Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava] izdvojena tema

poruka: 1.071
|
čitano: 416.734
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
Bitanga kaže...
Flas1987 kaže...

Evo i kratki komentar vlasnika S22 Ultre. Imam ga koji tjedan, uzeo na onoj akciji u T comu za 3600 kuna.

U zadnjih godinu dana imao sam: Iphone 13, Xiaomi 12x, Pixel 6a, Samsung Galaxy A52s.

 

Mogu sa sigurnošću reći da mi je ovo najbolji mobitel koji sam ikad imao. A Apple fan boy sam :)

 

Za sada nikakvih problema, zatasikvanja, brejkanja, ili bilo čega. Jednostavno mobitel radi ko švicarski sat od smaog početka. 

 

 

Ekran. Zaista ne treba trošit previše slova. Sve top izgleda na njemu. Gušt mi je još više slikat i gledat fotke na takvom ekranu. Čitljivost na suncu savršena, nemam zamjerke.

 

Baterija: I dalje je iOS vrh što se tiče optimiziranosti sustava. Jer ova Ultra 22, mi je mrvicu bolja autonomija od Iphone 13 koji ima 3200 mAh bateriju. Okej, kod Ultre je veća baterija i ekran. Nekih 5ipol do 6 sati SOT-a dobijem svaki dan. Imam orginalan 45w punjač, i koji je to blagoslov imat. Zbilja dosta brzo napuni. Za moje potrebe idealno.

 

Fluidnost, već sam gore napisao. Ne igram igrice, tako da tu ne mogu stavit komentar. Ali za sada sve dobro radi.

 

Kamera top. Jako kratko sam uspoređivao s Iphone 13 i mogu reći da su mi fotke bolje ispale na Ultri. Vjerojatno je tu i do kvalitetnig ekrana. Kada uhvatim vremena, stavit ću usporedbu slika Ultra 22 i Ajfona 13.

 

Ako ima tko kakvih pitanja, slobodno pitajte :) 

 

Brijem da nema nekog smisla uspoređivati ekran i kamere od iPhone 13 i S22U.

 Dobro briješ. 

Izvrstan uređaj, mene je jedino odbijao dizajn, zbog tih uglatih rubova izgleda mi kao nekakva tabakera i to stvara dojam ogromnog mobitela.

Ostalo je sve top, ajde baterija bi mogla biti malo bolja, ali je skroz ok, a ekran i kamere su vrh.

 

Endymon kaže...
Pozdrav. Razmisljam o upgrade sa Huawei P30. Pa me zanima neka preporuka. Hvala

 S22 Ultra 

 

Mogao si napisati koje su ti želje, potrebe i budžet, pa bi ti pametnije preporučili.

2 godine
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
Endymon kaže...
Pozdrav. Razmisljam o upgrade sa Huawei P30. Pa me zanima neka preporuka. Hvala

S22+ ili Ultra, obični S22 ne, zbog slabije baterije.

@gkelekov Da nije bilo domovinskog rata, Hrvatska bi sada bila 3-4 godine bliže ostatku svijeta !
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.1.2023 6:28 (Zaporožac).
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

A primarno mi sluzi mobitel za fotografiranje. Znaci prioritet bi mi bio, da bolje slika od P30. 

15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
Endymon kaže...

A primarno mi sluzi mobitel za fotografiranje. Znaci prioritet bi mi bio, da bolje slika od P30. 

 

A to je sve relativno.

Nekad je bolja fotografija i stvar fotografa, a ne samo uređaja.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Ma okej. Ali ne vidim razloga ne uspoređivat wide i Ultra wide kamere na oba. Neću sada uspoređivat zoom pa pisat kako Ultra ima bolji zoom :D 

16 godina
offline
Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

ja presao s p30 pro na ultru i dnevne slike mi izgledaju skoro isto. ali ja ih gledam na mobu i ne prebacujem na komp

jedino sta su nocne slike bolje, i snimanje je bolje. slike brze okidaju na ultri

 

baterija mi je mozda bila bolja na p30 pro, ali on je imao slabiji ekran i 60hz, dok na ultri bi mozda isto toliko trajala da smanjim na 60 ali ne zelim

stereo zvuk je puno bolji nego p30, i cini mi se da je zvuk kada pricas na telefon cisci

5g mi je nebitan atm, jer ga nema u mom selu. jedino sada imam 2 crtice signala na na huaweiu sam imao 3

onaj pen isto nebitan jer ga necu nikada koristiti, osim za showoff

Moj PC  
3 0 hvala 1
15 godina
online
Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Ja stvarno nisam neki prezahtjevni korisnik mobitela, i za s22 mogu napisti da za takve kao ja je baterija sasvim pristojna, uglavnom niti jedan dan mi ne završi sa baterijom manje od 40%.Dimenzijama je mobitel savršen za razliku od modernih tacni za koje treba pederuša u najmanju ruku,ako ne i ruksak za nositi.

Druga stvar je ako će netko satima buljiti u mobitel, slikati svaku banderu koju vidi i pratiti najnovije uradke tiktok debila, onda vjerovatno za takve ovaj mobitel i nije.

 
6 0 hvala 2
9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Ako ti nije hica, pricekaj jos malo da izađe s23 serija

Najveci minus samsunga do sad je bio exynos procesor zbog prevelike potrosnje baterije naspram americkih verzija sa snapdragonom, moze bilotko reci sta god hoce, ali to je cinjenica koja je potvrđena raznim draintestovima snapdragon vs exynos.

Bilo je cak i testova vezano za fotografiranje, verzija sa snapdragonom radi malo bolje slike naspram exynos verzije

A i druga stvar, zast uzeti sad s22 seriju kad u 3. mj ako se ne varam izlazi S23 serija (sa snapdragonom), naravno ako ti nije hica bas sad za novi mob...

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.1.2023 14:05 (LukaSokol1).
11 godina
offline
Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Nitko ne osporava da SD ima bolje rezultate od Exynos-a ali mislim da se malo tu pretjeruje sa time kolika je razlika,pošto Samsung očito ima viška na lageru ,ako se ulovi S22+ ili Ultra na popustu kakvi su se tu spominjali to je još uvijek odlična kupnja.

S23 će ti doći sa novim SD i sa Apple cijenama ,garantirano!

 
4 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
Flas1987 kaže...

Ma okej. Ali ne vidim razloga ne uspoređivat wide i Ultra wide kamere na oba. Neću sada uspoređivat zoom pa pisat kako Ultra ima bolji zoom :D 

 

Ma mislio sam čisto iz aspekta što je iPhone 13 entry model, a S22U je top of the line.

Ajde da pričamo o Pro modelu, ili Pro Max modelu, oni bar imaju tri kamere i bolje 120Hz ekrane.

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

A gle, sve je to meni jasno, vidim dvojci likova na mojem komentaru nije jasno posto ima 2 dislajka, ali oni vjerovatno ne kuze neke osnovne stvari, ili nisu skuzili moj komentar...
Konacno napisem jedan normalan i realan komentar vezano za Samsung i opet ne valja 
Da se nadovezem na tebe, razlike ima, ali ako ti das 10 soma kuna za mob, onda ocekivas da je perfektan.. Da li sam u pravu?

I da pojasnim ovim deckima koji su dislajkali.. 
Da, najveci minus Samsunga je exynos procesor po pitanju potrosnje baterije..
Nitko od vas nije glup da nezna si ukucati na yt ili nesto sasvim deseto pa malo pogledati..
Razlika između npr S22 ultre sa snapdragon ili exynos procesora je od sat-do sati pola vremena više SOT-a u korist snapdragona..
Razlika je u fotografiji i videozapisu, jednostavno slike i snimke sa snapdragon samsungom su više detaljnije, u nekim situacijama se vidi cak i drasticna razlika.. 
Bilo je tu i nekakvih glitcheva na lockscreenu koji su postojali na exynosu, a na snapdragonu ne (ista verzija software-a)
Bilo kako bilo, snapdragon je bolji procesor i tu je prici kraj..
I ovo im je najpametnija odluka do sad da prelaze na SD

I da, sto se tice cijene, definitivno ce biti znatno skuplji nego prosle godine... 
Sve ide gore cijenama, pa tako i mobiteli

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.1.2023 16:48 (LukaSokol1).
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
LukaSokol1 kaže...

A gle, sve je to meni jasno, vidim dvojci likova na mojem komentaru nije jasno posto ima 2 dislajka, ali oni vjerovatno ne kuze neke osnovne stvari, ili nisu skuzili moj komentar...
Konacno napisem jedan normalan i realan komentar vezano za Samsung i opet ne valja 
Da se nadovezem na tebe, razlike ima, ali ako ti das 10 soma kuna za mob, onda ocekivas da je perfektan.. Da li sam u pravu?

I da pojasnim ovim deckima koji su dislajkali.. 
Da, najveci minus Samsunga je exynos procesor po pitanju potrosnje baterije..
Nitko od vas nije glup da nezna si ukucati na yt ili nesto sasvim deseto pa malo pogledati..
Razlika između npr S22 ultre sa snapdragon ili exynos procesora je od sat-do sati pola vremena više SOT-a u korist snapdragona..
Razlika je u fotografiji i videozapisu, jednostavno slike i snimke sa snapdragon samsungom su više detaljnije, u nekim situacijama se vidi cak i drasticna razlika.. 
Bilo je tu i nekakvih glitcheva na lockscreenu koji su postojali na exynosu, a na snapdragonu ne (ista verzija software-a)
Bilo kako bilo, snapdragon je bolji procesor i tu je prici kraj..
I ovo im je najpametnija odluka do sad da prelaze na SD

I da, sto se tice cijene, definitivno ce biti znatno skuplji nego prosle godine... 
Sve ide gore cijenama, pa tako i mobiteli

Kad tražiš odgovor koji tebi odgovara, naravno da ćeš ga naći na netu. Ne baljezgaj o toj razlicu u sot-u jer exynos imam a sd sam kratko koristio. Ovo što ti pričaš nije istina. Razlika u potrošnji baterije je 5-7% i to ako baš cjepidlačiš. Inače je i manja.

Oko slika ne mogu potvrditi ali znam da na sd-u nešto brže obavlja prebacivanja između modova.

Aj da si rekal 8+ gen1, ok, ali običan sd 8g1 je problematičan u grijanju, pa i batki. Vidim to također kod skvo na xiaomi 12 sa 8g1 koji se uz sve te probleme zna i restartat fino. 

Hoću reći, ne postoji savršen telefon a razlika u 22u sa sd i exy verzijom je tak mala da ja tebi dam jedan od njih, ti je vidio nebi dok nebi proletio kroz hw info.

11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Stvar je u tome kaj se od negdi 10.-11. mjeseca S22 serija  dosta često može ulovit na konkretnim popustima, jel zbog ne prodanih primjeraka ili zbog toga jer kroz par mjeseci dolazi 23 serija ili kombinacije ne znam,po nekoj logici može se očekivat da bi mogle ponovo biti nekakve akcije.

Mislim da ti nitko tu ne smatra da bi bilo isplativo uzimat neki mob iz 22 serija po punoj cijeni.

 

Exynos ili ne ,ti opet tu dobivaš mob sa odličnim kamerama,odličnim ekranom i odličnim dizajnom (ok ovo je subjektivno).

14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
Flas1987 kaže...

Evo i kratki komentar vlasnika S22 Ultre. Imam ga koji tjedan, uzeo na onoj akciji u T comu za 3600 kuna.

U zadnjih godinu dana imao sam: Iphone 13, Xiaomi 12x, Pixel 6a, Samsung Galaxy A52s.

 

Mogu sa sigurnošću reći da mi je ovo najbolji mobitel koji sam ikad imao. A Apple fan boy sam :)

 

Za sada nikakvih problema, zatasikvanja, brejkanja, ili bilo čega. Jednostavno mobitel radi ko švicarski sat od smaog početka. 

 

 

Ekran. Zaista ne treba trošit previše slova. Sve top izgleda na njemu. Gušt mi je još više slikat i gledat fotke na takvom ekranu. Čitljivost na suncu savršena, nemam zamjerke.

 

Baterija: I dalje je iOS vrh što se tiče optimiziranosti sustava. Jer ova Ultra 22, mi je mrvicu bolja autonomija od Iphone 13 koji ima 3200 mAh bateriju. Okej, kod Ultre je veća baterija i ekran. Nekih 5ipol do 6 sati SOT-a dobijem svaki dan. Imam orginalan 45w punjač, i koji je to blagoslov imat. Zbilja dosta brzo napuni. Za moje potrebe idealno.

 

Fluidnost, već sam gore napisao. Ne igram igrice, tako da tu ne mogu stavit komentar. Ali za sada sve dobro radi.

 

Kamera top. Jako kratko sam uspoređivao s Iphone 13 i mogu reći da su mi fotke bolje ispale na Ultri. Vjerojatno je tu i do kvalitetnig ekrana. Kada uhvatim vremena, stavit ću usporedbu slika Ultra 22 i Ajfona 13.

 

Ako ima tko kakvih pitanja, slobodno pitajte :) 

 Za koliko se mob napuni na 100%. Baterija drži čitav dan? Imašverziju sa Exynos procesorom?

5 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
@evang
U potpunosti si u pravu. Produljivao sam ugovor kod A1 u 10. mjesecu i za 3900kn mogao birati 'upgrade' s iPhonea 11 na iPhone SE 3 ili na S22 i uz to besplatan Watch5 44mm. Mislim da je logično u tom trenutku bilo uzeti S22.

Mobitel koristim kao neki casual korisnik, mzaba, razgovori, internet i Deezer.

Osim baterije, za koju sam znao da će na manjem mobitelu biti blago rečeno katastrofa (5G+120Hz), nemam nekih zamjerki. Za slikanje izvoda na faksu mi super dođe 3x kamera, a opet nemam problem sa nenativnom kamerom u 3rd party aplikacijama kao social network manageri (ili kako se već nazivaju na LinkedInu) jer te aplikacije ni ne koristim. Da sumiram svoj slučaj - dobar alat za eto moj posao.

Općenito mobitel je okej, pogotovo s One UI 5icom. Nisam nikad doživio da čekam na nešto, iako je bilo nekoliko zamrzavanja. Opet - nisam neki mission critical dio zajednice pa da o meni ovisi nešto, a i upiknuo sam 45W punjač (iako ga S22 ne koristi u potpunosti, al hej istim laganim punjačem punim laptop i mobitel).

Da sam ga morao platiti 7.5tkn, jasno je da bih uzeo iP za tu cijenu.

Kak će izgledat novi snapdragon na 4N - navodno dobro, al navodno i koštat. Osobno bih radije S23 sa Exynosom za 699, a Fold5 sa Snapom za 1500, al poslovne politike...
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.1.2023 10:10 (vixpix).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Bok DarK.xy 

Nisam još mjerio točno vrijeme, ali budem izmjerio pa ti javim rezultate.

 

Za moje potrebe i više nego brzo. Em što sam zadovoljan s autonomijom baterije (svaki dan oko 6 sati SOT-a imam), plus brzo se napuni.

Tako je. Exynos verziju imam. 

2 godine
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
vixpix kaže...
@evang
U potpunosti si u pravu. Produljivao sam ugovor kod A1 u 10. mjesecu i za 3900kn mogao birati 'upgrade' s iPhonea 11 na iPhone SE 3 ili na S22 i uz to besplatan Watch5 44mm. Mislim da je logično u tom trenutku bilo uzeti S22.


Imam u kući i S22+ i Iphone 11

 

Iphone 11 ubija s kvalitetom zvuka cijelu ovu Samsung seriju 

De regno Dalmatiae et Croatiae libri sex.
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
Zaporožac kaže...

Imam u kući i S22+ i Iphone 11

 

Iphone 11 ubija s kvalitetom zvuka cijelu ovu Samsung seriju 

 

I ja isto imam oboje.

Ali ipak više gledaš u ekran nego što slušaš kvalitetan zvuk na mobitelu.

Tako da je ekran bitnija stavka, a iphone11 ekran nije ni do koljena super amoled ekranima. 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.1.2023 15:49 (Bitanga).
2 godine
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
Bitanga kaže...
I ja isto imam oboje.
Ali ipak više gledaš u ekran nego što slušaš kvalitetan zvuk na mobitelu.
Tako da je ekran bitnija stavka, a iphone11 ekran nije ni do koljena super amoled ekranima. 

Ma ok, iPhone 11 je ženin, nisam nikada imao IPhone, ali kad sam masno platio ovo čudo, očekivao sam barem jednak zvukkao njen Iphone 11, kad ono šipak.

 

Kažem, kao "okilaveli" ex glazbenik, volim čuti dobre vanjske zvučnike, a naš S22 ili S22+ to nemaju, što više, jako sam nezadovoljan s vanjskim zvukom. .

Nije bitna glasnoća, koja, ako već pišemo o tome... nije dovoljna, već sam kvalitet zvuka, zvučnika, kod IPhone 11 izvrsno izbalansirani i čisti visokotonci, bass, srednji, i dosta je glasniji (ponavljam, to nije presudno)

 

Nisam klinac fanboy, kao onaj što mi je lupio TD na prošli post , da branim "svoje", makar ne valja, treba biti čovjek realan.

Čujem od ljudi da taj Iphone 11 ima puno bolji zvuk i od novijeg mu brata IPhone 13 , yebi ga onda... Uboli su s tim modelom s kraja 2019, i to ti je.

Inače, s ostalim Samsung tehnikalijama sam super zadovoljan 

De regno Dalmatiae et Croatiae libri sex.
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.1.2023 20:47 (Zaporožac).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

DarK.xy 

Evo jučer prvi test.

 

Stavio na punjač u 18:02 (S22 Ultra je bio na 38% baterije).

U 18:49 na 100% baterija. 

7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
Nije lose 😉
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Ne znam koliko pratite ali izašle su cijene za S23 seriju ,i sukladno očekivanome su prilično nebulozne ,tak da ja još uvijek stojim pri tome ,opet Exynos ili ne, ako se naleti na neki od S22 na popustu je super kupnja.

 

S23 8/128 959 Euro
S23 8/256 1019 Euro
S23+ 8/256 1209 Euro
S23+ 8/512 1329 Euro
S23 Ultra 8/256 1409 Euro
S23 Ultra 12/512 1589 Euro

 
2 1 hvala 0
6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
Neš ti, iste cijene kao i prošle godine za S 22 seriju...+- koji euro...ko ima kupiti će kao i do sada a ko nema govoriti će da su cijene nebulozne...pa cijene svega i svačega su otišle u nebo pa bi mi bilo čudno da su cijene novih mobitela išle dole...
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
Mali322 kaže...
Neš ti, iste cijene kao i prošle godine za S 22 seriju...+- koji euro...ko ima kupiti će kao i do sada a ko nema govoriti će da su cijene nebulozne...pa cijene svega i svačega su otišle u nebo pa bi mi bilo čudno da su cijene novih mobitela išle dole...

 

Nisu, skuplje je za 100€ - 150€

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
Bitanga kaže...
Mali322 kaže...
Neš ti, iste cijene kao i prošle godine za S 22 seriju...+- koji euro...ko ima kupiti će kao i do sada a ko nema govoriti će da su cijene nebulozne...pa cijene svega i svačega su otišle u nebo pa bi mi bilo čudno da su cijene novih mobitela išle dole...

 

Nisu, skuplje je za 100€ - 150€

Sreća da smo prešli na €, pa je manje poskupljenje /s

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
https://www.sammobile.com/news/samsung-snapdragon-processor-in-house-chips-ready/


Izgleda da neće dugo trajati qualcomm ofenziva na galaxy telefone.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
Endymon kaže...
Pozdrav. Razmisljam o upgrade sa Huawei P30. Pa me zanima neka preporuka. Hvala

 Slobodno uzmi obični S22, nemoj se obazirati na komentare za bateriju ako si prosječan korisnik...

Baš zbog komentara prodao sam novog S22,kupio Iphone 14 koji mi nije legao, nisam se mogao naviknuti, mob. je ok, ali to je to...

Prodao Iphone, kupio S22 i za sad mogu reći da sam zadovoljan sa svime, prosječan sam korisnik i bitno mi je da mi bat izdrži smjenu od 8h, bude youtuba, surfanja i sl.,

doma se vratim s minimalno 30-40%, stavim ga na punjač i kroz pola sata je pun...

Tako da slobodno uzmi obični S22, ne obaziri se previše na komentare, skupo me je koštalo :-)

dmati1987
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.1.2023 21:10 (dmati1987).
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
Kak misliš, mora izdržati smjenu 8 sati?
Ja ne želim mob puniti dok nejdem spavat, a to znači da ga oko 23 stavim puniti i pretežno ga prije ponoći skinem s punjača. Nekad ostane do jutra a punim ga do 85%. Drugi dan u isto vrijeme ostane oko 30-40%, ovisi kaj drljam taj dan po njemu.
Kod mene je u pitanju s22u, ali samo hoću reći kak bi minimalno trebalo biti.
2 godine
offline
Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Na svakom današnjem mobitelu svaka baterija će izdržati neka 22 sata uz minimalnu upotrebu.

Ne shvaćam zbog čega nastane panika kod tih baterija ?

 

Igraju PUBG, SOT neprestano, pa plaču što im baterija traje 5,5 sati, a ovom drugom na snapdragonu 6 sati, ma hajde ?

Uzmeš punjač, malo odmoriš od igre, i za 45 minuta igraš opet.

 

Ne znam koji luđak igra te igre 20 sati dnevno, pa mu treba baterija od 25 000 Mah. 

Ja na poslu igram (kad mogu)  Atlantis Odyssey, (S22+) pa oko 12 h prije podne mi je baterija na 30%.. Auuu, veliki problem (između sam imao desetak poslovnih poziva).

Napunim ga do 90% , do kraja radnog dana je na 70%, na večer je na 40%, ne punim ga do jutra, uredno me budi, baterija na 38% cijelu noć.

 

Ljudi žele snažne procesore, hrpu memorije, brzi multitasking, vrhunsko video snimanje, vrhunske fotografije, vrhunski amoled ekran itd.

Sve to utječe na trošenje baterije, i sve je to normalno, prihvatljivo, uz današnje brzo punjenje mobitela. Postoje i brzi punjači za punjenje u automobilu.

 

Ako vam ne odgovara, kupite si NOKIA 3310, pa nećete bateriju puniti dva/tri dana.

I, to je to, dok se tehnologija proizvodnje baterija ne poboljša, odn. dok ne nađu nove materijale, čime će baterije uz "ludu upotrebu" trajati dva dana bez punjenja.

 

I tada će biti plakanja; "Zašto mi baterija ne traje 5 dana"

合氣道 Konačni cilj svih živih bića je neprestana potraga za srećom. Znanstveno dokazano.
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
Imam cudan bug u zadnje vrijeme, s22.

Stavim ga na vibru i cim idem nekoga nazvati upale mi se zvukovi, nije vise na vibraciji. Wtf?
Imam zadnju verziju androida. Sto bi to moglo biti?
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice