Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

poruka: 3.577
|
čitano: 974.329
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Onda nista ako je webshop, idem u instar poslje posla iako je 300kn skuplji 😊

PSN:Tomislav025
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
omomomomoomm kaže...

Onda nista ako je webshop, idem u instar poslje posla iako je 300kn skuplji 😊

Zasto ne ako nije tajna

5 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
omomomomoomm kaže...

Onda nista ako je webshop, idem u instar poslje posla iako je 300kn skuplji 😊

 Ja planiram uzet u Njemačkoj ovaj 1+1 (S9+) i prodavat ću ga za 4500kn (256GB verzija). Pa ako ti se da sačekat još malo, prodano.

11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Zato jer mi se neda cekat. Ocu danas doc sa novim telefonom doma i to je to. Ako slucajno nece imati u instaru na zalihama idem u santa domenicu. 

 

Kako sabIOS-a sve prebaciti na android. Na icloudu imam oko 30gb slika i videa plus na mobitelu oko 10gb. Gledao sam nesto po youtubeu nakratko i spominjali su neki smart switch. To je najbolje rjesenje?

 

i sretno mi bilo na iosu sam od iosa 5.

PSN:Tomislav025
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
omomomomoomm kaže...

Zato jer mi se neda cekat. Ocu danas doc sa novim telefonom doma i to je to. Ako slucajno nece imati u instaru na zalihama idem u santa domenicu. 

 

Kako sabIOS-a sve prebaciti na android. Na icloudu imam oko 30gb slika i videa plus na mobitelu oko 10gb. Gledao sam nesto po youtubeu nakratko i spominjali su neki smart switch. To je najbolje rjesenje?

 

i sretno mi bilo na iosu sam od iosa 5.

da, najbolje bi bilo preko smart switcha

ovdje je sve objasnjeno

11 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Hvala ti na linku. Javim se ovdje ako mi negdje zapne. Totalna sam njubara sto  se tice androida jer sam vise od 5 godina na IOS-u. Nadam se da cu uspjeti sve prebaciti bez nekih poteskoca.

PSN:Tomislav025
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
omomomomoomm kaže...

Hvala ti na linku. Javim se ovdje ako mi negdje zapne. Totalna sam njubara sto  se tice androida jer sam vise od 5 godina na IOS-u. Nadam se da cu uspjeti sve prebaciti bez nekih poteskoca.

nema na cemu, samo javi ako gdje zapne, rijesit cemo 

i da, welcome to the club 

10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Zna li netko jeli ovaj store prodaje originale Spigen?

Spigen maskice su cijene kao na amazonu samo je besplatan shipping

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.11.2018 21:40 (ivan72478).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Kako najlakse prebaciti kontakte sa ios-a na s9+? Jucer sam preki smart switcha prebacio sve slike i video ali za kontakte mi je pisalo 0 iako ne kuzim zasto. Probao sam kontakte preko aplokacije qikshare ali se mobiteli medusobno ne nalaze. Imate kakav savjet?

PSN:Tomislav025
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Sinkroniziraj s Google contacts.

11 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Nejde i nejde,mislim da nema nacina na koji nisam probao.ne kuzim jesam ja blesav ili koji k... sve sam sredio osim toga. 

Sto se tice mobitela sad na prvu se cini super iako primjecujem lagana trzanja na nekim stvarima gdje npr moj 6s iphone leti. Npr kad dobijem poruku na messenger i udem u nju osjetim lagani trzaj, ovaj forum mi 6s otvara valjda tri puta brze sto mi je cudno.  Ekran je vrhunski i mislim da cu se na velicinu priviknuti kroz par dana.

PSN:Tomislav025
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

pozdrav uzeo sam  s9+ i kazu da imaju dual sim duos i sad me zanima jel taj dual sim radi jer mislim ic van zemlje pa koristi sim karticu druge zemlje jel moguce ovi su rekli u t centru da mogu korsiti dvi sima sad be bas zanima 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
omomomomoomm kaže...

Nejde i nejde,mislim da nema nacina na koji nisam probao.ne kuzim jesam ja blesav ili koji k... sve sam sredio osim toga. 

Sto se tice mobitela sad na prvu se cini super iako primjecujem lagana trzanja na nekim stvarima gdje npr moj 6s iphone leti. Npr kad dobijem poruku na messenger i udem u nju osjetim lagani trzaj, ovaj forum mi 6s otvara valjda tri puta brze sto mi je cudno.  Ekran je vrhunski i mislim da cu se na velicinu priviknuti kroz par dana.

 Jesi probao malo guglat, koji yt klip pogledat? Ima brdo tutoriala, bat jedan ti mora proći. Evo npr

 

https://www.androidauthority.com/how-to-transfer-contacts-from-iphone-to-android-186636/

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Ice45 kaže...

pozdrav uzeo sam  s9+ i kazu da imaju dual sim duos i sad me zanima jel taj dual sim radi jer mislim ic van zemlje pa koristi sim karticu druge zemlje jel moguce ovi su rekli u t centru da mogu korsiti dvi sima sad be bas zanima 

Da, mozes to napraviti

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
omomomomoomm kaže...

Nejde i nejde,mislim da nema nacina na koji nisam probao.ne kuzim jesam ja blesav ili koji k... sve sam sredio osim toga. 

Sto se tice mobitela sad na prvu se cini super iako primjecujem lagana trzanja na nekim stvarima gdje npr moj 6s iphone leti. Npr kad dobijem poruku na messenger i udem u nju osjetim lagani trzaj, ovaj forum mi 6s otvara valjda tri puta brze sto mi je cudno.  Ekran je vrhunski i mislim da cu se na velicinu priviknuti kroz par dana.

Kopiraj kontakte s iphonea na sim karticu i onda ces ih sigurno imati i u s9+

6 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
omomomomoomm kaže...

Nejde i nejde,mislim da nema nacina na koji nisam probao.ne kuzim jesam ja blesav ili koji k... sve sam sredio osim toga. 

Sto se tice mobitela sad na prvu se cini super iako primjecujem lagana trzanja na nekim stvarima gdje npr moj 6s iphone leti. Npr kad dobijem poruku na messenger i udem u nju osjetim lagani trzaj, ovaj forum mi 6s otvara valjda tri puta brze sto mi je cudno.  Ekran je vrhunski i mislim da cu se na velicinu priviknuti kroz par dana.

 Mora ići. Kada sinkroniziraš  Google contacts na iPhone isključi sinkronizaciju na iCloud ako je uključena.

10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
CrossDeath kaže...
Ice45 kaže...

pozdrav uzeo sam  s9+ i kazu da imaju dual sim duos i sad me zanima jel taj dual sim radi jer mislim ic van zemlje pa koristi sim karticu druge zemlje jel moguce ovi su rekli u t centru da mogu korsiti dvi sima sad be bas zanima 

Da, mozes to napraviti

 a zasto onda lazu da nemogu koristit ? drugi sim

8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Ice45 kaže...
CrossDeath kaže...
Ice45 kaže...

pozdrav uzeo sam  s9+ i kazu da imaju dual sim duos i sad me zanima jel taj dual sim radi jer mislim ic van zemlje pa koristi sim karticu druge zemlje jel moguce ovi su rekli u t centru da mogu korsiti dvi sima sad be bas zanima 

Da, mozes to napraviti

 a zasto onda lazu da nemogu koristit ? drugi sim

 Pa sam si u prvom postu napisao da si ti rekli da mozes.

 

Ali inace, da. Mozes. I sam imam dual sim verziju i imam dvije kartice u njemu.

6 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
omomomomoomm kaže...

Nejde i nejde,mislim da nema nacina na koji nisam probao.ne kuzim jesam ja blesav ili koji k... sve sam sredio osim toga. 

Sto se tice mobitela sad na prvu se cini super iako primjecujem lagana trzanja na nekim stvarima gdje npr moj 6s iphone leti. Npr kad dobijem poruku na messenger i udem u nju osjetim lagani trzaj, ovaj forum mi 6s otvara valjda tri puta brze sto mi je cudno.  Ekran je vrhunski i mislim da cu se na velicinu priviknuti kroz par dana.

 Tako je i kod nas.. Retko kad da ne trzne kad dodje poruka pa je otvaras. Ali to mali broj ljudi vidi, ti i ja i jos neki. Jer sam bas u prisustvu nekih ljudi to govorio, ali oni to ne vide. Kontam da neko ima oko za to bolje. Tako svaki samsung trza, koji god sam imao a vecinom su S serije. Mada mislim da je uglavnom kriv android, nije optimizovan, a samsung ga jos vise uspori svojim nekim sranjima, jedino sto je samsungov najljepsi na izgled sto telefon, sto softwer, Ali mislim da svaki dal bio LG, huawei da ce i oni trzati. Ima prijatelj Huawei neki, preko oko 300eura kosta, i kod njega trza, ja sam vidio. A i Facebook aplikacija, kad prelazis sa pocetne na zahtjeve za prijateljstvo, pa u obavestenja, trza. Mislim da je messenger i fb i instagram(od kako ga je fb kupio i on je poceo sporije da radi) da oni nisu napravljeni dobro. Nece nikada ni napraviti ,svako par dana izlazi update za fb i mesenger, nista ne pisu nikad sta je novo izmjenjeno ali resiti to nece sve dok ne krenu novu aplikaciju od 0 da prave i da ne ubacuju one storije, oni story najvise jebu stvar, i jos neke gluposti. Da i reklame na instagramu i msenger

Poruka je uređivana zadnji put sub 24.11.2018 21:28 (keks99).
13 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Hebiga trzne i moj iPhone Xs na nekim glupostima, ali je rijetko. Po meni ne postoji lag free mobitel, ali kod Samsunga je lag najuocljiviji. Najfludiniji koje sam probao su mi Pixel i OP, onda iza njih iPhone. S9+ radi pristojno, ali obavezno animacije na 0.5x staviti
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Bas  cu probati staviti te animacije na 0,5 samo moram prvo izguglati. Kao sto sam i rekao totalna sam njubara u androidu,koristim iphone od iosa 5 konstantno. 

Uspio sam prebaciti kontakte jucer preko jedne aplikacije. Isprobao sam ih 4-5 i napokon mi je uspjelo. 

AOD imate upaljeno ili ugaseno? Najvise sam impresioniran ekranom izgleda stvrno predivno iako imam osjecaj da kad pojacam svjetlinu do kraja da je to malo preslabo kao da bi trebalo biti malo jace.  Baterije mi se cini da ce biti ok. Nista prebrutalno ali dovoljno da mi izdrzi od budenja do spavanja.

 

Ali sve u svemu dobro ce doci promjena sa iosa kojeg sam se zasitio nakon toliko godina.

PSN:Tomislav025
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
AOD on, šteta ga ne koristiti. Svjetlina neka bude na auto jer onda može ići i svjetlije nego na ručnom podešenju
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Pobjegao mi S9+ za 473 eura.Ja ponudio 460 eura.

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
omomomomoomm kaže...

Bas  cu probati staviti te animacije na 0,5 samo moram prvo izguglati. Kao sto sam i rekao totalna sam njubara u androidu,koristim iphone od iosa 5 konstantno. 

Uspio sam prebaciti kontakte jucer preko jedne aplikacije. Isprobao sam ih 4-5 i napokon mi je uspjelo. 

AOD imate upaljeno ili ugaseno? Najvise sam impresioniran ekranom izgleda stvrno predivno iako imam osjecaj da kad pojacam svjetlinu do kraja da je to malo preslabo kao da bi trebalo biti malo jace.  Baterije mi se cini da ce biti ok. Nista prebrutalno ali dovoljno da mi izdrzi od budenja do spavanja.

 

Ali sve u svemu dobro ce doci promjena sa iosa kojeg sam se zasitio nakon toliko godina.

 

Tu ti je prikazano,na videu je iskljucio animacije,a ti pod opcije stavi 0,5x

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
omomomomoomm kaže...

Bas  cu probati staviti te animacije na 0,5 samo moram prvo izguglati. Kao sto sam i rekao totalna sam njubara u androidu,koristim iphone od iosa 5 konstantno. 

Uspio sam prebaciti kontakte jucer preko jedne aplikacije. Isprobao sam ih 4-5 i napokon mi je uspjelo. 

AOD imate upaljeno ili ugaseno? Najvise sam impresioniran ekranom izgleda stvrno predivno iako imam osjecaj da kad pojacam svjetlinu do kraja da je to malo preslabo kao da bi trebalo biti malo jace.  Baterije mi se cini da ce biti ok. Nista prebrutalno ali dovoljno da mi izdrzi od budenja do spavanja.

 

Ali sve u svemu dobro ce doci promjena sa iosa kojeg sam se zasitio nakon toliko godina.

dobar izbor, mislim da ces biti zadovoljan 

13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Stavio i ja animacije na 0,5

Sad imam ajfon 😁

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Mislim si uzet s9 plus posto ih na njuskalu ima vec od 3800 kn novog zapakiranog... Mislim prodat xs i debele pare spremit u djep... Sta mislite jel pametnije to ili cekat s10 plus kolike ce cijene bit? Oce biti iste ko i s9 ili ce u startu cijena bit vislja? Hvala unaprijed
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Robi1992 kaže...
Mislim si uzet s9 plus posto ih na njuskalu ima vec od 3800 kn novog zapakiranog... Mislim prodat xs i debele pare spremit u djep... Sta mislite jel pametnije to ili cekat s10 plus kolike ce cijene bit? Oce biti iste ko i s9 ili ce u startu cijena bit vislja? Hvala unaprijed

rekao bih da ce cijena za s10 (za najjaci model) biti visa nego sto je bila za s9+

da sam na tvom mjestu, strpio bih se do 3. mjeseca i onda ako ti se bas svidi s10, prodas iphone (barem neces imati problema sto se toga tice) i kupis s10

mislim da ces za iphone moci dobiti taman onoliko koliko ce s10 kostati, ako ne i vise

7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Pa da planiram prodat i da mi ostanu novci jer ako gledam cijene 8 plus ili x ili xr mislim da xs nebi trebao padati puno cjenovno... A za s10 sam cuo da ce bit i neki sa 6.7 incha ali to me ne zanima,uzeo bi verziju 6.2-3 incha kao sto je s9 plus odprilike...svida mi se ovaj novi ONE UI
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Robi1992 kaže...
Pa da planiram prodat i da mi ostanu novci jer ako gledam cijene 8 plus ili x ili xr mislim da xs nebi trebao padati puno cjenovno... A za s10 sam cuo da ce bit i neki sa 6.7 incha ali to me ne zanima,uzeo bi verziju 6.2-3 incha kao sto je s9 plus odprilike...svida mi se ovaj novi ONE UI

da, ajfoni dugo drze cijenu, tako da neces skoro nista izgubiti budes li ga prodao za tri mjeseca

one ui je nesto najbolje sto je samsung ucinio u zadnje 2-3 godine za korisnicko sucelje, i ja takoder jedva cekam da puste stable 9.0, pa da napokon isprobam one ui

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice