Samsung Note 8

poruka: 1
|
čitano: 3.780
|
moderatori: pirat, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
odjavljen
offline
Samsung Note 8

Bok ekipa. Interesira me cca procjena za mobitel. 

 

Note8 je sa svom opremom, 64GB (dual verzija). Nažalost, neki dan mi je pao, i iako sam imao maskicu i kaljeno staklo na njemu, još uvijek mi je staklo ekrana napuklo. Malo s jedne strane, ali se nažalost napravila crtica preko ekrana na drugu stranu. Touch još uvijek radi na cijelom ekranu, bez greške, čak i na dijelu koji je malo napuknuo (ostavio sam ovo kaljeno staklo na njemu za svaki slučaj). Kasnije lupim screenshot onog testa za touch ugrađenog u mobitel. Sve radi normalno, tako da nije neka žurba za promjenu, ali za popravak je potrebno mijenjati staklo ekrana. Ostatak opreme je standardan, fast charge brick i USB-C kabel, S-pen i 4-5 rezervnih tipova, mobitel je očuvan, bio u maskici stalno, čak imam par maskica i onu futrolu s coverom za ekran koju sam u retrospektu trebao koristiti jebiga. 

 

Po nekoj mojoj procjeni mislim da bi nekih 800kn bila ok cijena, ali rado bih čuo vaše mišljenje. I prije sam se lomio (pun intended) za prelazak na iOS zbog ekosustava (koristim Mac) pa se razmišljam da li mi se isplati popravit ovaj ili ga prodati u ovom stanju i onda uzeti neki iPhone. Nije još na prodaju, za one koji bi mi možda poslali PP, stavit ću oglas kad i ako bude. 

 

Hvala. 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice