Zaštita računala na mreži i internetu izdvojena tema

poruka: 65
|
čitano: 89.165
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
protjeran
offline
Zaštita računala na mreži i internetu

 

Nemoj reć da nisi čuo za linux   ?

 

To ti je operativni sistem (  i windowsi su operativni sistem)  koji je puno sigurniji od windowsa i nemaš problema sa virusima i sigurnošću  ...

9 godina
neaktivan
offline
Re: Zaštita računala na mreži i internetu

čuo jesam da ali vidio nikad, i mislio sam si da je to to ali si mislim pa ne preporučujete mi da si mjenjam win sada :D ma ne neda mi se ići na to, možda kada od svih tih virusa itd pocne stekat :D

9 godina
neaktivan
offline
Zaštita računala na mreži i internetu

 antiexploit  korisno ili nema neke potrebe za tim?

požuri polako
10 godina
protjeran
offline
Re: Zaštita računala na mreži i internetu
as123 kaže...

 antiexploit  korisno ili nema neke potrebe za tim?

 Korisno je. Uostalom pročitaj na ovom blogu malo više.

 

https://blog.malwarebytes.org/exploits-2/2015/01/exploit-kits-a-fast-growing-threat/

9 godina
protjeran
offline
Zaštita računala na mreži i internetu

bok

nadam se da nisam promasio podforum

stvarno mi je hitno i ako netko moze odgovoriti bio bi mu zahvalan

 

ovako, danas upalim laptop, odem na 24 sata, sve super i nakon par clanaka mi laptop poludi sam od sebe, otvorim novi tab a on sam pise, sam baca neki link za google maps, sam kursor ludi po desktopu itd 

ugasim laptop i upalim i sve isto, i onako intiktivno ga iskljucim sa punjaca i odspojim sa wi-fi. pokrenem antimalware i ne nade nista, za sad windows defender u pola skeniranja takoder nije nasao nista. lap sad normalno radi a u task menageru u servisima nista sumnjivo nisam nasao

 

sad onako malo paranoicno pitam jel moguce da mi je netko provalio u laptop (jucer sve normalno radilo i nista nisam skidao nit otvarao, sve iste stranice kao i inace)?

plizz ako netko zna  i ima iskustva u ovom da pomogne

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice