FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.705
|
čitano: 5.287.129
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
matrix777 kaže...
antimadridista kaže...

Loši smo u zadnje 2 sezone, ali bar nismo Real 

 Misliš da bi ovakva Barca bolje prošla u srazu sa Cityem? Pazi da nebi mi izvukli city pa te netko bude citirao nakon utakmice, poput atjlučka. 

 Gdje sam rekao da bi prošli City? Ali u zadnje 2 godine je Barca bolja od Reala ukupno gledajući. I to je činjenica. I to Barca kojoj se svi izruguju. A za Real nikoga briga.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
9 godina
offline
FC Barcelona

Ovaj el clasiko ću gledati preko volje. Loši su i jedni i drugi i nema one čari. Mislim da će Messi dati prevagu i da ćemo ih naguzit, barem minimalno, no željan sam više dobre igre i kvalitetnog nogometa, toga u primeri već dugi nema.

14 godina
offline
FC Barcelona

Slijedi El Clasico... Ne znam kome bih dao prednost, jadni su i jedni i drugi.

Samo mi nije jasno zašto i prema čemu bi Ramos trebao biti jedan od najboljih stopera svijeta. Tip je rupa bio protiv najboljih igrača svijeta i radili su budalu od njega i Ronaldinho i Messi. I svjetski je rekorder u crvenim kartonima što je pokazao i jučer.

Istina, dao je neke ključne golove bez kojih real ne bi imao pola trofeja u zadnjih 10 godina, ali opet. Divljak i mesar.

Never do today that which will become someone else's responsibility tomorrow.
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

Loši smo u zadnje 2 sezone, ali bar nismo Real 

 Osvojili su 4 LP unazad 5 godina boli ih tuki, ne moraju iducih 10 godina nista napravit.

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Ma nece tu bit golova u nedjelju.

 

Real je postao Atletico , najbolje im ide destrukcija tudih napada i presing. Jedina akcija koju imaju je centriranje sa poludistance .

 

A nasi su toliko spori  da je to bolno . City je igrao tako da je Jesus igrao polulijevo a Mahrez drzao crtu da rasire teren sto vise.

A mi to ne mozemo jer nemamo nijednog krilnog igraca. 

 

Jedina opcija nam je nakrcat sredinu kao sto ce Real napraviti i nadat se najboljem odnosno da ce Messi ko inace nesto napraviti.

 

Izgleda da je Setien isao na razgovor sa Guardiolom da ga pita par savjeta za tekmu.

This time next year we'll be millionaires
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
BeLLicus kaže...
antimadridista kaže...

Loši smo u zadnje 2 sezone, ali bar nismo Real 

 Osvojili su 4 LP unazad 5 godina boli ih tuki, ne moraju iducih 10 godina nista napravit.

 E da nogomet tako funkcionora. I igrači i navijači zaborave i već sljedeće godine moraš osvajati nove trofeje. Ne živi se od stare slave. Osvojila je i Barca 8 liga u zadnjih 10 godina pa nam nije svejedno i želimo još jednu. Štoviše, mi pljujemo i kritiziramo čak i kad smo prvi na ljestvici.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

Loši smo u zadnje 2 sezone, ali bar nismo Real 

 

 Pa da, rekao bih da Barcelona i Real imaju slican problem samo iz razlicitih razloga i uzroka.

antimadridista kaže...

 Samo smo tanki za p*pizdit.

 

 Ovo jest razlog jako cudljive igre Barcelone.

 

Ali Real ima problem iz suprotnog dijela spektra - ima previse napadaca koji nisu na nivou. Sinoc je Vincinus dokazao da je i dalje neiskusan igrac na kojeg se ne moze racunati u kup utakmicama. Mahrezu se moze donekle opravdati ona sebicnost na kraju utakmice (iako bi ih asistencija za 3:1 odvukla u cetvrtfinale), ali Vincinus nije pratio Modriceve okomite lopte, te igra jako neoprezno na sredini terena. Opcenito su jucer Realovci gubili masu lopti na jako glup nacin, Casemiro pogotovo.

 

Real trenutno bas ima uzasno nepripremljenu i neposlozenu momcad. Na klupi James, s kojim nemaju pojma sto ce. Neiskusni Vinicus igra umjesto Bale, a na klupi jos Jovic, Lucas Vasquez, Rodrygo, Asensio i Diaz, sve ofenzivni igraci od kojih nijedan nije u formi, a neki su posebni promasaji. I jos Hazard koji je Chelsea drzao na nivou top-kluba, a za sad je promasaj.

 

Zato je situacija sa Barcelonom jos i gora, jer je sad prilika da se odvoji po pitanju kvalitete, a to se ne cini. Kod Reala nije samo problem u igri, vec i u logistici jer su Hazard, Jovic, Bale i James jako skupi igraci, a na papiru bi trebali donijeti top igru, a nijedan nije donio ista.

 

antimadridista kaže...

City su ove sezone uništile ozljede. Ne znam bi li se potukli sa Liverpoolom da nije bilo ozljeda, ali bi bili dosta bolji cijelu sezonu. Sada kada su svi zdravi su puno bolji nego prije. Mi bi isto trenutno bili bolji da su zdravi Suarez, Dembele i ostali ozlijeđeni igrači jer sa Setienom nam igra ima glavu i rep. Samo smo tanki za p*pizdit.

 

Jako je cudna situacija sa Premiershipom jos od Leicesterovog osvajanja. Liverpool je trenutno jedini u procesu rasta kvalitete igre, sto je bilo i ocekivano jer je neki klub morao iskoristiti propast  Uniteda i Arsenala. Chelsea se jos drzao za vrijeme Contea, ali ovo sa Lampardom je teski prosjek, djeciji vrtic i nedostojno takvog kluba.

 

Gledaj to sa ove situacije - Chelsea, Arsenal i United kaskaju 35-40 bodova iza Liverpoola, ali kaskaju i 10+ bodova iza Leicestera i Citija. I dok je ok da se povremeno prvak odvoji ili cak dva prva kluba, u Premiershipu je uvijek bila efektna i super-kvalitetna borba za mjesta u Ligi Prvaka, dok je sad to smijurija.

Leicester je u zadnjih 10 utakmica imao samo 3 pobjede, 3 remija i pazi - 5 poraza. I dalje ima 6 bodova ispred Chelsea i cak 9 ispred Uniteda a to su mjesta koja vode u LP.

 

Tako da bih ja rekao da Liverpool jedini igra na nivou kojeg se ocekuje od kluba sa takvim budzetom, dok cak 4 velika kluba igraju katastrofalno do smijesno lose - U Chelseau Lampard hvali Kovacica koji nikad nije nasao mjesto u Realu, Mourinho nije uspio posloziti Tottenham, Arsenal je imao polusezonu za klinicko promatranje, a Solskjaer ocito necime drzi upravu Uniteda u saci, jer kad malo pogledas - Kovac je zbog dvije lose utakmice visio dvije godine na klupi - tj, trenere se u velikim klubovima opcenito jako brzo potjera. Solskjaer ima velebnu statistiku od 36/16/19.  S time da i Everton - koji je znao pomrsiti racune svima, tek sad igra ok nogomet.

Allegri je potjeran zbog nekon zamisljenog iskoraka koji se nije dogodio, Conte je potjeran iz Chelsea jer je zbilja imao losu sezonu - ali pazi i takav je bio bolji od Lamparda sad i klasu bolji od Uniteda. Conte je 2018 potjeran jer je sezonu zavrsio sa 10 poraza, Lampard koji nakon demoliranja od Bayerna hvali Kovacica, vec sad ima 9 poraza, sa 11 kola do kraja.

 

Da se vratim na temu i Barcelonu - kad ima nekoliko klubova koji se bore za prvaka, sto je dobro za nas gledatelje, za ostale klubove je bolje kad se neki od tih klubova sroza u kvaliteti, kao sto Liverpool koristi situaciju da su 4 od 5 velikana u smijesnom stanju. To se vidi i po uigranosti - jer Liverpool ne desetkuju ozlijede, a prva 11-ica je dosta konstantna kroz cijelo prvenstvo. To sto je Real ofenzivno u rasulu, a i logisticki - jer je neshvatljivo da su Bale i Hazard tek zamjene, i da Benzema i dalje igra sam, Barcelona je trebala iskoristiti da uigra momcad i mozda zapocne i proces stabilizacije momcadi za post-Messi i Suarez fazu. Ja sad necu pametovati pa rec tko bi trebao igrati u vezi, ali vidljivo je da ni treneri ove sezone to ne znaju.

 

Kovac je dobio nogu jer mu je Muller radio stetu iza ledja (A i Ancellotiju). Vrhunski trener i to mora znati - kako obuzdati igrace koji ne igraju. Kloppovi igraci za sad ne kukaju, a i nece imati problem sa smjenom generacija jer Milner sigurno nece plakati na klupi ili tankirati utakmice. Lallana se isto ne buni sto manje igra. Vecina ostalih igraca je mladja od 29.

 

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Real kupuje mlade igrace samo da ih netko drugi ne kupi pa to je jasno ko dan. Potrose svaki prijelazni rok po 200 - 300 miliona na 5-7 igraca.

I posljedica takvog kupovanja gdje se boje da netko drugi ne kupi nekog talenta ih je dovela do ovoga. Nemaju balans u momcadi sa puno zvijezda i 10 napadaca.

 

Mi imamo problem da kupujemo poluigrace da nadomjeste kadar , a zapravo nemamo osim 2-3 igraca nijednu svijetsku klasu.

A prvi problem u tome je sto je Barcelona postala teski marketnig gdje se kupuju igraci po broju folowera na ig.

Primjer Griezmann i Coutinho. A najveci problem je predsjednik koji je to zapoceo da bi ostao na vlasti a to ce pokusati ponovo  na ljeto 2020 ili zimu 2021.

 

Jedan od problema je sto imamo takav stil igre da nam od 100 igraca jedan odgovora. A ljudi misle da tiki-taka prolazi.

Pa cak i Guardiola se mjenja jer vidi da to vise ne prolazi. S tim da on igra sa 2 brza krila dok mi ne znamo sto je to.

I ima klupu gdje svaki od njih moze igrati u prvoj Barcelone.

 

Sto se Liverpoola tice, ovo je Kloopu 5. sezona. Osvojio je 1 trofej. Igraju odlicno ali vidimo da se i oni muce protiv Atletica.

Danas te ekipe u LP koje igraju bunker i na kontre dobro prolaze. A Barcelona to nikad nece moci igrati jer je zrtva svojeg uspijeha.

Liverpoola ide ko na traci, ali ovaj stil igre crpi igrace. Nakon sezonu dvije doc ce do zasicenja.

Vec je pokazano da se muce protiv bunkerasa. Poduplaj bokove, cuvaj Arnolda-Salaha odnosno Manea-Robertsona a 3 sikire u sredini Wijnaldum,Fabingo i Henderson nisu opasni 3 na 2 protiv 2 dobra vezna kao stu su Partey i Saul.

 

 

 

 

 

 

 

 

This time next year we'll be millionaires
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Sto se Liverpoola tice, ovo je Kloopu 5. sezona. Osvojio je 1 trofej. Igraju odlicno ali vidimo da se i oni muce protiv Atletica.

 Zato što je trebalo 2 i pol sezone da se taj klub dovede u red.

 Nije tu u pitanju bio samo kadar igrača nego i čitav mentalitet kluba koji ništa nije osvojio godinama. I ono što je on zatekao kad je tamo došao je bila katastrofa i svaka mu čast što je napravio od njih.

 

A što se tiče Atletica, pa protiv njih se svatko muči u Ligi Prvaka. Tko je mislio da će Liverpool lako proći, taj ne znam što je gledao u zadnjih 7-8 godina. Pa mi smo dvaput ispadali od njih u LP čak i kad smo imali bolje i mlađe ekipe nego trenutno.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...
Zato što je trebalo 2 i pol sezone da se taj klub dovede u red.

Nije tu u pitanju bio samo kadar igrača nego i čitav mentalitet kluba koji ništa nije osvojio godinama. I ono što je on zatekao kad je tamo došao je bila katastrofa i svaka mu čast što je napravio od njih.

 United je kanta vec 7 sezona. 7 sezona je ogroman period:

- City je postao svjetska klasa

- PSG takodjer

- Klubovi poput Atletica i Borrusije imaju svoje cikluse uspona i padova

- Klubovi poput Ajaxa iznesu skoro dvije generacije talenata

- Pa i Barcelona je imala periode kada je bila svjetski top (90e) pa perioda srozavanja pa se opet uzdigla

 

Ovo sa Unitedom mi ne lici na dobro - nema nikakvih naznaka da ce im krenuti bolje.

Meni su takve situacije bas zanimljive za analizirati, iako je i to dovelo do toga da Real osvoji 4 LP - da je naletio na Fergusonov United ili Mourinhov Chelsea/Inter ili Ancellotijev Milan, bilo bi im mnogo teze.

 

Imali smo dug period u kojem su Milan, United, Arsenal, Inter i viceprvaci Bundeslige bili ili i dalje jesu laksi protivnici nego primjerice od 2000-2010. Dodatno da od ostalih klubova Ligue 1 i Serie A i nemas kluba koji je sposoban za stalno igranje cetvrtfinala LP. Leipzig tek treba uhvatiti konstantu - jer nije jos Bayer ili Werder koji su cesto znali odigrati odlicne sezone i dobre utakmice LP (A i lose je sto su i Bayer i posebno Werder u uzasnom periodu). Inter se pomalo vraca, ali United i Milan su miljama od toga da kao u 2000-ima imaju garantirano mjesto u polufinalu LP i borbi za prvaka svoje lige. Lyon me iznenadio jucer, nisam ih bas pratio...

 

Ja bih rekao da u zadnjem desetljecu jedino Real, Barcelona i Bayern igraju konstantno dobar nogomet, ispod njih su Juventus, Atletico, PSG i City, pa tek onda Liverpool i onda svi ostali koji u biti samo imaju sezonske bljeskove.

Sjecam se prijasnjeg desetljeca, pogotovo kraja, kad je lista stvarno vrhunskih klubova bila dulja, a imali smo i klubove kao Porto, Roma, Werder, Celtic/Rangers, Monaco, Lyon, Valencia, koji su stalno bili tu negdje, spremni da iznenade bilo koga.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
9 godina
offline
FC Barcelona

Ansu Fati ili Vinicius određuju nedjeljni el clasico. Jebeno.

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Live o Barci i problemima 

Prebacite na 50. minutu ako koga zanima

This time next year we'll be millionaires
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.2.2020 23:38 (Boixus Nois PS).
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Evo pogledao sam podcast i u njemu je govorio komentator sa sport kluba koji 10ak godina je komentator i prati ligu. 

Problemi su mnogi ali ovo mi je stvarno najbolji opis Barcelone trenutno.

 

Zamislite da imate najbogatiji klub na svijetu ( ili jedan od top 3 nebitno ) a klub je zapravo momak u 20-im godinama.

I njegov stil oblacenja je kupovanje najboljih marki svijeta Gucci,Dior,Prada i tako dalje, ali bez sire slike odnosno bez smisla.

Nije bitno dali je bolje nego sto je skuplje.

 

Ocito je ovo zapravo transfer politika kluba koja je otisla u krivom smjeru.

Samo se spominje skupi igraci i dovode bez obzira na smisao i dali se on uklapa.

 

Drugo je to sto se olako rjesavamo igraca. Primjer Coutinho,Todibo,Alena i onaj sto je otisao u Romu.

Zatim zapostavljanje nekih igraca poput Umttija. Osvajac svijetskog prvenstva u standardnih 11 je postao zamjena Piqueu i prosjecnom Lengletu.

Znam da je imao ozljedu bla bla ali su ga totalno sikanirali kao da je panj.

 

Trece je problem sa ozljedama. Dogodile su se ozljede igraca koji su jednostavni prebitni , poput Dembelea koji kad igra je odlican , i koji donosi drugu diomenziju u stilu brzine i prodornosti.

Takoder i Suarez kakav god da je uvijek trpa.

 

Uglavnom poanta je da imamo neki kostur ekipe ali da igraci koji se dovode nisu tu zbog kvalitete nego zbog tog sto su zvijezde.

 

A najveci problem se navodi uprava koja je dovela do problema ponasanja igraca, preplacenih igraca , stihijskih rjesenja te promjene paradigme kluba koji stvara igrace u onaj koji kupuje i losije od onih koje ima.

 

 

This time next year we'll be millionaires
7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
el.šef kaže...
Barcelonista kaže...
el.šef kaže...

City ima stvarno strasne igrace, pogotovo vezni red..Igraju dobro, mogu i bolje, mogli bi oni daleko ove godine. 

Real u laganoj krizi, jos sad kad izgube od ovako lose Barcelone na Bernabeu, bit ce mi ih malo zao. 

 igraju 10 puta losije nego prosle godine. da je barca ovako odigrala 50 komentara bi ovdje napisali  kako smo za ku*ac, kako kako nas je penal spasio, kako meljamo loptu na sredini, kako je alba propo ( da je odigro ko mendy) i ostalo sve najgore o igracima.

Pa sigurno, ali falilo im je i bitnih igraca. City trenutno kakav je bi nas razbio na kontre bez nekih problema, necu ni spominjat koliko bolje igrace imaju, daleko od toga Barca ima par igraca koji su level iznad ali to je to. 

Reci mi koja je to po tebi razlika ove igre Citya protiv jednog Reala i sinocnje utakmica Barce protiv jednog Napolija?

 

 prije svega, slazem se da citi ima bolji tim od nas. slazem se i da su ih povrede unistile ove sezone.  drugim rijecima, izgubio je strašno krilo - Sanea. i odmah je kvalitet igre pao drasticno. Valverde, a sada i Setien igraju bez kvalitetnih krila vec dvije godine.... al bez obzira na njih se udara i drvljem i kamenjem, a o Guardioli ni rijeci.  Liverpul ni ligu prvaka ne bi izborio bez Manea i Salaha. Krila su sustina modernog fudbala

 

Sa druge strane, sinoc je bilo više šansi nego na utakmici Napoli Barca ali opet ništa posebno. Vinicius nije uspio ni na prazan gol ubacit loptu. Real je igrao dosta otvorenije od Napolija a nije puno bolji od Napolija pa opet je City spašavao glavu. Izvukao je pobjedu na brzinu Sterlinga. Da je messi onako izvukao pobjedu, rekli bi "Spasio nas Messi.

 

Englezi maestralno rade marketing, npr:

 i zato se ovdje pise kako je City odlican, a sinoc je to bilo poprilicno jalovo, i nisu uopce bili uvjerljiviji od Barce. Napravili su više šansi od barce, al je i Real napravio više od Napolija. 

 

I u eventualnom srazu Barce i Citija, po dosada prikazanom, uopce nemam dojam da bi nas izbacili uvjerljivo. AKo bi, to bi bilo u pet deka utakmica. A ponavljam, Guardiola ima bolji tim od Setiena. 

5 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Live o Barci i problemima 

Prebacite na 50. minutu ako koga zanima

 Barca ima puno starih igrača koji bi se trebali povesti za Iniestinim primjerom, tj., zahvaliti se i otići rang, dva niže. Naprotiv, kad im se nešto ne čini kako bi htjeli počinje drečanje, kmečanje i uspoređuju sebe sa djetetom kojem su uzeli igračku (Rakitić)?? Ivane pa svi bi mi voljeli biti mlađi, bolje plaćeni pa ako treba i po starim zaslugama, ali kad pogledaš svoje nastupe........ vrijedi li to silnih milijuna? Ekipa si može priuštiti jednog, dva starca, ako su zaista čarobnjaci u pitanju, ali "trkača" se i ne treba držati jer je glavni adut, trčanje, izgubljen. Vrijeme je za metlu i čišćenje tima. Bilo bi pametno to uraditi dok je "Bog" još uvijek tu jer će kasnije biti puno teže. Što se tekme sa Realom tiče - ako boldani bude na svom višem nivou, ulazimo raspoloženiji u novi radni tjedan.

13 godina
offline
FC Barcelona

Novi dres. Izgleda puno bolje nego na onim slikama od ranije. Podsjeća na onaj iz 2011.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

Novi dres. Izgleda puno bolje nego na onim slikama od ranije. Podsjeća na onaj iz 2011.

 Ovaj ili onaj crni kupujem, bas su nekako posebni, pogotovo nakon faking kockica. Ako su to stvarni pravi naravno

Barcelona - Mes que un club
7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Veliku je zalihu Liverool stvorio da ostane bez trofeja, ali ako ispadnu iz Lige prvaka, onda ce u mnogome podsjetiti na Ancelotijev Real koji je unistavao sve redom, a onda naprosto nestao, pptonuo

15 godina
offline
Re: FC Barcelona

Uzeli su je prosle god...bitan im je Premiership jer Cityu ce to biti jedini lov iduce 2 sez...

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.3.2020 7:27 (Mitch).
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...

Uzeli su je prosle god...bitan im je Premiership jer Cityu ce to biti jedini lov iduce 2 sez...

Mene bas zanima sto ce biti sa Citijem ako zbilja ne budu igrali LP dvije sezone.

 

Dosta mladih igraca, koji su sad vec svjetska klasa i preskupi, cesto isticu igranje LP-a kao imperativ.

Guardiola nije trener koji ce se zadovoljiti jednom kupnjom. Klopp je primjerice uzeo samo 34 igraca od 2015, dobar dio je free agent, a najskuplji su kupljeni tek nakon finala LP 2018.

 

Osvajanje Premiershipa je i dalje ogroman imperativ za sve klubove, pa ce se neki igraci i zadovoljiti s time. Ali City nema lojalnost kakvu je imao Juventus - kojem je otisla skoro cijela momcad nakon ispadanja u Serie B.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
9 godina
offline
FC Barcelona

Danas očekujem 4+ golova na utakmici.

9 godina
offline
FC Barcelona

Treba nam de gea.  de gea

12 godina
online
FC Barcelona

link za dobar stream?

9 godina
offline
FC Barcelona

Prve 2min je bila čarolija, to je prava barca.

9 godina
offline
FC Barcelona

Kakva prekrasna igra. Nisam uživao u jako dugo u Barceloninoj igri večeras sam uživao svake sekunde.

13 godina
offline
FC Barcelona

Jbt kako dobro igramo danas. Milina za gledati, odličan protok lopte, vezni red dominira. Šteta, 3 zicera smo imali u prvom poluvremenu. Nadam se da dolazi gol.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
9 godina
offline
FC Barcelona

Ni Real nije loš, dobro iznose loptu i opasni su u polukontrama. Nadam se da Modrić/Rakitić u nastavku neće poremetiti ritam, inače dosta dobra utakmica, neočekivano.

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
De Jong mora biti odlucniji. Igra pod kocnicom. Solidna igra.
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Ajmo zavrsnicu popravit i zgazit madridane kao inace

This time next year we'll be millionaires
9 godina
offline
FC Barcelona

Semedo i Umtiti odigrali vrhunski, ne znam koga bi izdvoji da je baš loš i da bi ga zamjenio, osim možda Griezmana.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice