Ah ta škola...

poruka: 12.601
|
čitano: 1.629.376
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
Re: Ah ta škola...
Ranko Kukumar kaže...

  Nekome je zabavno učit i otkrivat stvari kako rade u prirodi/tehnici ili čemu već se natječu.

  To je ono kako ljudi misle da je učeniku koji ide na natjecanje.

 

Učeniku koji ide na natjecanje je zapravo dosadno jer radi malo teže zadatke i ne uči ništa.

Pogledate li količinu mojih zvjezdica, vidjet ćete da ih nema mnogo. Dobio sam ih mnogo više već što ih imaju oni s 5, ali vrijednost im spoznao nisam i izgubih ih. Sada tražim ih u bezdanu foruma.
13 godina
offline
Re: Ah ta škola...
Mentalist kaže...
Ranko Kukumar kaže...

  Nekome je zabavno učit i otkrivat stvari kako rade u prirodi/tehnici ili čemu već se natječu.

  To je ono kako ljudi misle da je učeniku koji ide na natjecanje.

 

Učeniku koji ide na natjecanje je zapravo dosadno jer radi malo teže zadatke i ne uči ništa.

Baš to, neki dan sam raspravljao s frendom poslije natjecanja iz infe kakva je glupost natjecanje zapravo.

Mislim koga zapravo briga za dp, djikstru, bfs, binary search i sl. kretenarije, pogotovo u srednjoj? Sve je to izmisljeno samo da rangiraju neku skupinu ljudi po mogučnostima i voljom za učenje.

LoL NordicEU : Heineken01
14 godina
neaktivan
offline
Re: Ah ta škola...
KKristijan kaže...
 Sve je to izmisljeno samo da rangiraju neku skupinu ljudi po mogučnostima i voljom za učenje.

To i je svrha natjecanja...

14 godina
offline
Ah ta škola...

Kako se piše 999 rimskim brojevima, CMXCIX ili IM? Treba mi za latinski.

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
12 godina
neaktivan
offline
Ah ta škola...

CMXCIX

14 godina
neaktivan
offline
Re: Ah ta škola...

Ja bi rekao IM.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Ah ta škola...
Looka kaže...

Ja bi rekao IM.

I jedno i drugo je točno, samo je tvoje pojednostavljeno, a njegovo je onako kako bi trebalo bit, tj. točnije je.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Ah ta škola...
CMXCIX
Najbolji broj je 73.73 je 21. prosti broj.Njegov zrcalni par, 37, je 12.,a njegov zrcalni par, 21,je nastao množenjem brojeva sedam i tri.U binarnom sustavu, 73 je palindrom: 1-0-0-1-0-0-1.
13 godina
offline
Ah ta škola...

Kako da dobijem zlatnu boju xD treba mi za likovni za natjecanje 

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
14 godina
offline
Re: Ah ta škola...
zelenbic kaže...

Kako da dobijem zlatnu boju xD treba mi za likovni za natjecanje 

Dosta teško da ne kažem nemoguće.

Žuta i crvena u omjeru 10:1, malo dodat sive i smeđe, samo kap - dvi, ovisi koliku količinu radiš. Meni to daje rezultate najbliže zlatnoj, probaj još neke kombinacije (neki dodaju malo i ljubičaste) i različite omjere, praktički ne možeš pogriješit. Dakako najbolje je da kupiš baš zlatnu boju.

U teoriji nema razlike između teorije i prakse ali u praksi ima.
13 godina
neaktivan
offline
Ah ta škola...

aa sutra nema skole nama {#}

It's a good life we lead brother , The best... May it never change ,And may it never change us...Member of Brotherhood
14 godina
odjavljen
offline
Ah ta škola...

Kako smo prošli na infokupu? A na tehničkom? Na koja još natjacnja idete?

 

3. Na infokupu(Alogoritmi), 1. na Tehničkom (Robotika-P), Utorak engleski i onda još Matematika i Geografija.<

8. sam razred.

Ma znate kaj...3.14.
13 godina
offline
Re: Ah ta škola...
bobica257 kaže...

Kako smo prošli na infokupu? A na tehničkom? Na koja još natjacnja idete?

 

3. Na infokupu(Alogoritmi), 1. na Tehničkom (Robotika-P), Utorak engleski i onda još Matematika i Geografija.<

8. sam razred.

Od koejg razreda uciš engleski jel ucis jos negdje ? a ne samo u školi i kolko si bodova imao na školskom iz njega?

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
14 godina
odjavljen
offline
Re: Ah ta škola...

Od vrtića ;), Učim ga zapravo od 1. razreda. Imal sam 47 boda. Bumo vidli kak bu na županijskom.

Ma znate kaj...3.14.
13 godina
neaktivan
offline
Ah ta škola...

zna netko koliko pute se moze past 8 razred?ako padnem 2-3 puta 8 raz dali bi me izbacili iz skole?

pOtPiS
15 godina
offline
Re: Ah ta škola...

Mislim da nebi.Roditelji bi te prije ubili.

AC Milan - IL CLUB PIU' TITOLATO AL MONDO
14 godina
offline
Re: Ah ta škola...
marino15 kaže...

zna netko koliko pute se moze past 8 razred?ako padnem 2-3 puta 8 raz dali bi me izbacili iz skole?

Pa nemoj padat, bar je 8. lagan. Mislim da možeš 2 puta pasti, a 3 put te izbacuju(što mogu ako imaš više od 15, ali vjerojatno imaš ako si s toliko padanja došao do 8.)

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
12 godina
protjeran
offline
Re: Ah ta škola...
sirka666 kaže...

3 predmeta ispravljena.

Čestitam.{#}

Cogito ergo sum
13 godina
neaktivan
offline
Ah ta škola...

šta ako ima vise od 15 godina mogu me izbacit?do sad nisam niti jednom pao.

pOtPiS
15 godina
neaktivan
offline
Ah ta škola...

U srednjima se može pasti 2 outa, treće padanje je gubitka prava na školovanje, osim ako se ne padne isti razred dva puta, onda se nakon drugog puta gubi pravo školovanja, barem koliko ja znam.

Neznam jeli tako u osnovnima.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.2.2012 21:27 (thuglife).
12 godina
protjeran
offline
Re: Ah ta škola...
marino15 kaže...

zna netko koliko pute se moze past 8 razred?ako padnem 2-3 puta 8 raz dali bi me izbacili iz skole?

Preporučio bih ti da ne padaš .Bolno je  za koljena,ili leđa ,ovisi kako padneš.{#}

Cogito ergo sum
14 godina
odjavljen
offline
Re: Ah ta škola...
Roćka kaže...
marino15 kaže...

zna netko koliko pute se moze past 8 razred?ako padnem 2-3 puta 8 raz dali bi me izbacili iz skole?

Preporučio bih ti da ne padaš .Bolno je  za koljena,ili leđa ,ovisi kako padneš.{#}

A u najgorem slučaju za glavu. Može izazvati potres mozga, komu ili čak smrt.

Ma znate kaj...3.14.
12 godina
neaktivan
offline
Ah ta škola...

Mislim da u osnovnoj da nisam u školu išao(ali da su mi to opravdavali) i da nisam ni tako knjigu da nebi bio u stanju past razed, provlačio bi se nekako:)

STOP ACTA! http://www.cdkeystalk.com/
12 godina
protjeran
offline
Re: Ah ta škola...
Volvox kaže...

Mislim da u osnovnoj da nisam u školu išao(ali da su mi to opravdavali) i da nisam ni tako knjigu da nebi bio u stanju past razed, provlačio bi se nekako:)

Gradivo u osnovnoj je ipak jednostavnije.

Cogito ergo sum
13 godina
offline
Re: Ah ta škola...
Volvox kaže...

Mislim da u osnovnoj da nisam u školu išao(ali da su mi to opravdavali) i da nisam ni tako knjigu da nebi bio u stanju past razed, provlačio bi se nekako:)

Ovisi od škole do škole ja riejtko ućim pa prolazim većinom sa 5 ili 4 ali ima kdo mene u razredu 2 osobe 1 ima zakljućene 3 jedinice iz 1. polugodišta (ne ispravljene i to hrv,mat,eng) i 2. ima 2 jedinice (hrv i mat) doduše hrvatski ispravlja i ide joj ali opet ne kužim kako možeš iamt toliko jedinica

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
13 godina
offline
Re: Ah ta škola...
Roćka kaže...
Volvox kaže...

Mislim da u osnovnoj da nisam u školu išao(ali da su mi to opravdavali) i da nisam ni tako knjigu da nebi bio u stanju past razed, provlačio bi se nekako:)

Gradivo u osnovnoj je ipak jednostavnije.

To kažeš sad zato što si stekao radnu naviku i postao pametniji od škole,kada si išao u osnovnu sumnjam da si tako mislio

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
12 godina
protjeran
offline
Re: Ah ta škola...
bobica257 kaže...

 

 

A u najgorem slučaju za glavu. Može izazvati potres mozga, komu ili čak smrt.

Prirodnu ili nasilnu?

Cogito ergo sum
15 godina
neaktivan
offline
Re: Ah ta škola...
Ja sam imao 5.0, a stvarno nisam učio. Tek u srednjoj sam stekao radne navike.
Najbolji broj je 73.73 je 21. prosti broj.Njegov zrcalni par, 37, je 12.,a njegov zrcalni par, 21,je nastao množenjem brojeva sedam i tri.U binarnom sustavu, 73 je palindrom: 1-0-0-1-0-0-1.
12 godina
protjeran
offline
Re: Ah ta škola...
zelenbic kaže...
Roćka kaže...
Volvox kaže...

Mislim da u osnovnoj da nisam u školu išao(ali da su mi to opravdavali) i da nisam ni tako knjigu da nebi bio u stanju past razed, provlačio bi se nekako:)

Gradivo u osnovnoj je ipak jednostavnije.

To kažeš sad zato što si stekao radnu naviku i postao pametniji od škole,kada si išao u osnovnu sumnjam da si tako mislio

A opet ,u mojoj osnovnoj se bez puno učenja lako mogla postići dobra ocjena.

Cogito ergo sum
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ah ta škola...
zelenbic kaže...
Volvox kaže...

Mislim da u osnovnoj da nisam u školu išao(ali da su mi to opravdavali) i da nisam ni tako knjigu da nebi bio u stanju past razed, provlačio bi se nekako:)

Ovisi od škole do škole ja riejtko ućim pa prolazim većinom sa 5 ili 4 ali ima kdo mene u razredu 2 osobe 1 ima zakljućene 3 jedinice iz 1. polugodišta (ne ispravljene i to hrv,mat,eng) i 2. ima 2 jedinice (hrv i mat) doduše hrvatski ispravlja i ide joj ali opet ne kužim kako možeš iamt toliko jedinica

Meni stvarno nije jasno kako:) U osnovnu dok sam išao, na satu nisam doslovce ništa slušao, doma sam učio samo pred test i to nešto malo, ove bezvezne predmete sam sve imao 5 a ove malo teže 4, tako da sam uvijek imao 8-9 predmeta 5 a ove ozibljnije(matematika,hrvatski, kemija, biologija,fizika) 4, i uvijek sam s 5 prolazio, a stvarno sam malo učio, naspram ovog šta učim u srednjoj.

STOP ACTA! http://www.cdkeystalk.com/
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice