Win 32 virusi...

poruka: 5
|
čitano: 3.019
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
protjeran
offline
Win 32 virusi...

Naime,mene zanima zašto su win 32 virusi najćešći???

 

I koji su virusi najćešći,a da nisu win 32???


phhh,k'o da me briga,potpis...'ko to još piše...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Win 32 virusi...

Kod mene je trojan najćešći...koja gamad samo bi uništavali okolo....Belji se

16 godina
neaktivan
offline
Win 32 virusi...

 

Jer na w!nu vec ima dependency, netreba mu administrator da bi prckao po programima.

Usporedite ovo sa Linux-om.

 

Na Linux nema razloga raditi virus jer da bi na Linux-u radio virus moras ti prvo instalirati dependency koji virus zahtjeva zatim virusa TI moras instalirati pa ga TI moras pokrenuti kao ROOT. Ovo bi samo covjek sa IQ -1 napravio.

 

Nemojte ovo shvatiti kao napad na w!n platformu vec kao usporedbu zasto se vecina virusa radi za w!n.


Arch user, Don't Panic!!!
16 godina
offline
RE: Win 32 virusi...
Tux Slave kaže...

 

Jer na w!nu vec ima dependency, netreba mu administrator da bi prckao po programima.

Usporedite ovo sa Linux-om.

 

Na Linux nema razloga raditi virus jer da bi na Linux-u radio virus moras ti prvo instalirati dependency koji virus zahtjeva zatim virusa TI moras instalirati pa ga TI moras pokrenuti kao ROOT. Ovo bi samo covjek sa IQ -1 napravio.

 

Nemojte ovo shvatiti kao napad na w!n platformu vec kao usporedbu zasto se vecina virusa radi za w!n.


 Mislim da si malo pretjerao. Ako ne koristi neke propuste u OS-u, virus ce imati ista prava kao i korisnik. Znaci ako korisnik moze instalirati programe, brisati fileove, itd, moci ce i virus, bio on root ili ne. Razlog najvise win32 virusa je mnogo jednostavniji, a to je rasprostranjenost win32 platforme. Iza nje je Mac, koji eto ima mnogo manje virusa nego win32, ali ih ima. 
16 godina
neaktivan
offline
Win 32 virusi...

Vjerojatno si u pravu da je zbog rasprostanjenosti, ali isto tako je cinjenica da na Linux-u virus nista nemoze bez da ga ja instaliram te ga pokrenem.

 

Ipak ovo je tema za w!n pa se ispricavam ako sam koga uvrijedio sa svojim govorom.


Arch user, Don't Panic!!!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice