude išlo Manđi? Hoće li čačić imati muda posadit ga na klupu?

Neki dan sam čitao super članak o povratku 442 formacije u nogomet na velika vrata, i baš zbog toga dajem šansu englezima.

Vardy i Kane će uništavati obrane na cijelom prvenstvu, najviše zbog toga što danas manje više svi igraju 433 ili 4231, pa su obrane navikle se branit protiv toga.

Mi bi jednako tako mogli igrati tu formaciju, ali to bi značilo da bi Rakitića trebalo posadit na klupu, a to mi se ne činit ako realno.

Znači staviti zadnju liniju, strinić, vida, čarli, srna; ispred njih s lijeva na desno, pjaca, broz, modrić, vrsaljko, i manđukića naprijed s perišićem.

To bi praktički bila totalna kopija Atletica, i mislim da bi mogli radit dosta problema svima.

Međutim ne vjerujem da čaćić ima mozga i muda za tako što napravit...

 

Od ostalih, francuzi su jako dobri, njemcima ne dajem šansi kao inače, jer nemaju napadača (muller nije napadač), a od pritajnih, rekao bi da Belgija nije loša.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
10 godina
offline
Real Madrid C.F.

to bi bilo dobro, ali raketa bi svakako igrao sa modrićem, pa obojica su dobri i prema naprijed, a i prema nazad, makar je modric ipak bolji

8 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.

Kao i inace velika kolicina gluposti. Engleska se spominje kao relevantna reprezentacija. Leicesterovi igraci ce im donijeti prvo zlato u povijesti lol. Vardy i Leicester su prvaci zato jer engleska liga ne valja. Da ne bi mislili da su oni preko noci naucili nogomet. Lako je zabijati kad su najbolji branici lige Koscielny i Rojo. Bilo koja bolja obrana ce ih zaustaviti. Sljedeca glupost je da mi mozemo u polufinale. A sigurno necemo i opet ce svi kriviti Cacica. Kao da on stigne uvoditi novi sistem i uigravati ih u par dana sto se vide. Izbornik sluzi da pozove najbolje a propalice stavi na klupu. Lovren naravno treba biti nas prvi stoper jer su ostali srednja zalost. Srna vise nije dobar ni za grijanje klupe. Coric, Rog i Cop ne bi bili pozvani ni za Kosovo. Ali cak i da je sve ispravno poslozeno cinjenica je da nemamo igrace za velike stvari. Mi se mozemo praviti slijepi kao onaj naporan komentator koji svaku utakmicu forsira svoje jednoumlje. Ali ovakva zalosna obrana i ovakav zalostan napad ne mogu napraviti iznenadenje. Proci cemo skupinu i ispasti od Belgije ili Italije. Tko osvaja ce biti lako procijeniti nakon grupne faze. Njemacka ili Francuska. Nitko drugi.

10 godina
offline
13 godina
offline
Real Madrid C.F.

Jadna nam majka ako je Lovren naš najbolji stoper.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.

sta ste toliko nabrijani na francuze, nijemci su favoriti za osvajanje.imaju ludog stratega na celu+ strasnu momcad.cisto sumnjam da ce moc iko ista protiv njih

R.I.P. Aziz Sergeyevich Shavershian
15 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Nemaju napadača
Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
13 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.

Meni su Vida i Corluka okej onako, nista posebno al moze se rec stabilni... 

Vrsaljko po meni apsolutno ispred Srne, pa to uopce nije upitno... Ja kad vidim Srnu u obrani, ili jos gore Srnu u napadu, mrak mi padne na oci... Mator je... 

 

Njemacka dosta slabija nego prijasnjih godina, ali opet Nijemci su to... Ne znam, meni sve mirise da ce isplivati jedno ugodno iznenadenje... 

15 godina
offline
Real Madrid C.F.

De Gea i Isco umiješani u neki seks skandal, te još neki španjolski igrači. Nisu mogli pronaći bolje vrijeme za lansiranje te optužbe.

Link

 

 

Sve su ove top momčadi (španjolska, engleska, francuska, njemačka) tu negdje, svatko svakog može dobit.

 

Portugalci, Belgija i mi imamo npr. strašna imena, a igra nikakva. Mi i Portugalci nismo iz grupe izašli na svjetskom dok je Belgija ispala u osmini od Argentine, ali do tada su imali lagan put (USA u osmini, te u grupi J. Koreja, Rusija i Alžir).

 

Anyway, nadam se da ćemo napokon proći grupu, prvi put nakon 8 godina. Nema više nikakvih izlika (teška grupa, loša generacija, umor), golova u zadnjim minutama, loših golmana (nema pletikose).

 

Fortune favours the brave
10 godina
protjeran
offline
Re: Real Madrid C.F.
Pogba je obični panj.Nadam se da će doći u Real za 130 miliona eura.

This time next year we'll be millionaires
13 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.

Paul Pogba sve je dogovorio s Realom, tvrdi Sky Sport Italia. 

 

Francuz je usmeno dogovorio petogodišnji ugovor koji mu garantira 40 milijuna eura.

Sada je na Realu da dogovori odštetu s Juventusom, a pretpostavlja se da stara dama ga neće pustiti za manje od 120 milijuna eura.

 

Cijela Francuska je katastrofalna, jako sam iznenaden tako da suditi po ovome nema smisla... On im je i najbolji igrac, a skoro najmladi tamo... 

Svota ocekivano van svih gabarita, no nista cudno jer konstantno preplacujemo igrace... 

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.6.2016 22:05 (fakEEE).
10 godina
protjeran
offline
Re: Real Madrid C.F.
Payet ništa?

Pogba se sramoti.
This time next year we'll be millionaires
16 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.

Ok nakon ove prve utakmice znamo koga će Perez kupit. Bilicevi amerikanci trljaju ruke.

But how do it know - The basic principles of computers for everyone
12 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.

Payet je Messi za Pogbu,kako je dečko odigrao utakmicu...zvijer...

10 godina
protjeran
offline
Re: Real Madrid C.F.
Kao što sam i rekao 20 min prije gola..Payet najbolji igrač a to samo neznalice ne vide i spominju nekog kloca Pogbu.

Ali eto vam Pogbe za 130 miliona eura kao najveća prevara ikad.
This time next year we'll be millionaires
14 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Boixus Nois PS kaže...
Pogba je obični panj.Nadam se da će doći u Real za 130 miliona eura.

 

Boixus Nois PS kaže...
Payet ništa?

Pogba se sramoti.

 

Boixus Nois PS kaže...
Kao što sam i rekao 20 min prije gola..Payet najbolji igrač a to samo neznalice ne vide i spominju nekog kloca Pogbu.

Ali eto vam Pogbe za 130 miliona eura kao najveća prevara ikad.

 Prije 10 dana si napisao ovo u Barcinoj temi:

 

 

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it, is what you do with the gift of life that determines who you are. -Mewtwo
10 godina
protjeran
offline
Re: Real Madrid C.F.
Budući najbolji to sam napisao.
Ima potencijala, ali za 100 miliona koliko Real daje ne vrijedi niti će ikad vrijediti.


Ali opet ne gledam seriu a pa san pao pod utjecaj medija i velikog najvljivanja.

This time next year we'll be millionaires
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Real Madrid - Kraljevski klub!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice