Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

poruka: 5.676
|
čitano: 1.000.415
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Uspjelo sve iz prve bez poteškoća, SIM karticu sam izvadio iz uređaja ( sigurnosti radi, za svaki slučaj ). 

Za sad trenutno nemogu procjeniti ništa, definitivno izgleda bar meni ljepše, WIFI radi bolje koliko mogu procjeniti, za bateriju treba ipak vidjeti malo još.

Nisam neki heavy user, ali opet volim da mi  je uređaj updaetan i čim fluidniji. Do sad nisam imao niti jednog problema sa S6, nikakvih resetiranja, zamrzavanja ili slično a iskreno se nadam da i neću imati.

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Stigao 7.0. i na T com.

Moj PC  
1 0 hvala 1
7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Roko1 kaže...

@kristijan1991

 

Probaj ugasiti uređaj na pet minuta, pa ga ponovo upali.

 

 

 

@Phantom_RI

 

Vrati se par stranica unatrag na ovoj temi (str. 178 post broj 8, pa cijela stranica 179), imaš detaljna uputstva.

 ma katastrofa je baterija, nedaj Bože da upalim 4G sta bi onda tek bilo -.- 

12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Meni se čini da Nougat ipak bolje kontrolira i optimizira pozadinske aplikacije nego MM, kod MM-a sam morao češće čistiti ram i raditi reset.

http://diyaudio.com.hr/
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Konačno je došao update, napravio sam OTA update baterija je već sad puno bolja, ovih dana ću napravit totalni factory reset pa će bit još bolja, u svakom slučaju bolje nego na MM, i konačno mogu smanjit sama slova da iskoristim ovu rezoluciju koju ima display, smanjio na najmanju veličinu sad puno više toga mogu vidjet na web stranici nego prije. Sve u svemu odličan update što se mene tiče.

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.4.2017 21:12 (PlayMaker10).
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Pozz svima, naime imam S6E i zapečene piksele. Dosta se primilo od FB messengera i stvarno je gadno, pogotovo kad je bijela pozadina. Baterija je također katastrofalno loša u zadnje vrijeme, u pola sata korištenja zna progutat kojih 30-40%. Mobitel je star oko godinu i pol, znači... još ima garanciju. Sad me zanima kakva su iskustva sa servisima po pitanju burn-in efekta, dal garancija uopće pokriva to il se treba natezat s njima. Mob je kupljen u T-Comu, al smo nedugo raskinuli ugovor s njima pa me zanima kamo bi ga bilo najbolje odvest u servis pošto sam iz Varaždina.

PSN - Axtross
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Slao sam ga prije mjesec dana baš radi toga i vratio mi se nakon 5 dana sa novim ekranom i prednjim dijelom i sa zadnjim poklopcom. Ne pitaju te ništa. A to što si raskinuo ugovor sa HTom nema veze za garanciju koja ti i dalje traje normalno. Odes u HT i pošalješ.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Onda si očito imao sreće , obično znaju ostati i po mjesec dana. Btw, zrak mi je ušao pod staklo u gornjem, desnom kutu, jel bi mogli zbog toga komplicirati možda?

PSN - Axtross
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

meni isto u roku od tjedan dana su vratili, vise to ne traje tako dugo. isto mjenjali prednji ekran jer je bio izgreban i zadnji poklopac promjenili bez pitanja, cak sam se iznenadio za zadnju str.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Primetio sam da su mi boje mnogo lošije nego na drugim modelima S6. Takođe kad izađem na sunce i stavim automatako osvetljenje, nenormalno su žute boje. Da li je moguće da mi se nešto zeznuo display? Šta predlažete da radim? Telefon je u garanciji.

 

P.S.: Upoređivao sam takođe boje sa J5 2016 i S3(jer ih imam tu kod sebe) i mnogo su bolje na njima nego na mom S6(SM-G920F France Orange)

Poruka je uređivana zadnji put ned 16.4.2017 13:44 (miksi2).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Da ti nije upaljen filter plavog svijetla na 7.0?
Luc
8 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Luc989 kaže...
Da ti nije upaljen filter plavog svijetla na 7.0?

 Koristim MM. Skoro mi je na pola osvetljenje i baš je mračno...

12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Ima kakve sanse da dode update na S6 Edge kupljen u SD kao slobodan uredaj?
Na S6 obicni kupljen u Tmobile-u doslo danas.
8 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Pa vidi na sammobile ima li firm za tvoj uredjaj i flashaj rucno....

9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
champion20 kaže...
Ima kakve sanse da dode update na S6 Edge kupljen u SD kao slobodan uredaj?
Na S6 obicni kupljen u Tmobile-u doslo danas.

 Nikakve šanse. To je to što imaš sada.

13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Samsung galaxy s6 edge + tele2 skida se ne dogradnja 7.0

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Odveo sam uređaj prošli tjedan u utorak u T-Com i oni su ga uredno poslali u ZG na servis. Danas me zvala gospođa iz MR servisa da su napravili dijagnostiku i došli do zaključka da su zapečeni pikseli na ekranu dobiveni od mehaničkog oštečenja mobitela od udarca. Lijepo sam joj rekao da nije moguće da se to dogodi od udarca mobitela, da bi mi ona na to odgovorila da se mogu žaliti na mail i da oni ne mogu ništa. Također primijetili su da je baterija dosta slabija, ali da ni nju ne pokriva garancija, sve skupa bi me popravak došao oko 1600kn. Rekao sam da mi vrate mobitel čim je prije moguće. Sad tko tu koga je*e? Kaj dalje napraviti i kome se obratiti?

PSN - Axtross
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Imao sam sličnu situaciju sa drugim modelom Samsunga. Mobis mi je htio naplatiti, jer su rekli da sam prolio tekućinu po mobitelu (a nisam).

Uzeo sam mobitel i odnio u Europatrade Samsung servis i oni su mi popravili mobitel preko garancije i promijenili skroz druge dijelove koje je Mobis htio naplatiti.

 

Od tog dana samo Europatrade.

11 godina
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

To nisu istine koja goveda su u tom MR servisu. ja sam imao borbu sa njima oko laptopa 

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Sad kad mi vrate mobitel, jel mogu sam otići do Agrama il tog Europatradea? Ili moram opet preko T-Scama?

PSN - Axtross
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Mozes sam otici. Brze i bolje je tako.

14 godina
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Da li se može ostvariti garancija u Europatradeu ako je mob kuljen u Mobisu?

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Imam sg6 edge dobio sam ga na poklon . Mobitel je kupljen u Srbiji, ja sam iz hrv i na tele 2 mrezi sam. Kad bi trebao doci nugat update. Ne kužim se u samsung update sustav dolazim sa Xiaomia.... :)

 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Sammobile i flashaj sam.
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Napravio sam nadogradnju na 7.0 ali nisam napravio restore na tvorničke postavke, koliko je to potrebno? Baterija mi je skoro ista kao i prije, nekako mi se neda po bankama opet one kod ove sabirati za mobilni bankarstvo. Jeste vi svi radili restore koji ste nadograditi??

 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Ako ti sve radi kako treba nemas potrebe. Meni recimo HR senzor nije radio....

8 godina
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Oce doc sam update ikako? 

Ne da mi se jebavat sad oko tih stvari

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Torent kaže...

Ako ti sve radi kako treba nemas potrebe. Meni recimo HR senzor nije radio....

 Pa radi mi za sad sve kako treba... Sto ti je HR senzor? 

12 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Meni u početku sve bilo ok. Neki dan mi se SMS poruke skroz smrznule, plačao sam parking za auto i nikako u poruke ući.

Mobilni internet mi je onako li-la, ponekad jako jako dugo otvara, na WIFI isto a nije do mreže mobilnog interneta niti kućnog...

Napravio sam factory reset nakon flashanja sa sammobilea i kažem u početku sve super ali ovo me malo iritira.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Pozdrav, imam jedno pitanje ako je netko imao iskustva. Naime, s6 edge je kupljen prije mjesec dana. Prije par dana sam vidjela da su se počele stvarati ogrebotine po ekranu a mobitel nije padao niti išta slično i vidjela sam da se ljudi žale kako im je clear view maskica stvarala ogrebotine ali da im je Samsung zamjenio ekran pod jamstvom. Pa me zanima kako to funkcionira kod nas ukoliko je problem nastao zbog korištenja maskice ako netko možda zna.

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice