GNK Dinamo Zagreb izdvojena tema zaključana tema

poruka: 4.081
|
čitano: 726.049
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Treće mjesto je nadohvat ruke, bit će stvarno bad luck ako završe 4. na kraju. Naravno da bi 2 mjesto bio uspjeh generacije, ali da se napravi korak dalje nego prošle u Europa ligi isto nije za baciti...

Mislim da se može do remija protiv Atalante, a i pitanje je u kojem sastavu i s kakvom motivacijom će City doći u Zagreb. Sve karte su još otvorene.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Bravo za sve "stručnjake" koji su shvatili da SAD Dinamo mora igrati na pobjedu preostale utakmice...

 

UVIJEK se MORA igrati na pobjedu...

 

Inače, unatoč 3:1 u 90. minuti ispadne ovako:

 

Ju je je? Je ju je!
16 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Stric_Jura kaže...

Bravo za sve "stručnjake" koji su shvatili da SAD Dinamo mora igrati na pobjedu preostale utakmice...

 

UVIJEK se MORA igrati na pobjedu...

 

Inače, unatoč 3:1 u 90. minuti ispadne ovako:

 

A ti si tek stručnjak, nitko ne otkriva toplu vodu kad priča o pobjedi, ali kao da je to samo tako pobjedit Atalantu u gostima i City u Zagrebu, bez obzira na sastav. Znaju dečki igrat nogomet ali je to sad psihološki teret i bit će teže nego dosad. Sve ekipe igraju na pobjedu, ali ovo je ogroman pritisak sad na njih. Po meni je Dinamo napravio odličan rezulat pa makar završio i 4. u skupini. Napravio je više od ostalih hrvatskih klubova u zadnjih 20 godina. Nisam navijač Dinama, ali mi je drago (nisam ubiti navijač ni jednog kluba da ne bude pljuvanja), ali mi je jako drago da Dinamo igra i da nije kanta za napucavanje. Dobro je za njih, za repku, za ligu, za ostale klubove. Samo da se priberu sad i da odigraju najbolje što mogu pa kako bude. 

Every man dies, not every man really lives. William Wallace (1272 - 1305)
14 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb

Gle, ja samo velim na "naš" balkanjezerski, sitno domobranski - "dobro je" - mentalitet...

igra se do zadnjeg sučevog zvižduka i gleda se onda semafor...

 

Za Dinamo, svaka čast, jer sad zarađuju lovu a ne ko u Maminhovo doba biti glorificirana postaja za preprodaju stoke...

 

Kad igraš u Ligi prvaka, pobereš lovu direktno za svoj rad i uspjeh, dapače i HNL je dobila love...

 

samo uvijek stisnut zube, kao  i u pravom životu, do kraj, zna se kad je rad, a kad fešta...

Ju je je? Je ju je!
15 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Dva dama za redom sam osjecao tugu..

prvo moj Inter propusti 2-0 u gostima o ovi okrenu na 3-2 i sada simpatizirani Dinamo napravi ovo sto je napravio.

Da se razumijemo nisam navijac Dinama ali sam simpatizer (nisam navijac niti jednog HRV kluba) a simpatiziram ih sve :)

Bnet: mNik987#2148
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.11.2019 11:35 (toxic).
16 godina
neaktivan
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Stric_Jura kaže...

Gle, ja samo velim na "naš" balkanjezerski, sitno domobranski - "dobro je" - mentalitet...

igra se do zadnjeg sučevog zvižduka i gleda se onda semafor...

 

Za Dinamo, svaka čast, jer sad zarađuju lovu a ne ko u Maminhovo doba biti glorificirana postaja za preprodaju stoke...

 

Kad igraš u Ligi prvaka, pobereš lovu direktno za svoj rad i uspjeh, dapače i HNL je dobila love...

 

samo uvijek stisnut zube, kao  i u pravom životu, do kraj, zna se kad je rad, a kad fešta...

 Tako se i meni čini svi su gledali na sat kada će kraj nikome se više nije ozbiljno dalo igrati nogomet.

I ovaj Theofile, zašto lupaš golmama u 16ercu kada je skoro kraj???

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.11.2019 11:55 (unknown).
15 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Moro i Dilaver su bili najlosiji u prvom poluvremenu, toliko su bili nesigurni u dodavanju da je i Ademi uskocio, zbog cega je patio i pokusaj sa Stojanovicem i Leovcem na bekovima.

Bilo je par kriminalno neodgovornih dodavanja u zadnjoj liniji, zbog cega je i Peric bio nesiguran vecinu utakmice.

 

OKo 60 minute moro' je izvadit Moru, to je Bjelicina greska, vec je imao par faulova koji su granicili sa kartonom i opcenito je jako nervozno dodavao loptu.

Vidjelo se i da je cijela ekipa pala u to vrijeme, ne znam sto je cekao sa zamjenama, iako je i zamjena Stojanovica bila dobra odluka - Moro je trebao prvi izaci.

 

Ostalo necu komentirati, samo zanimljivost da nas je u biti "spasio" Bravo, jer da je Atalanta zabila taj gol Dinamo mi bio u puno goroj situaciji.

 

(Price oko VAR-a su za neke druge rasprave - ne znam kako ijednom stoperu - u bilo kojoj minuti utakmice - moze pasti na pamet laktom zamahivati dok si sa drugim igracem obraz u obraz. A kamoli u toj minuti, i na golmana i dok je lopta 20m dalje i dok se uopce ne ide na centarsut vec na prizemna dodavanja)

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
10 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb

još sam ljut...još sam živčan...još ne vjerujem...još sam u šoku...još plačem...za NEpovjerovati! 

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
6 godina
protjeran
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Anđeo bez falinge kaže...

Dinamo npr izgubi od Atalante (što je tu čudno) a s Šahtarom odigra neriješeno (isto, ništa čudno), a Šahtar i u Donjecku dobije Atalantu, i ?

 

I Dinamo i Shaktar i Atalanta su tu negdje i sve je moguće.

MC je druga planeta.

 

Dinamo je jedino 100 % siguran ako dobije Shaktara u Zagrebu. (normalno, ako se, kao što se znalo događati MC jednu utakmicu ne odluči odmoriti kod kuće sa Shaktarom) 

 

Uvijek sam bio zloguki prorok (post 24.10) 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
13 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Mislim da nije moglo bolje, 2 stvari su nam se poklopile nakon utakmice sa Šahtarom za dodatno samopuzdanje ovoj momčadi. Prvo Dani Olmo postao reprezentativac A reprezentacije Španjolske. I danas ovako odigrati protiv Rijeke nakon Šahtara (dati petaču u gostima nije mala stvar). Ipak je ovo neki drugi Dinamo. Igrači uopće nisu pali u igri, što je iznimno pozitivna stvar (igrače Rijeke su očito zamijenili igračima Šahtara). Još pobijediti Hajduk u derbiju i imamo sve što nam treba za Atalantu. E sad ja idem protiv svih prognoza, jer imam neki predosjećaj da će Dinamo ponovno osigurati europsko proljeće. Sličan predosjećaj sam imao kada je Hrvatska pobijedila 3-0 Argentinu i prošla skupinu. Idemo, korak po korak, pa šta bude.

16 godina
neaktivan
offline
GNK Dinamo Zagreb

Da se i ja nadovežem na stare vijesti - Dilaver igra katastrofalno ove sezone i izravni je krivac za prvi gol (a ni Livaković nije dobro pokrio). Ove godine su 3 ili 4 gola dobili preko Dilavera u Europi.

 

Theophille je kriv za penal, ali to je tip igrača koji treba Dinamu (uz Ademija, Petkovića,...), igrači koji igraju do kraja, ne kalkuliraju. Problem ostatka obrane je da je često mlak (na čelu sa Dilaverom) i to stvori pritisak i neugodnost na kraju utakmice i svi se sjate u krilo golmanu. Problem je da igrači nemaju prilike igrati puno takvih utakmica jer liga nam je slaba, tu bi regionalna liga pomogla.

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
16 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb

kak kupiti karte za atalantu bez da se ide na salter u milano? ne zanimaju me paket aranzmani, sam si organiziram prijevoz i smjestaj.

isto tak nisam u hr tak da ni u nikakvoj "udruzi" ne mogu do karata.. any ideas? igdje preko neta? jel su karte vezane za ime, tj jel mogu kolegu talijana poslat u moje ime po karte?

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
10 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb

@nixass

 

Ovo za gostujuće ulaznice. Na ovom linku je Pravilnik o uvjetima prodaje ulaznica, a za tvoje pitanje je relavantan članak 15.

 

A, ovdje na linku je obavijest kako je to bilo za Ukrajinu. Znači nije bilo prodaje on-line, nego samo osobno na Ticket pointu kod maksimirskog stadiona. 

Kada netko kupuje u tvoje ime mora imati kopiju tvoje osobne ili pasoša. 

 

Za tvoje slučaj bi bilo najbolje da možeš on-line kupiti kartu za tekmu, te preuzeti jednostavno isprinataš istu. Eventualno da preuzmeš istu na samom mjestu događaja. 

 

Po meni bi bilo najbolje da se što prije javiš klub e-mailom i/ili preko FB vezano za tvoje pitanje. 

 

Panzerkampfwagen.d-ZG.Hard work, pays off.
15 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
southy kaže...

Da se i ja nadovežem na stare vijesti - Dilaver igra katastrofalno ove sezone i izravni je krivac za prvi gol (a ni Livaković nije dobro pokrio). Ove godine su 3 ili 4 gola dobili preko Dilavera u Europi.

 

Theophille je kriv za penal, ali to je tip igrača koji treba Dinamu (uz Ademija, Petkovića,...), igrači koji igraju do kraja, ne kalkuliraju. Problem ostatka obrane je da je često mlak (na čelu sa Dilaverom) i to stvori pritisak i neugodnost na kraju utakmice i svi se sjate u krilo golmanu. Problem je da igrači nemaju prilike igrati puno takvih utakmica jer liga nam je slaba, tu bi regionalna liga pomogla.

 Slažem se. Jedno je kad igra Slaven Prolupo braniti 3:1, a drugo kad je pred tobom ekipa koja već 15-tak godina igra LP. Europskog iskustva i jakih utakmica nama očigledno fali, jer nam je 1HNL tihi užas.

Sinoć sam lega jutros...
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.11.2019 4:21 (BlackMoon).
16 godina
moderator
offline
GNK Dinamo Zagreb

Bravo za Dania Olma - prvi nastup u službenoj utakmici A reprezentacije i odmah gol! Da je igrao od početka, dao bi tri! 

Stvarno je to nestvarna situacija - iz tamo nekog HNL-a dolazi igrač i dobije mjesto u reprezentaciji s nevjerojatnom reputacijom. Čudo jedno da smo imali prilike to doživjeti i toliko godina gledati Olma kako odrasta u HNL okruženju.

 

Ovo nije samo njegov individualni uspjeh, ovo je značajno priznanje i za hrvatski ligaški nogomet!

...
9 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb

HNL je u ligama šestice!

4 godine
neaktivan
offline
GNK Dinamo Zagreb

Jel se sjećate šore sa Dvoranskog prvenstva Hajduk-Dinamo?? :D :D  

14 godina
neaktivan
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
nixass kaže...

kak kupiti karte za atalantu bez da se ide na salter u milano? ne zanimaju me paket aranzmani, sam si organiziram prijevoz i smjestaj.

isto tak nisam u hr tak da ni u nikakvoj "udruzi" ne mogu do karata.. any ideas? igdje preko neta? jel su karte vezane za ime, tj jel mogu kolegu talijana poslat u moje ime po karte?

 Sutra na ulaznice.hr kreće online prodaja od 11h.

Karte stižu poštom na kućnu adresu.

xFire: rebelsy | steam: rebelsy | origin: rebelszuka | battlenet: rebelsy#21796
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.11.2019 20:27 (rebelsy).
16 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb

cekao sam u 11:00 i ni traga ni glasa ulaznicama.

dodjem oko 11:20 i ajde karte dostupne, tipkam se sa frendom oko kupnje, refresham stranicu 20ak min kasnije i prodano.

jebat ga.

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
14 godina
neaktivan
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
nixass kaže...

cekao sam u 11:00 i ni traga ni glasa ulaznicama.

dodjem oko 11:20 i ajde karte dostupne, tipkam se sa frendom oko kupnje, refresham stranicu 20ak min kasnije i prodano.

jebat ga.

 Mi smo uspjeli uzeti, ali da, bilo je nekih problema sa stranicom.

Ali ako si već odlučio ići, dođi u Milano, pogotovo ako kažeš da imaš kolegu od tamo. Uzet ćeš kartu na licu mjesta.

xFire: rebelsy | steam: rebelsy | origin: rebelszuka | battlenet: rebelsy#21796
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.11.2019 20:40 (rebelsy).
16 godina
moderator
offline
GNK Dinamo Zagreb

Treba imati godišnju kartu i onda je sve lakše (koliko sam vidio, mi s godišnjima smo imali pravo prvokupa)!

 

Čak sam i ja razmišljao da li ići u Milano, ali ako budu imali isti tretman kakav su naši imali prema njihovim navijačima koji su došli s busevima, onda bi gledao samo drugo poluvrijeme!

 

 

...
16 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb

Ima negdje dobar stream?

Every man dies, not every man really lives. William Wallace (1272 - 1305)
13 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
ParaNO1d kaže...

Ima negdje dobar stream?

Ja gledam na balkansport. Plaća se 2€ i možeš gledati 24sata sve utakmice. To mi se isplati jer stream ne puca i ne moram tražiti okolo neki dobar stream. Možda netko zna free stream...

5 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb

mozes poslati link u pm? nalazim vise stranica pa da ne ubodem krivu.2€ se placa jedna tekma ili? kakva je kvaliteta? hvala.

12 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

footybite.com

 

uvijek ima dobrih streamova za sve utakmice, nije me jos nikad iznevjerio. i to HQ streamovi za aceplayer i obicni za browser.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
13 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
aloevera13 kaže...

mozes poslati link u pm? nalazim vise stranica pa da ne ubodem krivu.2€ se placa jedna tekma ili? kakva je kvaliteta? hvala.

 Šaljem sve u PM

15 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

guglajte footybite , tamo cete 30min prije pocetka imat linkove od streamova koji me nikad ne razocaraju i 99% vremena ne zastajkuju

16 godina
neaktivan
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
MarioVk kaže...

guglajte footybite , tamo cete 30min prije pocetka imat linkove od streamova koji me nikad ne razocaraju i 99% vremena ne zastajkuju

 Kako se tu sada pokreće stream? Nemogu nikako skontati kako otvoriti stream?

9 godina
neaktivan
offline
GNK Dinamo Zagreb

Nadam se sa će biti manje od 4-0...

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
5 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

katastrofa, peric radi bezvezne greske. sa loptom previse kompliciraju (ademi). theopile baulja, ali i nesto pokusava barem, koliko god to izgleda smisleno ili ne. 

 

nisu bas cvrsti sa loptom, niti su se sastali sa njome, kreacije nema. ako ovako nastave popit ce jos 2 komada...

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice