Kutak za ljubitelje Formule 1 izdvojena tema

poruka: 29.440
|
čitano: 3.567.022
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Widowmaker kaže...

Ovo uopšte nije bio majstorski potez Piastrija kako ga neki vide nego apsolutno glup potez nekog ko sebe stavlja ispred svog tima i na kraju krajeva poslodavca koji ga plaća.

Lando ovaj napad uopšte nije očekivao i dao bih ruku u vatru da je bio dogovor da se štite međusobno na startu.

Ispada kako se nije znao odbraniti od tog napada što bi bez problema uradio da je bio bilo koji drugi bolid iza njega osim timskog kolege od kojeg taj napad nije ni očekivao.

 

Ovo je kao da u nogometu ne želiš asistirati slobodnom saigraču za pobjedu i hvališ se kako si ti zaslužan za neriješen rezultat jer si dao jedan gol, a tim je mogao pobijediti da si pred kraj utakmice proslijedio loptu slobodnom saigraču umjesto da je pošalješ pored gola iz nemoguće situacije.

 

Ovo je u najvećoj mjeri krivnja Mclarena jer nisu jasno odredili prioritete i lupili šakom o sto i naredili šta se mora bez pogovora odraditi.

Da li je tu neka kluzula u ugovoru koju su morali staviti u ugovor da bi Piastrija "ukrali" od Alpinea ili se toliko slijepo drže svojih "real racer, no No 1 driver" filozofije koju su svi ostali odbacili ako ne na početku sezone onda bar pred kraj kada je matematika jasna ne znam, ali je činjenica da je Piastri svojim potezom izbio ekipi hrpu bodova jer je stavio sebe ispred interesa tima.

 

Znam da se nekim neće svidjeti ovakav pogled na stvari ali to su jednostavno činjenice i obojica voze za isti tim i interesi tima koji ih plaća bi trebao biti ispred lične sujete.

I Max bi imao jednu titulu manje da nije imao Pereza kao "ministra odbrane" u ne tako davnoj prošlosti.

Međusobno "podmetanje nogu" timskih kolega nikada nije izašlo na dobro i u najboljem slučaju uništi atmosferu u timu, a znala su se i prvenstva gubiti zbog toga.

 Pa nije jer je to postala za prevlast u teamu koji ne želi odlučit koji im je prioritetni vozač. I sad se svatko bori za sebe jer team će se priklonit uvijek bolje vozaču. Kao prvo najveća greška mclarena i glupog norrisa je prepuštanje pobijede Piastriju. A ovo sad je samo rezultat toga di Piastri gleda sebe i svoj interes dok je Lando godinama u mclarenu i propustio hrpu prilika kad je mclaren bio loš i  sad mu se to obilo o glavu.

16 godina
online
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Will je rekao sve od riječi do riječi identično onome šta sam ja napisao u nekoliko mojih prethodnih postova.

Čak sam malo sa poluotvorenim ustima odgledao ovo jer je baš identično ljut i u nevjerici kao što sam i ja bio, a nisam gledao ovu njegovu izjavu do sad.

 

A to što to ti kažeš da je Piastri hladniji je samo drugi način da se kaže da je sebičan.

Ne volim takve ljude ni u svom okruženju, a ni u F1.

Zato ne volim ni Maxa, ni Alonsa i još neke vozače od ranije koji su isto bili takvi.

 

Uvijek stavljaju sebe i svoju dobrobit ispred drugih i kada je sve super onda su oni zaslužni, kada ne valja onda je uvijek neko drugi kriv.

 

Na Landu se vidi da je duša od čovjeka i da mu je stalo da bude korektan. Uvijek će sebe kritikovati za svoje greške i preuzeće odgovornost ako nešto zezne.

Ako mu za osvajanje titule treba da postane bezobzirni pakšu onda mu želim puno zdravlja i dug život bez ijedne titule.

 

13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Memphis kaže...

Pa nije jer je to postala za prevlast u teamu koji ne želi odlučit koji im je prioritetni vozač. I sad se svatko bori za sebe jer team će se priklonit uvijek bolje vozaču. Kao prvo najveća greška mclarena i glupog norrisa je prepuštanje pobijede Piastriju. A ovo sad je samo rezultat toga di Piastri gleda sebe i svoj interes dok je Lando godinama u mclarenu i propustio hrpu prilika kad je mclaren bio loš i  sad mu se to obilo o glavu.

Oh kako ovo sve više sliči na 2007. i unutarnje borbe unutar McLarena.

Andrea Stella je očito jaka figura kad mu Zak ne može prismrditi s favoriziranjem Landa.

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
16 godina
online
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
sudy_freak kaže...
Memphis kaže...

Pa nije jer je to postala za prevlast u teamu koji ne želi odlučit koji im je prioritetni vozač. I sad se svatko bori za sebe jer team će se priklonit uvijek bolje vozaču. Kao prvo najveća greška mclarena i glupog norrisa je prepuštanje pobijede Piastriju. A ovo sad je samo rezultat toga di Piastri gleda sebe i svoj interes dok je Lando godinama u mclarenu i propustio hrpu prilika kad je mclaren bio loš i  sad mu se to obilo o glavu.

Oh kako ovo sve više sliči na 2007. i unutarnje borbe unutar McLarena.

Andrea Stella je očito jaka figura kad mu Zak ne može prismrditi s favoriziranjem Landa.

Nije ovo ni blizu 2007.

Tamo je bila ona situacija sa oduzimanjem konstruktorskih bodova zbog špijunaže, mega pakšua Alonsa koji nije mogao preboliti što ga kao dvostrukog prvaka dere rookie Hamilton pa je sabotirao tim zato što mu nisu htjeli dati No1 status i onda se čudio što tim sabotira njega.

13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Widowmaker kaže...

Will je rekao sve od riječi do riječi identično onome šta sam ja napisao u nekoliko mojih prethodnih postova.

Čak sam malo sa poluotvorenim ustima odgledao ovo jer je baš identično ljut i u nevjerici kao što sam i ja bio, a nisam gledao ovu njegovu izjavu do sad.

 

A to što to ti kažeš da je Piastri hladniji je samo drugi način da se kaže da je sebičan.

Ne volim takve ljude ni u svom okruženju, a ni u F1.

Zato ne volim ni Maxa, ni Alonsa i još neke vozače od ranije koji su isto bili takvi.

 

Uvijek stavljaju sebe i svoju dobrobit ispred drugih i kada je sve super onda su oni zaslužni, kada ne valja onda je uvijek neko drugi kriv.

 

Na Landu se vidi da je duša od čovjeka i da mu je stalo da bude korektan. Uvijek će sebe kritikovati za svoje greške i preuzeće odgovornost ako nešto zezne.

Ako mu za osvajanje titule treba da postane bezobzirni pakšu onda mu želim puno zdravlja i dug život bez ijedne titule.

Da. Will je sve super sažeo. Ovo je prvi put da ga vidim u takvom izdanju. Iako je bio dosta opušten u društvu Davidea Valsecchia, ovaj rant ga je baš ispuhao.

 

ŽUTO

Max je bio dosta vokalan tokom cijele sezone da balans ne valja, a od Mađarske je aktivno uključen u eksperimentiranje sa setupom.

U subotu nakon kvalifikacija je sjedio s timom i preko Zooma su pokušavali skužiti što se događa.

I Max i Christian su potvrdili da se Max aktivno uključuje u redizajn ako to tako možemo reći. Zajedno s Perezom.

 

ZELENO

E, ali oni nisu tu da budu duše od čovjeka. Ultimativni cilj je WDC. WDC i još WDC.

Duša od čovjeka koja podjebava komentarima druge. Ok. Kako ti kažeš

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
sudy_freak kaže...
Memphis kaže...

Pa nije jer je to postala za prevlast u teamu koji ne želi odlučit koji im je prioritetni vozač. I sad se svatko bori za sebe jer team će se priklonit uvijek bolje vozaču. Kao prvo najveća greška mclarena i glupog norrisa je prepuštanje pobijede Piastriju. A ovo sad je samo rezultat toga di Piastri gleda sebe i svoj interes dok je Lando godinama u mclarenu i propustio hrpu prilika kad je mclaren bio loš i  sad mu se to obilo o glavu.

Oh kako ovo sve više sliči na 2007. i unutarnje borbe unutar McLarena.

Andrea Stella je očito jaka figura kad mu Zak ne može prismrditi s favoriziranjem Landa.

 Lando nikad nije bio vozač br.1 na papiru u Mclarenu. On je uvijek bio vozač br.1 po po rezultatima. Dok je bio sa Ric, ric je došao kao vozač broj 1 ali kasnije je bio toliko lošiji od Norrisa da se je sam diskvalificirao ali koliko god loš bio svejedno je osvojio pobijedu i imao isti broj pobijeda kao Norris koji je u mclarenu već dugi niz godina. Sad kad je Piastri ista stvar. Šamara Piastrija na stazi ali kad su pobijede u pitanju onda je Piastri faovorizirani vozač. Tak da čisto sumnjam da Stella koji je tek došao ima neki utjecaj.

13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ima tu svega uglavnom kokice su spremne!

AUDIOFIL
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Krellac kaže...
robogo kaže...
Krellac kaže...
Zbog agresije u trećem zavoju Piastrija McLaren je najvjerojatnije izgubio 10 bodova u konstruktorskom poretku s kojima bi već sada bili ispred Red Bulla. Isto tako je i Norris izgubio svojih 10 bodova da ga se tretiralo kao vozača br.1 s kojima bi došao na 52 boda od Verstappena. U ovoj fazi natjecanja kad se vide uočljivi problemi Red Bulla i kad je otvorena bitka za konstruktorski naslov, a moguća i za vozački, McLaren je jednostavno morao postaviti pravila utrkivanja, proglasiti Norrisa vozačem br.1 i njemu sve podrediti. Da su izišli kao 1-2 nakon prvog kruga ne vjerujem da bi Ferrariju pomogla bilo kakva strategija.

Onda McLaren nije izgubio bodove zbog "agresije" Piastrija, nego zato što su se našli u situaciji koju definitivno nisu očekivali - borba za konstruktorski naslov - i zato što nisu posložili svoje redove, ciljeve i prioritete. I ovaj vikend je strateški tim zakazao (srećom, ne na razini prethodnih Ferrarijevih utrka) i prosuo dio bodova. Ali definitivno ne zbog Piastrija.

 

Uzevši u obzir Maxovu formu, Perezovu formu i činjenicu da bi se RBR mogao vrlo lako vratiti u vrh, konstruktorski naslov je u ovom trenutku najdostižniji i najrealističniji cilj. U takvom scenariju treba postojati samo jedno jedino pravilo: izvući apsolutni maksimum bodova iz svake utrke bez sudaranja i međusobnog ugrožavanja.

 

A što se vozača tiče, vjerujem da je do sada svima jasno kakav je talent Oscar Piastri i koliki potencijal ima.

 Vidi se po svemu da je Piastri talent, ali trenutno je predaleko od Verstappena da bi se njega favoriziralo. Ja bi sada potpisao da je konstruktorski naslov McLarenov jer ima dva vozača, a Red Bull jednoga. Da, bitno je da se Norris i Piastri ne sudaraju, međusobno ne ugrožavaju, ali ipak ovaj dvoboj u šikani je bio vrlo riskantan, mislim da su se i dotakli. Piastri je odgurnuo Norrisa koji je potom izgubio brzinu što je iskoristio Leclerc i bodovi su tim potezom prosuti poput mnogih prije samo zato što nema pravila, a to očigledno šteti momčadi.

 Po čemu se vidi? Zato kaj vozi trenutno najbži bolid na gridu a Lando ga uredno šamara? Mclaren će osvojit konstruktorsko ako ne nastane rat na stazi između vozača budući da mclaren po tom pitanju ništa ne poduzima. Redbull je sam sebi presudio kad se dva puta  odlučio za Pereza a uz sve to imaju neočekivan pad forme. Općenito su pokazali koliko su loši kod odabira vozača. Potpišu ugovor sa Perezom nakon toga čovjek vozi valja najgore moguće dane u svojoj karijeri. Potpišu ugovor sa Tsunodom za RB Visa nakon nekog vremena Tsunoda u zadnjih nekoliko utrka neprepoznatljiv.

15 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Izgleda Newey ide u AM. Preko 20milja po godini.

Ipak sam se nadao da ide u Ferrari, pa možda u Williams, al eto. Potpis u petak?

In vino veritas
16 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ferrari ima problema dovesti gomilu ekipe koja ima kuće i obitelji u Engleskoj. Znam da bi bilo grijeh da 50% tvornice prebace u Englesku, ali stvarno im je to problem. Sprdaju se s Ferrarijem da zapošljavaju samo Talijane, a kad god požele dovesti tamo nekog pametnog Britanca, Nizozemca, Francuza i Švabu u Maranello nastaje problem.

15 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

totalno nebitno di će ko živjet, ovdje je stvar u tome da se Ferrari nije htio nadmetat oko Newya.

8 mjeseci
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Memphis kaže...

totalno nebitno di će ko živjet, ovdje je stvar u tome da se Ferrari nije htio nadmetat oko Newya.

 Nekima je bitno,a pogotovo što je većina F1 momčadi u Engleskoj, a možda i Neweyu.

 

Ne vjerujem da se Ferrari nije htio nadmetati, nego nije imao šanse pored drugih momčadi, a pogotovo AM koji ponudio (što i RB prije 19. g.) bjanko ček i odriješene ruke da radi što hoće, plus na sve to financiranje projekata van F1 od Neweya.

16 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Memphis kaže...

totalno nebitno di će ko živjet, ovdje je stvar u tome da se Ferrari nije htio nadmetat oko Newya.

 

O čemu ti???? Odustali su kada ih je odbio. Lik je star i ne želi promjenu sredine. Inače Ferrari bi njega platio više nego Aston ako treba.

15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Korny1603987 kaže...
Memphis kaže...

totalno nebitno di će ko živjet, ovdje je stvar u tome da se Ferrari nije htio nadmetat oko Newya.

 

O čemu ti???? Odustali su kada ih je odbio. Lik je star i ne želi promjenu sredine. Inače Ferrari bi njega platio više nego Aston ako treba.

 Daj ne drobi gluposti.

 

Ferrari ended Newey interest to avoid bidding war with Aston Martin (motorsport.com)

3 tjedna
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Newey ih je u prošlosti najmanje dvaput odbijao jer nije htio ići iz Engleske.

15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Krellac kaže...

Newey ih je u prošlosti najmanje dvaput odbijao jer nije htio ići iz Engleske.

 Joj daj ne drobi. To su priče za javnost i za vas malu decu. Glavni razlog zašto nikad Newey nije išao u Ferrari je taj zato kaj tam ne bi imao odriješite ruke kao što ima u RB-u i kao što će imat u Astonu. 

13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Mislim koje su to gluposti da nije htio
van Engleske,pa nisu to dječie igrice!Posal je posal pogotovo na takvom nivou,pa nije Maranello na kraju svijeta…
AUDIOFIL
16 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Kad dođeš na određeni nivo, može ti se i to. 

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
8 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
volegradele kaže...
Mislim koje su to gluposti da nije htio
van Engleske,pa nisu to dječie igrice!Posal je posal pogotovo na takvom nivou,pa nije Maranello na kraju svijeta…

 apsolutno legitimne

ja sam imao u svom poslu financijski jako jako isplative ponude za odselit u Zagreb, pazi ista država, pa sam to odbio.
Ne želim živiti u unutrašnjosti.
Ovdje mi je poprilično dobro, tu su obitelj i prijatelji. Sad zamisli kako je tek njemu, koji vec je milijunas, lako odbit takvu ponudu i ideju

3 tjedna
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Nisi pratio dvije situacije kad mu se Ferrari nudio. Tako... ne drobi.

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
ministar kaže...

Newey izgleda ide u Aston Martin, objava za mjesec dana.. bit će bog i batina (tu Ferrari nije htio popustiti) i dobiti masu para

od prije mjesec dana

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.9.2024 14:41 (ministar).
3 tjedna
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Sve je još u rangu glasina.

16 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Ovo da Ferrari teško privlači etabliranu ekipu je istina.  To su ljudi koji su postigli veliko ime i novce u Engleskoj. Većina su stvorili obitelj, podigli kuće, imaju malu djecu. Sve te engleske ekipe ih plaćaju koliko treba i nije im problem promijeniti tvornicu koja je 20 minuta udaljenija od doma.  S druge strane prije će neki mlađi englez doći u Ferrari, ali takav nije ime i Ferrari ima već dosta svojih anonimusa. 

 

Kako privući nekoga tko ima dosta izbora u svojoj državi i tko ima dobra primanja u svojoj državi, osjeća se ugodno tamo?  Može se reći da je Ferrari imao dosta sreće s generacijom Todt - Brawn - Byrne. 

3 tjedna
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ferrari proglasio Loica Serru za novog tehničkog direktora. 

8 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Lando Norris on lap 1 this season:
Places gained: 0
Places lost: 29

Only driver to not gain a single place on lap 1 in all races so far.
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
16 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Ako ćemo gledati u prošlost Alonso i Schumacher su većinom napredovali u prvom krugu. Ponekad i drastično.

13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Da se nadovezem na predhodnu raspravu !
Mislim pa nije Ferrari Hass ili Sauber pa nitko nema bas veliku zelju otic kod takvih timova..mi pricamo o najtrofejnioj,najpopularnijoj i najbogatijoj momcadi svih vremena u F1,ako to nije dovoljno privlacno nezz sto je!Evo najveci Englez..veliki Luis Hamilton..8puta..pardon 7 puta prvak ,nema rekorda kojeg nije oborija dolazi u Ferrari..kako to..kako to..nezz barem ja tako razmisljam!
Mislim da problem lezi u trenutnoj zatvorenosti samog Ferrari nego u komforu momcadi sa Otoka
AUDIOFIL
16 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Najkraći odgovor na "Kako to, kako to?" bi bio "Šta Neweya, ili bilo koga drugog, boli k* za Hamiltona?!" 

Duži odgovor bi bio "Različiti ljudi, različiti prioriteti", sa elaboracijom o tome da su stariji ljudi (Newey i većina ljudi na visokim nevozačkim pozicijama) neretko manje fleksibilni od mlađih, da je Hamilton neoženjen i bez dece, a veliki broj prethodno pomenutih su porodični ljudi, da Hamilton i Ferrari u ovom trenutku možda jedinstveno odgovaraju jedni drugima, kao dva velika imena koja žele da (još) nešto naprave, a svi oko njih vide da zapravo nisu u svojim najboljim trkačkim godinama itd.

Newey ima 65 godina i dovoljno para da ne mora više raditi i, ako mu se sviđa tu gde jeste, ako mu se ženi sviđa tu gde su, ako su mu tu deca, ako mu je tu ekipa s kojom voli sesti u pub, a pri tom mu zapravo i tu neki drugi tim daje više novca nego što ima bilo koji drugi inženjer u F1, pa koja sila će ga pomeriti na drugi kraj kontinenta da bi bio u Ferrariju? Šta je to toliko posebno kod njih? Što im je autić crvene boje?

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.9.2024 14:27 (Ivan(4)).
16 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
volegradele kaže...
Da se nadovezem na predhodnu raspravu !
Mislim pa nije Ferrari Hass ili Sauber pa nitko nema bas veliku zelju otic kod takvih timova..mi pricamo o najtrofejnioj,najpopularnijoj i najbogatijoj momcadi svih vremena u F1,ako to nije dovoljno privlacno nezz sto je!Evo najveci Englez..veliki Luis Hamilton..8puta..pardon 7 puta prvak ,nema rekorda kojeg nije oborija dolazi u Ferrari..kako to..kako to..nezz barem ja tako razmisljam!
Mislim da problem lezi u trenutnoj zatvorenosti samog Ferrari nego u komforu momcadi sa Otoka

 

Ne mogu se s tobom složiti. To su ljudi profesionalci. Ne pali njih Ferrari. Njih pali da mogu raditi svoj posao u F1 i da budu plaćeni za to. Bolje je raditi za jednu od 8 ekipa na Otoku pa makar i Williams i Haas, nego za Ferrari na jugu Europe.  Ako promjeni ekipu na otoku to može značiti 15-20 minuta dulje na posao, a ako ide u Ferrari onda to znači odlazak od djece i žene, od obitelji i prijatelja. Ili će vucarati ženu i djecu po Italiji.... pa novi jezik, nova kultura, prilagodba, pritisak rezultata, nervoza....

 

Ili će možda samo prijeći iz Mercedesa u Aston Martin ili Red Bull ili Williams ili bilo koju drugu ekipu. Ferrari nije zatvorena ekipa, da mogu doveli bi najveće umove iz svake ekipe, stvorili bi dream team tehničara i stručnjaka, ali ovi se ne daju s Otoka. Mladi vozači su nešto drugo jer su većina već kao klinci živjeli posvuda po Europi. Njima nije problem voziti za bilo koju ekipu.

15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Ivan(4) kaže...

Najkraći odgovor na "Kako to, kako to?" bi bio "Šta Neweya, ili bilo koga drugog, boli k* za Hamiltona?!" 

Duži odgovor bi bio "Različiti ljudi, različiti prioriteti", sa elaboracijom o tome da su stariji ljudi (Newey i većina ljudi na visokim nevozačkim pozicijama) neretko manje fleksibilni od mlađih, da je Hamilton neoženjen i bez dece, a veliki broj prethodno pomenutih su porodični ljudi, da Hamilton i Ferrari u ovom trenutku možda jedinstveno odgovaraju jedni drugima, kao dva velika imena koja žele da (još) nešto naprave, a svi oko njih vide da zapravo nisu u svojim najboljim trkačkim godinama itd.

Newey ima 65 godina i dovoljno para da ne mora više raditi i, ako mu se sviđa tu gde jeste, ako mu se ženi sviđa tu gde su, ako su mu tu deca, ako mu je tu ekipa s kojom voli sesti u pub, a pri tom mu zapravo i tu neki drugi tim daje više novca nego što ima bilo koji drugi inženjer u F1, pa koja sila će ga pomeriti na drugi kraj kontinenta da bi bio u Ferrariju? Šta je to toliko posebno kod njih? Što im je autić crvene boje?

 Joj daj prestani više srat o tome di će živjet i takve pizdarije. Ferrari mu je ponudio da ostane u engleskoj ali je ipak otišao u Aston jer Aston nudi više para. Toliko o tome da mu nije do love ... i možda mu nije do love ali mu je do moći koje neće imat u Ferrariju kao što je imao u RB-u. 

 

Prestanite sa tim vašim sranjima koja ste čuli od nekih komentatora i ko grlice serete jedno te isto svuda okolo a nemate pojma. Od kad je Vassuer u Ferrariju Ferrari je malo promijenio pristup ...  

"Sources suggest that team principal Frederic Vasseur had secured the budget to sign Newey, who would have joined the team as a consultant and operated from the UK rather than having to uproot to Italy."

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.9.2024 19:00 (Memphis).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice