FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.713
|
čitano: 5.312.918
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
FC Barcelona

Busquets proglašen igračem utakmice, nemojte kakat po čovjeku. Kako i koliko već igra, smije pogriješiti neki put. Brzina mu nikad ni nije bila jača strana. 

S druge strane, Firpo je na razini Polovanca, ne znam kak su uspjeli kupit tog lika... 

Istina je da u zadnjih 10ak godina nismo bili jadniji, ali jadni su i drugi pa mozda nesto i osvojimo.

Never do today that which will become someone else's responsibility tomorrow.
14 godina
offline
FC Barcelona

Opet serete po Busiju a čovjek je praktički namjestio onaj jedini gol kojeg smo zabili sa onim dodavanjem za Semeda i proglašen igračem utakmice. Vi ne razumijete da je on uz De Jonga nas jedini igrač u sredini terena koji preuzima rizik sa dodavanjima. I naravno da onda tu dolaze i pokoje krive predaje lopte. 

Postoji razlog zašto je on kod svakog trenera i u klubu i u reprezentaciji prvo ime na papiru (izuzev Messija, što se podrazumijeva) kad se slaže postava. Za apsolutno svako krivo dodavanje ga pribijate na križ a njegov je zadatak od odlaska Xavija I Inieste da preuzima više rizika u igri. Jer kreatora nemamo.

 

I De Jong je sam rekao nedavno u intervju-u da ne igra na zadnjem veznom jer je u Ajaxu i reprezentaciji obično igrao sa još jednim zadnjim veznim pored sebe, a sa Barca tako ne igra, pa bi mu trebalo vremena. Ali ne, ajmo i za to pribiti Busija na križ.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
FC Barcelona

Na Bernabeu sa obranom Semedo - Lenglet - Umtiti - Firpo. I bez iti jedne špice i krila. Hvala vrhunskoj upravi kluba na genijalnoj pripremi za sezonu.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

Opet serete po Busiju a čovjek je praktički namjestio onaj jedini gol kojeg smo zabili sa onim dodavanjem za Semeda i proglašen igračem utakmice. Vi ne razumijete da je on uz De Jonga nas jedini igrač u sredini terena koji preuzima rizik sa dodavanjima. I naravno da onda tu dolaze i pokoje krive predaje lopte. 

Postoji razlog zašto je on kod svakog trenera i u klubu i u reprezentaciji prvo ime na papiru (izuzev Messija, što se podrazumijeva) kad se slaže postava. Za apsolutno svako krivo dodavanje ga pribijate na križ a njegov je zadatak od odlaska Xavija I Inieste da preuzima više rizika u igri. Jer kreatora nemamo.

 

I De Jong je sam rekao nedavno u intervju-u da ne igra na zadnjem veznom jer je u Ajaxu i reprezentaciji obično igrao sa još jednim zadnjim veznim pored sebe, a sa Barca tako ne igra, pa bi mu trebalo vremena. Ali ne, ajmo i za to pribiti Busija na križ.

 ma ovaj forum je otisao dovraga. bez imalo mozga i bez imalo razumijevanja za fudbal.

 

evo sad slijedi gostovanje citija na bernabeu. garantujem svim da ce u bit skoro preslikana igra iz ove naše. i opet nista nece shvatit. opet ce a realntrenutno nije bolji od napolija, nije je citi od nas. sve je to u pet dekaa. 

 

al za citi ce opet trubiti kako je to velicanstveno, jer naravno, samo se barca treba pljuvati i kad je uzasna i kad je savrsena.

 

Ja ovdje 2 godine pisem da ih vecina nisu navijaci barce koji ovdje pisu, i svaki dan dobijam nove potvrde.

9 godina
offline
FC Barcelona

Ovaj Gnabry je cudo, bas je eksplozivan igrac, tocno nesto sto bi nama sad trebalo. Pa cak je i mrtvi Bayern ubo nesto za razliku od nas, onda znas koliko smo jadni

Barcelona - Mes que un club
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Ne brinite se za uoravu...dolazi Neymar ili Lautaro...169 ili 111 miliiona za razmazenu zvijezdu odnosno igraca sa 58 posto tocnih dodavanja u Seria A.

 

To sto Werner ima klazulu od 60 takoder i Upamecano, je pre mali jer ipak to nisu bombasticni transferi ...

 

Dogodine opet imamo ozljedenog Dembelea,Messija koji igra u sredini i 4 napadaca a to su grizemann,suarez,lautaro i suarez.

 

Zivi bili pa vidili.

 

Krilo ako se dovede to ce bit dan slavlja za mene.

Pod krilo moze i Werner, odnosno netko po fifa zargonu da ima pace 90+ a ne jos jedan sto dr*a sa loptom u mjestu bez ulazenha u prazan prostor

This time next year we'll be millionaires
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
el.šef kaže...

Ovaj Gnabry je cudo, bas je eksplozivan igrac, tocno nesto sto bi nama sad trebalo. Pa cak je i mrtvi Bayern ubo nesto za razliku od nas, onda znas koliko smo jadni

 Slažem se, ali kad bi mogao uzet nekog iz Bayerna to bi bio mali A.Davies...dečko je 2000 igra LB, i gledam ove sažetke protiv Chelsea, čudo kakav igrač...Alba je star i sklon ozljedama u zadnje vrijeme, Firpo je teški promašaj, i treba tražiti novo rješenje i velim ovaj mali je zvijer, samo poznavajući našu upravu čekat će ga kad bude imao 28 godina i kad će vrijediti preko 100 milijuna eura.

12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Ne brinite se za uoravu...dolazi Neymar ili Lautaro...169 ili 111 miliiona za razmazenu zvijezdu odnosno igraca sa 58 posto tocnih dodavanja u Seria A.

 

To sto Werner ima klazulu od 60 takoder i Upamecano, je pre mali jer ipak to nisu bombasticni transferi ...

 

Dogodine opet imamo ozljedenog Dembelea,Messija koji igra u sredini i 4 napadaca a to su grizemann,suarez,lautaro i suarez.

 

Zivi bili pa vidili.

 

Krilo ako se dovede to ce bit dan slavlja za mene.

Pod krilo moze i Werner, odnosno netko po fifa zargonu da ima pace 90+ a ne jos jedan sto dr*a sa loptom u mjestu bez ulazenha u prazan prostor

 Ma neće dovesti nikog od tih koje si naveo nego vjerojatno Williana iz Chelsea, i to će ga isto platiti 80 milijuna eura... 

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Bas sam to isto jucer ovdje napisao.
12 godina
offline
Re: FC Barcelona
bananaman1 kaže...

Realno, opet hvala Messi! Ništa više od toga. Bez Lea smo kur.ina samo takva!! Kako ove magarce nije sram "doći na blagajnu" prvog u mjesecu? 

 ma i on je bio nevidljiv sinoc, cijela ekipa.. ali to je tako kad igramo u gostima, kuci ce to biti puno bolje i lakse

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
12 godina
offline
Re: FC Barcelona
mrzech kaže...

Busquets proglašen igračem utakmice, nemojte kakat po čovjeku. Kako i koliko već igra, smije pogriješiti neki put. Brzina mu nikad ni nije bila jača strana. 

S druge strane, Firpo je na razini Polovanca, ne znam kak su uspjeli kupit tog lika... 

Istina je da u zadnjih 10ak godina nismo bili jadniji, ali jadni su i drugi pa mozda nesto i osvojimo.

 zanima me kojom forom je proglasen igracem utakmice? ja bih to dao recimo Ter stegenu koji je skinio zicercinu samo takvu!! kakav busquets.. on je samo za rotacije i to je to..

 

Rakitic koliko god bio naš, jednostavno u zadnje vrijeme pokazuje da nema nista od njega, ajd da odigra dobru utakmicu tu i tamo, ali ne, svaku utakmicu je katastofalan... nenormalno je pao..

 

cim dodje lopta do njega, prvo se  krece puzevim koracima, ne zna sta ce s njom, gleda vamo tamo, i na kraju doda prvom do sebe, ili izgubi loptu... 

 

cim je usao Arthur, odmah je sve bilo PUNOO brze, igralo se s jednim dodirom, bez zadrzavanja lopte..

 

Dakle Arthur umjesto Rakitica, De jong umjesto Buskija, i Vidal na njegovo mjesto... Ili eventualno busquets dejong i vidal.... 

 

ajd u prvenstvu ce biti lakse kad imamo napadaca, ali lp je sjebana.. Ako se suki ne vrati za sljedece kolo, ne znam sta cemo, daj boze da izvuceno neku kantu od ekipa, tipa lepizig, totenham, atalantu ili valenciu (zavisi tko prodje od njih), sve ostalo bi bilo jako zajebano

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
12 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

Na Bernabeu sa obranom Semedo - Lenglet - Umtiti - Firpo. I bez iti jedne špice i krila. Hvala vrhunskoj upravi kluba na genijalnoj pripremi za sezonu.

 a zbog cega je doveden onaj novi napadac ako cemo igrati bez spice? nema Fati sta raditi pored tog iskusnog igraca... 

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
10 godina
offline
FC Barcelona

alo exer1234  8 godina si tu, pa daj se nauči višestruko citirat, nemoj spamat bezveze

12 godina
offline
FC Barcelona

ne znam kako se to radi, i da, 8 godina sam tu, ali 6 godina od toga nisam koristio forum

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Del_Boy97 kaže...

alo exer1234  8 godina si tu, pa daj se nauči višestruko citirat, nemoj spamat bezveze

 Kak bu inače nabijao postove?

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...
Bas sam to isto jucer ovdje napisao.

 To je jucer objasnjeno na planet sportu.

 

On bi to htio ali nema kadar za to. Barcelona je sastavljena od poluproizvoda i istrosenih zvijezda. Te istrosene zvijezde godinama igraju presing i jednostavno ne mogu fizicki odigrati ono sto on trazi.

Plus takoder imamo problema sa ozljedama bitnih igraca.

 

Rjesenje je svijeza krv odnosno mladi igraci koji nisu se naosvajali trofeja.

This time next year we'll be millionaires
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...
kexzoR kaže...
Bas sam to isto jucer ovdje napisao.

 To je jucer objasnjeno na planet sportu.

 

On bi to htio ali nema kadar za to. Barcelona je sastavljena od poluproizvoda i istrosenih zvijezda. Te istrosene zvijezde godinama igraju presing i jednostavno ne mogu fizicki odigrati ono sto on trazi.

Plus takoder imamo problema sa ozljedama bitnih igraca.

 

Rjesenje je svijeza krv odnosno mladi igraci koji nisu se naosvajali trofeja.

 Drugim riječima promjeniti 80% ekipe.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
exer1234 kaže...
mrzech kaže...

Busquets proglašen igračem utakmice, nemojte kakat po čovjeku. Kako i koliko već igra, smije pogriješiti neki put. Brzina mu nikad ni nije bila jača strana. 

S druge strane, Firpo je na razini Polovanca, ne znam kak su uspjeli kupit tog lika... 

Istina je da u zadnjih 10ak godina nismo bili jadniji, ali jadni su i drugi pa mozda nesto i osvojimo.

 zanima me kojom forom je proglasen igracem utakmice? ja bih to dao recimo Ter stegenu koji je skinio zicercinu samo takvu!! kakav busquets.. on je samo za rotacije i to je to..

 Vrati snimku našeg gola pa ćeš vidjeti na koju foru. I generalno je odigrao solidnu utakmicu. Doduše jest napravio jednu grešku iz koje je Napoli stvorio šansu za gol. Ali mislim da je vrijeme da prestanete gledati apsolutno svaku i najminimalniju moguću grešku kod Busquetsa. A ono što napravi dobro niti ne spominjete. On je zadužen za preuzimanje više rizika u našoj veznoj liniji. Bez onakvih dodavanja poput onog njegovog za Semeda sinoć, mi nebi zabili gol 3 dana. Naravno da će nekad to rezultirati i pogrešnim dodavanjem. Ali ako će nam svaki igrač dodavati prvom do sebe i nitko ne preuzima rizik, nećemo nikad zabijati golove. Nekad je točno dodavanje prvom do sebe greška, jer si možda imao bolju opciju.

 

Garantiram životom da se sinoć Rakitić kojim slučajem našao u onoj situaciji iz koje je Busquets pronašao Semeda, da bi on dodao prvom do sebe i gol nikad nebi zabili.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.2.2020 18:44 (antimadridista).
13 godina
online
Re: FC Barcelona
exer1234 kaže...

ne znam kako se to radi, i da, 8 godina sam tu, ali 6 godina od toga nisam koristio forum

Postavlja se onda pitanje, gdje si onda bio    ?????? 

ATJ Lučko
12 godina
offline
FC Barcelona

nigdje, nisam posjecivao forum i to je to 

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Barcelona je propala, al zato je City svemocan

5 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Ramos crveni, City vodi u 85 min..........lijepa nogometna noć, nema što. Još par minuta samo.

9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Barcelonista kaže...

Barcelona je propala, al zato je City svemocan

 2 1 u gostima moglo je biti i više. Real je i dalje solidan klub a City da ima Sanea spremnog i Sterlinga na 100% Real bi teško stradao... 

9 godina
offline
FC Barcelona

City ima stvarno strasne igrace, pogotovo vezni red..Igraju dobro, mogu i bolje, mogli bi oni daleko ove godine. 

Real u laganoj krizi, jos sad kad izgube od ovako lose Barcelone na Bernabeu, bit ce mi ih malo zao. 

Barcelona - Mes que un club
7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
el.šef kaže...

City ima stvarno strasne igrace, pogotovo vezni red..Igraju dobro, mogu i bolje, mogli bi oni daleko ove godine. 

Real u laganoj krizi, jos sad kad izgube od ovako lose Barcelone na Bernabeu, bit ce mi ih malo zao. 

 igraju 10 puta losije nego prosle godine. da je barca ovako odigrala 50 komentara bi ovdje napisali  kako smo za ku*ac, kako kako nas je penal spasio, kako meljamo loptu na sredini, kako je alba propo ( da je odigro ko mendy) i ostalo sve najgore o igracima.

10 godina
offline
Re: FC Barcelona
exer1234 kaže...

ne znam kako se to radi, i da, 8 godina sam tu, ali 6 godina od toga nisam koristio forum

 

14 godina
offline
FC Barcelona

Loši smo u zadnje 2 sezone, ali bar nismo Real 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Barcelonista kaže...
el.šef kaže...

City ima stvarno strasne igrace, pogotovo vezni red..Igraju dobro, mogu i bolje, mogli bi oni daleko ove godine. 

Real u laganoj krizi, jos sad kad izgube od ovako lose Barcelone na Bernabeu, bit ce mi ih malo zao. 

 igraju 10 puta losije nego prosle godine. da je barca ovako odigrala 50 komentara bi ovdje napisali  kako smo za ku*ac, kako kako nas je penal spasio, kako meljamo loptu na sredini, kako je alba propo ( da je odigro ko mendy) i ostalo sve najgore o igracima.

Pa sigurno, ali falilo im je i bitnih igraca. City trenutno kakav je bi nas razbio na kontre bez nekih problema, necu ni spominjat koliko bolje igrace imaju, daleko od toga Barca ima par igraca koji su level iznad ali to je to. 

Reci mi koja je to po tebi razlika ove igre Citya protiv jednog Reala i sinocnje utakmica Barce protiv jednog Napolija?

 

Barcelona - Mes que un club
14 godina
offline
FC Barcelona

City su ove sezone uništile ozljede. Ne znam bi li se potukli sa Liverpoolom da nije bilo ozljeda, ali bi bili dosta bolji cijelu sezonu. Sada kada su svi zdravi su puno bolji nego prije. Mi bi isto trenutno bili bolji da su zdravi Suarez, Dembele i ostali ozlijeđeni igrači jer sa Setienom nam igra ima glavu i rep. Samo smo tanki za p*pizdit.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

Loši smo u zadnje 2 sezone, ali bar nismo Real 

 Misliš da bi ovakva Barca bolje prošla u srazu sa Cityem? Pazi da nebi mi izvukli city pa te netko bude citirao nakon utakmice, poput atjlučka. 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice